بررسی بازی توتال وار: سه پادشاهی

time

8دقیقه-۱۳۹۸/۰۲/۳۰

main-image

یک بازی استراتژی بزرگ مبتنی بر تغییر در مقیاس توتال وار :سه پادشاهی اغلب برای ارائه یک چالش پایدار و معنی‌دار در طول صدها نوبت و ده‌ها جنگ دست و پنجه نرم می‌کنند .

با این حال ، با این تاخت و تاز در چین باستان ، به نظر می‌رسد که مجلس خلاق در نهایت به نقطه‌ای زیبا و دست‌نیافتنی برخورد کرده‌است .

یک چشم‌انداز سیاسی و تاکتیکی که تقریبا ً هرگز خسته‌کننده نیست ، پر از زیبایی ، گرافیک خاص ، یک سیستم شخصیت عالی ، و بهبود عملکرد گسترده در بازی‌های قبلی در این سری زمانی است که هیچ شکی باقی نمانده است که امپراطور جدید در اطراف این قسمت‌ها باشد .

سه پادشاهی به شما دو روش برای غلبه بر روی زمین پراکنده و به حال بسیار اغراق‌آمیز از ۲۰۰ مرحله در چین پیشنهاد می‌دهد .

حالت بایگانی توتال وار : سه پادشاهی به تاریخی کلاسیک نزدیک‌تر است . در آن ژنرال‌ها فقط انسان‌های فانی هستند که با یک هنگ محافظ به جنگ رفته و درگیری‌های واقعی به آرامی و با قاطعیت کم‌تر انجام می‌شود . و همچنین باعث شد احساس کنم که هر چند ممکن است هر بازی تاریخی دیگری را بازی کنم .

این یک معامله با توجه به این نیست که چه تعداد چیزهای دیگر در نقشه کمپین تازه و هیجان‌انگیز است . من هرگز آن قدر وسوسه نشده بودم که آن را بیشتر از زمانی که گزینه دیگر بسیار جالب است به آن بدهم .

مطابقت با تاریخ

این برنامه واقعا ً در حالت عاشقانه زندگی می‌کند ، که براساس رمان نیمه تاریخی در مورد دوران ، وضعیت عشقی سه پادشاهی استوار است . این امر باعث می‌شود که سرداران خود را به صورت قهرمانانی تبدیل کند که در دوئل دراماتیک شرکت می‌کنند و می‌توانند به تنهایی صدها سرباز معمولی را به تنهایی بر عهده بگیرند .

هر دو حالت تاکید زیادی بر روی شخصیت‌های بزرگ‌تر از زندگی می‌کنند که این اقدام را هدایت می‌کنند.

از جمله کوفته که هم قبل و هم در طول جنگ که به زنده کردن آن‌ها کمک می‌کند . اما اگر به کتاب‌های تاریخ در حالت سوابق نزدیک‌تر شوید ، برخی از جذابیت و شخصیت قطعا ً از دست می‌رود .

حروف نامگذاری شده به آن‌ها کمک می‌کند تا این واقعیت را ایجاد کنند که ارتش خودشان کاملا ً متفاوت یا جالب نیستند , مثلا ً ” توتال وار ” یا حتی تخت سلطنت بریتانیا . ما ” دوباره به سرزمین اشغالی , سپرداران , کمانداران و سواره‌نظام برگردیم تا روابط بین نیروهای مختلف را بهینه کنیم .

از آنجا که همه این اقدامات بین گروه‌هایی که قطعا ً چینی هستند , گروه‌های قومی رقیب در مقایسه با رومیان در سطح بالاتری قرار دارند .

تنوع در ترکیب ارتش به شیوه‌های دیگری ترغیب می‌شود , با این حال , همانطور که سربازان برای یک کاراکتر خاص استخدام می‌شوند و ارتش‌ها از یک تا سه نفر تشکیل شده‌اند . همچنین , هر ژنرال یک کلاس دارد , بنابراین شما می‌خواهید نیروهای اطراف ژنرال‌های مکمل با هنگ‌ها باشید که بهترین مزیت را از پاداش خود می‌گیرند .

به دنبال یک قهرمان:

توتال وار :سه پادشاهی یک لایه هوشمند از شخصیت و ملاحظات تاکتیکی را با پنج طبقه قهرمان خود اضافه می‌کند .

از آنجا که تنها می‌توانید سه قهرمان را در هر ارتش بگنجانید ،بهتر است با آنها آشنا شوید:


پیشتاز

شکستن خطوط دشمن . این قهرمانان بهترین افراد در مقابل نیروهای عادی و روزمره هستند و دارای تمرکز شدید تهاجمی هستند . آن‌ها همچنین می‌توانند سواره‌نظام درجه بالاتر را استخدام کنند و به سواره‌نظام ضربه بزنند . شما می‌خواهید آن‌ها را به ضعیف‌ترین قسمت خط دشمن بیندازید و جرقه‌ها را تماشا کنید .

قهرمان

اینها قهرمانانی هستند که قهرمانان دیگر را می‌کشند . آن‌ها در یک مبارزه پر هرج و مرج به اندازه پیشتازان خوب نیستند ، اما در یک نبرد فعال هستند . آن‌ها همچنین به شما این اجازه را می‌دهند که سپر داران ردیف بالاتر را استخدام کنید و به سپر دار امتیاز بدهید . شما می‌خواهید آن‌ها را از مهم‌ترین ژنرال‌های دشمن بگیرید .

نگهبان

طناب را نگه‌دار ! این افراد می‌توانند پاهای خود را بکارند و شارژ کنند و هر نوع قهرمانی دیگری را در یک نزاع طولانی ایجاد کنند . آن‌ها باز کردن شمشیر بالای ردیف برای استخدام را باز می‌کنند و به همه شمشیر زن ها ها پاداش می‌دهند . شما می‌خواهید آن‌ها را در نقطه‌ای قرار دهید که در آن به خط نگه دارید، به جهنم بروید یا لو بو .

فرمانده

الهام . هیچ‌کس نمی‌تواند سربازان را بهتر از فرمانده جمع کند . علاوه بر این ، آن‌ها برخی از بهترین سواره‌نظام را آزاد کرده و به مبارزه با سواره‌نظام کمک می‌کنند . از تحرک خود برای انتقال آن‌ها به اطراف میدان استفاده کنید و برای هر دسته که ممکن است در آستانه فرار ببینید ، تشویق کنید .

استراتژیست

فشار درست در زمان مناسب . علاقمندان به مبارزه برای این قهرمانان معمولا ً بسیار موقعیتی هستند . در صورتی که برای بیش‌ترین تاثیر مستقر شوند ، بسیار قدرتمند هستند . آن‌ها همچنین بهترین کمانداران را به زمین و دو نفر به ویژه با هر واحدی که سلاح‌های مختلفی در بر دارند ، به همراه خواهند آورد . از آن‌ها عاقلانه استفاده کنید . ممکن است نقطه‌ای باشند که کل جنگ بر روی آن می‌چرخد .

انتخاب جناح

هر جناح مجموعه‌ای از شیوه های منحصر به فرد را به دست می‌آورد و برخی از آن‌ها حتی یک واحد پول منحصر به فرد دارند . بهترین آن‌ها ، از جنگ سالاران که من بازی کردم ، سایو سایو است که کایو و وی می‌توانند منبع اعتبار منحصر بفرد خود را صرف بهبود یا تشدید روابط بین هر دو جناح کنند .

اگر به اندازه کافی از هم متنفر شوید ، حتی می‌توانید یک جنگ پیشکار را برای نرم کردن آن‌ها تحریک کنید و یا هر دو لاشه زخمی را بخورید و یا فردی را مجبور کنید که برای منحرف کردن منابع در جای دیگر مبارزه می‌کند .

چرا ما نمیتوانیم دوست باشیم؟

استخدام پرسنل شما همیشه تنها یک موضوع برای انتخاب بهترین افسر برای شغل نیست چون شخصیت می‌تواند دوستی‌ها و رقابت‌های را در طول زمان ایجاد کند، که چین و چروک جالب را به سازمان دهی نیروهای خود اضافه می‌کند .

دو ژنرال ماهر که از یکدیگر نفرت دارند ممکن است در همان ارتش قرار بگیرند .

هر کس که ارتش شما رو رهبری می‌کند ، آنها به دنبال یه مبارزه هستند . خیلی بهتر از هر بازی قبلی توتال وار ، سه پادشاهی بر روی فشار دیپلماتیک و نظامی زود قرار می‌گیرند و به گونه‌ای مدیریت می‌کنند که حتی بسیاری از آن‌ها را به یک فعالیت موفق تبدیل می کند .

جغرافیای باز چین حداقل تا حدودی برای تشکر از این موضوع است ، اما نحوه تهاجم هوش مصنوعی و ارتش آموزش‌دیده و نقش بازی را ایفا می‌کنند .

من همیشه از اینکه این بازی سنتی پایان توتال وار را با اعزام چند دسته از نیروهای نخبه از نیروهای نخبه در اطراف نقشه برای پاک‌سازی تمام مقاومت با مبارزه با تصمیم خودکار بعد از مبارزه با قطعی خودکار ، خسته کرده‌ام .

اما حتی در دشواری پیش‌فرض ، سه پادشاهی به من پیشنهاد کردند که در تمام طول نبرد هیجان‌انگیز ، نسبتا ً متعادل ً به من پیشنهاد کردند .

یک عیب این بازی این است که که بعد از یک مرحله خاص کمی خسته‌کننده می‌شود . این یک تغییر کلی است ، اما حالا ممکن است در مسیر دیگری کمی زیاده‌روی کرده باشد . نمی‌توانستم بدون زحمت یک دشمن سرسخت را هر بار در یک زمان از پا در بیاورم ، فقط به عنوان پاداش برای مبارزه با قلبم به مدت طولانی بود.

فقط سه نفر میتوانند باشند.

یکی از هوشمندانه ‌ترین روش‌ها که فشار را حفظ می‌کند ، این است که همه جنگ سالاران کم‌اهمیت در صدر سه پادشاهی در آخرین بازی جمع می‌شوند .

زمانی که به اندازه کافی قدرتمند شوید که ادعای تاج و تخت سلطنتی را به دست آورید ، دو رقیب دیگر شما هم همین کار را خواهند کرد و این میدان را از یک بن‌بست سیاسی به سه وجهی تبدیل خواهند کرد که تنها یک حاکم می‌تواند پیروز بیرون بیاید .

این امر نشان‌دهنده افزایش شدید تنش به عنوان مکانیک تقسیم‌بندی قلمرو از جنگ جهانی دوم است ، اما بدون این که به طور قراردادی نیمی از ایالات قدرتمند خود را به شورشیان واگذار کند .

در زیر امتیاز های تعدادی نسخه های total warرا میبینید.

با این حال ، هیچ یک از روش‌های جدید مبارزه با زرق و برقی و تاثیر گذار نیستند . یک سیستم کامل از وزارتخانه‌ها ، فرمانداران ، و تکالیف شما وجود دارد که شما می‌توانید شخصیت‌هایی را وارد کنید که به جناح شما امتیاز اعطا می‌کنند. اما من متوجه‌شده‌ام که اغلب فراموش کرده‌ام آن‌ها بیشتر اوقات وجود دارند .

به نظر می‌رسد بزرگ‌ترین سود آن‌ها از دادن یک شخصیت ناراضی به یک عنوان فانتزی است ، بنابراین آن‌ها به یک جنگ‌سالار دیگر نمی‌روند . مزایا خوب هستند ، اما اکثر آن‌ها به سادگی از داشتن باسن در صندلی درست استفاده می‌کنند .

جوایز از ته شخصیت‌های فردی نسبتا ً ناچیز و قابل صرف نظر هستند . تکالیف به طور خاص عمل می‌کنند ، که به معنای دادن به شخصیت‌هایی است که به طور فعال در اداره کردن یا رهبری یک ارتش برای انجام این کار نیستند ، ممکن است کاملا ً ناپدید شده باشند و احتمالا ً متوجه نشده بودم .

هیچ اطلاعیه برای زمانی که سهمیه مقرر در دسترس هستند وجود ندارد ، بنابراین اگر من یک نقطه برای چک کردن منوی خود داشته باشم ، من فقط از آن‌ها استفاده کردم اگر یک بحران وجود داشت ، مانند یک کمبود غذا ، و من به یک روش برای سرعت بخشیدن به آن نیاز داشتم .

مقاله دوم بررسی توتال وار:سه پادشاهی به شما پیشنهاد میشود

Author: blackincubus

iam admin

LoadingFavoritetag

0

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی