تکنولوژی چگونه آینده بازی‌های اجتماعی , ورزش الکترونیک را شکل می‌دهد؟

time

3دقیقه-۱۳۹۸/۰۲/۲۸

main-image

بازی در شش دهه گذشته یکی از سودآورترین صنایع بوده‌است . تولید کنونی از بازی‌های ویدیویی بر روی وسایلی با پردازش سریع آذرخش و کیفیت گرافیکی صورت میگیرد.

اکنون , مسابقات ورزش الکترونیک سازماندهی می‌شوند و گیمرهای حرفه‌ای در این مسابقات شرکت می‌کنند . یک دهه پیش , جایزه نقدی در بازی‌های سایبری جهان بالغ بر ۴۵۰۰ دلار بود . شرکت کنندگان در این مسابقات شرکت کردند.

عصر امپراطوری , آسفالت , اعتصاب , فوتبال , فورتنایت ,پابجی, همه ما این بازی‌ها را در خانه انجام می‌دهیم . اینها برخی از بازی‌هایی هستند که گیمرها در این مسابقات بازی می‌کنند . امروزه این بازی‌ها زنده هستند و میلیون‌ها نفر این بازی‌ها را به صورت آنلاین تماشا می‌کنند.

اکنون پول این جایزه صد ها میلیارد تومان است . این مسابقات مخاطبان زیادی دارند که شامل مردان و زنان همه گروه‌های سنی هستند که به گیمرها و تیم مورد علاقه شان خوش‌آمد می‌گویند.

بازی آنلاینو , صنعت سینما منبع درآمد بزرگی است . با وجود بازی‌های واقعیت مجازی , این صنعت در چند سال گذشته تلفن همراه را هدف قرار داده‌است.

اگرچه سرعت پردازش و حافظه داخلی گوشی‌های هوشمند مانع از یک تجربه بازی بزرگ می‌شود , اما هنوز شرکت‌ها در بازی‌های متحرک سرمایه‌گذاری می‌کنند چون این پرکاربردترین ابزار است.

علاوه بر این , گوشی‌های هوشمند موجود در نسل جدید  , حافظه داخلی و قدرت پردازش کافی برای بازی با بهترین گرافیک و مشخصه‌ها خواهند داشت.

هنوز تعداد افراد بازی در تلفن همراه بسیار زیاد است.این یک فرصت بازگشت استثنایی برای سرمایه گذاری است. با این حال , این پرسش بی‌پاسخ مانده‌است.

این تکنولوژی چگونه می‌تواند شیوه ورزش الکترونیک و صنعتی را تغییر دهد؟

خوب , این سوال بی‌جواب می‌ماند مگر اینکه به چالش‌های فعلی که به عنوان موانع رشد صنعت عمل می‌کنند , بنگریم.

فایده اجرای تمام بازی‌ها و خدمات از طریق یک پلتفرم مشترک چیست؟

با کسب اطلاعات مربوط به شرکت‌های منفرد , امکان یادگیری در مورد شهرت خوب یا بد یک بازیکن و کار با برخی خدمات دیگر ممکن نیست.

اگر داده‌های یک خدمت به یک خدمت دیگر در دسترس باشد , این کار به پیش‌گیری از مسائلی مانند کلاهبرداری و همچنین پرداختن به مسائل خصوصی و ایمنی کمک می‌کند . و به صورت هوشمندانه استفاده می‌شود.

این کار همچنین به افزایش قمار آنلاین و تجربه بازی کمک می‌کند.
ساخت همه بازی‌ها و خدمات موجود در پلت فرم مشترک به گیمرها و اپراتورها امکان می‌دهد تا فرصت‌های درآمد بیشتری را جذب کنند.

می توانید مقاله بعدی را مطالعه کنید:بررسی بازی TOTAL WAR: THREE KINGDOMS

Author: blackincubus

iam admin

LoadingFavoritetag

0

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی