خارج شدن RedDead 2 مود آنلاین از حالت بتا در آپدیت این هفته

time

3دقیقه-۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۸

main-image

از زمان آغاز ماه نوامبر گذشته که بتای reddead 2 آغاز شد و اکنون حالت آنلاین در نهایت, در حال خروج از فاز بتای خود با بروز رسانی عظیم این هفته است . این بازی مجموعه‌ای از ماموریت‌های جدید داستان , فعالیت‌های رایگان و بیشتر به صورت آنلاین بر روی پی اس فور و اکس باکس معرفی کرده‌است .

اول اینکه ، بازیکنان قادر خواهند بود تنوعی از ماموریت‌های فرصت‌ها را به عهده بگیرند . بسته به این که کدام طرف قانون سقوط می‌کنید ، موارد متفاوتی وجود خواهد داشت . کسانی که مسیر دزدان مسلح را دنبال می‌کنند به باند دل لوبوس می‌روند و به مارشال دیویس کمک می‌کنند تا شهر ولنتاین را نجات دهد در حالی که خیانت مرتکب سرقت بزرگراه و جرائم دیگر با سامسون فینچ شده‌است . Rockstar می‌گوید : ” هر دوی این مسیرها به هر کدام از مسیرهایی که پیش می‌رویم، منجر به یک در به راه خون آلود با یک دشمن خطرناک می‌شود .”

او علاوه بر این , انواع ماموریت‌های جدید و رایگان را نیز اضافه کرده‌است که شخصیت‌های جدیدی را از مبارزات انتخاباتی اصلی reddead 2 در آن وجود دارند . همچنین سه گروه جدید در مقابل مسابقاتی مثل ماهیگیری , عکاسی از پرندگان , و گیاهان دارویی نیز وجود دارند که ممکن است در هنگام سفر به غرب اتفاق بیفتند . او در صدر این برنامه , یک مد جدید دیگر , به نام overrun و نیز تعداد انگشت شماری از میزه‌ای پوکر در شهرهای خاصی در اطراف این نقشه , که در آن شما می‌توانید تا پنج بازیکن دیگر را به بازی‌های شرط‌بندی بالا متصل کنید, اضافه کرده‌است .

هم چنین به عنوان بخشی از این به روز رسانی هفتگی ، تهاجمی مفصل و سبک‌های بازی دفاعی هستند ، که به شما این امکان را می‌دهد که آن را به صورت آنلاین تجربه کنید . Offensive سبک بازی پیش‌فرض است و به شما این امکان را می‌دهد که آزادانه به بازیکنان دیگر حمله کنید، در حالی که امنیت برای کسانی طراحی شده‌است که ترجیح می‌دهند از درگیری ها اجتناب کنند و به جای آن در دنیای بازی گشت و گذار کنند .

Rockstar همراه با وضعیت‌های تدافعی و دفاعی ، یک سیستم دشمنی را برای ریشه های بیشتر به Dead red به اجرا درآورده است . با توجه به توسعه دهنده ، این سیستم ” رفتار پرخاشگرانه در هر دو مود بازی اجرا میشود و بازیکنان خشونتشان را به دیگران نشان می‌دهند و کمک می‌کنند تا نیازهای بازیکنان را که می‌خواهند از دیگران دور شوند و یا در حین بازی ,بدون ساختار آزاد کشته شوند یا بکشند ، متعادل کنند .”

در جمع بندی بروز رسانی این هفته مجموعه‌ای از پیشرفت‌های کلی به چشم میخورد . در میان چیزهای دیگر , او یک طرح کنترل جدید براساس بازخورد بازیکنان , افزایش سرعت مبادله اسلحه , اضافه کردن چالش‌ها و پاداش‌های تازه روزانه , اضافه کرده و ردیابی تصویر اتو ماتیک را حذف کرده‌است . شما می‌توانید جزئیات بیشتری در مورد هر چیزی که در این هفته جدید رخ داده است را در سایت راک استار دنبال کنید .

می توانید مقاله بعدی را مطالعه کنید:بررسی بازی TOTAL WAR: THREE KINGDOMS

Author: blackincubus

iam admin

LoadingFavoritetag

2

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی