پنج نرم افزار ویندوز10 که مفید هستند

time

2دقیقه-۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸

main-image

گوشی های هوشمند و تبلت ها مدت هاست که توسط دو غول بزرگ به نام های اندروید و ios تصاحب شده اند.تنها اندکی از دستگاها هستند که از ویندوز 10 استفاده میکنند و ما برای آن ها تعدادی نرم افزار ویندوز10 مفید معرفی میکنیم.

1-Nextpad

nextpad

nextpad یک نرم افزار برای ویرایش فایل های متن ساده با قابلیت های کاربردی است.این نرم افزار دارای ورودی صدا و تبدیل گفتار به متن است.و در آن اشتراک گزاری متن در شبکه های اجتماعی وجود دارد.

2-GIMP

gimp

وقتی اسم تغییر و پردازش تصویر به گوش شما می خورد اسم فتوشاپ به ذهنتان می آید،درست است فتوشاپ بسیار قدرت مند است ولی در مقابل این قدرتمندی سخت افزار بسیار بالایی می خواهد.نرم افزار gimp یک نرم افزار با قابلیت های زیادی است که می تواند جایگزین خوبی برای فتوشاپ باشد که در دستگاه های ضعیف هم به خوبی کار میکند.

3-LibreOffice

libreoffice

این نرم افزار جایگزین مناسب و رایگان برایMicrosoft Office است. درست است که نرم افزار ماکرو سافت آفیس بسیار پر کاربرد است اما فضای رم زیادی را اشغال میکند و باید خریداری شود ولیLibreOffice رایگان اشت و تمام قابلیت های ماکروسافت آفیس را دارد.

4-FluentFileExplorer

file explorer

یک مرورگر فایل ساده که با استفاده از آن می توانید فایل های pdf و word را باز کرده و آن ها را بخوانید.با استفاده از فضای ابری این نرم افزار فایل های خود را در آن آپلود کنید و در هر زمان به آن دسترسی داشته باشید.این نرم افزار قابلیت تنظیم ظاهرش را داراست که شما می توانید به میل خود آن را تغییر دهید.

5-Realarm

realm

نرم افزار پیشفرض آلارم ویندوز ده مناسب نیست و قابلیت های کمی دارد.شما با کمک این نرم افزار می توانید فرکانس هشدار و زمان هشدار و زمان تقریبی آن را تنظیم کنید. اگر شما هم از نرم افزار پیشفرض ویندوز خسته شدید این نرم افزار را دانلود کنید.

می توانید مقاله بعدی را مطالعه کنید:ایالات‌متحده از کره‌جنوبی خواست تا محصولات هواوی را با استناد به خطرات امنیتی رد کند.

Author: blackincubus

iam admin

LoadingFavoritetag

0

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی