خبر تازه درمورد پلی استیشن 5

time

3 دقیقه-۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸

main-image

یک ویدیوی جدید که توسط مجله وال استریت منتشر شده‌است ممکن است اولین نگاه ما به قدرت بالقوه پلی استیشن 5 را به ما بدهد .

Mochizuki این ویدیو را منتشر کرد و گفت که این فیلم “ویدئویی رسمی سونی ” است که عملکرد پلی استیشن۴ پرو را در مقابل پلی استیشن بعدی مقایسه می‌کند .
این ویدیو با بارگیری و عملکرد اسپایدر من را بین یک پلی استیشن۴ پرو و پلی استیشن 5 به طور بالقوه مقایسه می‌کند ، و این تقریبا ً شبیه توصیفی است که در مصاحبه Wired’s با مارک کنری ، معمار پیشرو که اولین جزئیات مربوط به پلی استیشن بعدی را نشان می‌دهد ، یک‌سان است .

در حالی که کیفیت عالی است و به نظر می‌رسد که بر روی یک تلفن یا دستگاه مشابه ثبت شده‌است ، موچیزوکی سابقه‌ای طولانی از اطلاعات داخلی در صنعت بازی ویدیویی دارد و این بسیار در ارتباط با این مصاحبه Wired است .

موچیزوکی بیشتر آنچه در زبان ژاپنی صحبت می‌شد را ترجمه کرد و عباراتی مانند ” برای اطمینان از این که پلی استیشن 5 به عنوان بهترین مکان برای بازی باقی خواهد ماند ” و ” در توضیح قابلیت بدون درز ” شرکت از عبارت ” هر زمانی ، هر جایی ، بدون قطعی ” استفاده کرد .

در حالی که در مورد پلی استیشن 5 هیچ چیز دیگری نمی‌دانیم , دقت کنید که تمام اطلاعات مورد تایید خود را بررسی کنید و در مورد هر چیزی که در مورد کنسول نسل جدید پلی استیشن بدانید مطلع شوید .(مطالعه بررسی بازی جدید total war:three kingdomبه شما پیشنهاد میشود.)

Author: blackincubus

iam admin

LoadingFavoritetag

0

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی