بررسی بازی جدید مسابقه ایی تیم سونیک

time

3دقیقه-19 می 2019

main-image

تیم سونیک اینبار بازی مسابقه ایی خود را مبتنی بر یک سیستم جدید تیمی درست کرده است که پر از ایده های جدید و پر زرق و برق و ایده های خلاق است تا باعث تفریح دلپذیری برای شما شود.

همانطور که انتظار میرفت بخش داستانی این بازی به خوبی عمل کرده و دارای مراحل بسیار جذاب و خاص است و ما به راحتی در آن سرعت خالص و هیجان بدون وصف را کاملا احساس کنیم. با ابزار هایی که در حین مسابقه وجود دارد شما میتوانید علاوه بر مسابقه سرعت با حریفان خود درگیر شوید و آنها را از دور خارج کنید.

فرقی نمیکند که شما بخواهید تا چه حد سرعت خود را افزایش دهید چون در مسیر مسابقه مسیر های فرعی وجود دارد که میتوانید آنها را کشف کنید و سرعت خود را افزایش دهید . همچنین در این بازی کار تیمی هم اهمیت خاص خودش را دارد و شما با همکاری تیمی میتوانید بهتر عمل کنید.

در مسابقات 12 خوردرو به رقابت میپردازند که به 3 تیم چهار نفره تقسیم میشوند. هر یک از اعضای تیم با توجه به توانایی خودروشان تلاش میکنند تا مسیر را برای پیروزی تیمشان هموار کنند.این سیستم بسیار جالب باعث میشود که بازیکن از بازی کردن آن خسته نشود و تلاش کند با کمک همکاری تیمی تیم خود را موفق کند.

بعضی مواقع حریف ممکند است با پرتاب وسیله هایی به سمت شما یا دوستتان شما را از دور خارج کند پس شما باید حواستان را جمع کنید که مورد حمله قرار نگیرید و این موضوع هیجان بازی کردن را دو چندان میکند.شما میتوانید به بدست آوردن وسیله ایی آن را به دوستتان بدهید یا بالعکس تا سلاحتان تکمیل شود.

ویدیو زیر گیم پلی جالب بازی را نشان میدهد:

Author: blackincubus

iam admin

LoadingFavoritetag

0

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی