یوبیسافت دوباره انتشارskull & bones را به تاخیر انداخت

time

2دقیقه-18 می 2019

main-image

زمان انتشار بازی skull & bones برای بار دوم به تعویق افتاد که قرار بود بر روی پلتفرم های ایکس باکس وان , پی اس فور وکامپیوتر اجرا شود.ابتدا قرار بود در اوایل سال 2019 انتشار پیدا کند ولی اکنون نیز به تعویق افتاده است. بعد از تعویق اول این بازی قرار بود ماه بعدی انتشار پیدا کند که سازندگان این بازی خبری انتشار کردند که این بازی امسال انتشار پیدا نمیکند.

Ubisoft این اخبار را امروز در یک گزارش درآمد فاش کرد که ممکن است بازی
 Skull & Bones در ماه آپریل سال 2020 انتشار پیدا کند. یوبیسافت دلیل تاخیر زیاد این بازی را اینگونه بیان کرده که :به دلیل وجود افراد جدید در گروهمان و افزایش قدرت دید خلاقشانبرای این بازی به زمان بیشتری نیازمند هستند.

اکانت توییتر رسمی game’s همچنین یک ویدیو کوتاه در مورد تاخیر و تصمیم گرفتن E3 منتشر کرد . تولید کننده luhe karl درباره ساخت این بازی تا حد امکان خوب صحبت می‌کند و میگوید همچنان به آن متعهد است . این ویدیو همچنین ویژگی‌های پشت صحنه را نشان می‌دهد – آنها به توسعه بازی نگاه می‌کنند . Luhe یادآور می‌شود که آن‌ها ” به محض اینکه بتوانند همراه با به روز رسانی ‌های بیشتر در این بازی ” برمیگردند .

,,ما می‌خواهیم دریچه را باز کنیم و وارد بازی شویم – این یک خبر چالش برانگیزی برای همه ماست , اما این چیزی است که برای ساختن Skull & Bones به همان اندازه که می‌تواند وحشتناک باشد !

بازی the naval combat اولین بار در E۳ ۲۰۱۷ آشکار شد و ما از هم جدا شدیم و نمایش E۳’s را هیجان‌زده دنبال میکردیم . این بازی توسط Ubisoft سنگاپور توسعه داده می‌شود ، استودیو که Assassin’s Creed IV را تولید می‌کند : کشتی‌های جنگی پرچم سیاه را دنبال میکند.

می توانید مقاله بعدی را مطالعه کنید:استدیو world war z می خواهد بازیHALF-LIFE 2را باز سازی کند.

Author: blackincubus

iam admin

LoadingFavoritetag

2

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی