عضویت/ورود

بررسی بازی توتال وار: سه پادشاهی

بررسی

بازی

۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - 8دقیقه

TOTAL WAR

یک بازی استراتژی بزرگ مبتنی بر تغییر در مقیاس توتال وار :سه پادشاهی اغلب برای ارائه یک چالش پایدار و معنی‌دار در طول صدها نوبت و ده‌ها جنگ دست و پنجه نرم می‌کنند .

با این حال ، با این تاخت و تاز در چین باستان ، به نظر می‌رسد که مجلس خلاق در نهایت به نقطه‌ای زیبا و دست‌نیافتنی برخورد کرده‌است .

یک چشم‌انداز سیاسی و تاکتیکی که تقریبا ً هرگز خسته‌کننده نیست ، پر از زیبایی ، گرافیک خاص ، یک سیستم شخصیت عالی ، و بهبود عملکرد گسترده در بازی‌های قبلی در این سری زمانی است که هیچ شکی باقی نمانده است که امپراطور جدید در اطراف این قسمت‌ها باشد .

سه پادشاهی به شما دو روش برای غلبه بر روی زمین پراکنده و به حال بسیار اغراق‌آمیز از ۲۰۰ مرحله در چین پیشنهاد می‌دهد .

حالت بایگانی توتال وار : سه پادشاهی به تاریخی کلاسیک نزدیک‌تر است . در آن ژنرال‌ها فقط انسان‌های فانی هستند که با یک هنگ محافظ به جنگ رفته و درگیری‌های واقعی به آرامی و با قاطعیت کم‌تر انجام می‌شود . و همچنین باعث شد احساس کنم که هر چند ممکن است هر بازی تاریخی دیگری را بازی کنم .

این یک معامله با توجه به این نیست که چه تعداد چیزهای دیگر در نقشه کمپین تازه و هیجان‌انگیز است . من هرگز آن قدر وسوسه نشده بودم که آن را بیشتر از زمانی که گزینه دیگر بسیار جالب است به آن بدهم .

مطابقت با تاریخ

این برنامه واقعا ً در حالت عاشقانه زندگی می‌کند ، که براساس رمان نیمه تاریخی در مورد دوران ، وضعیت عشقی سه پادشاهی استوار است . این امر باعث می‌شود که سرداران خود را به صورت قهرمانانی تبدیل کند که در دوئل دراماتیک شرکت می‌کنند و می‌توانند به تنهایی صدها سرباز معمولی را به تنهایی بر عهده بگیرند .

هر دو حالت تاکید زیادی بر روی شخصیت‌های بزرگ‌تر از زندگی می‌کنند که این اقدام را هدایت می‌کنند.

از جمله کوفته که هم قبل و هم در طول جنگ که به زنده کردن آن‌ها کمک می‌کند . اما اگر به کتاب‌های تاریخ در حالت سوابق نزدیک‌تر شوید ، برخی از جذابیت و شخصیت قطعا ً از دست می‌رود .

حروف نامگذاری شده به آن‌ها کمک می‌کند تا این واقعیت را ایجاد کنند که ارتش خودشان کاملا ً متفاوت یا جالب نیستند , مثلا ً ” توتال وار ” یا حتی تخت سلطنت بریتانیا . ما ” دوباره به سرزمین اشغالی , سپرداران , کمانداران و سواره‌نظام برگردیم تا روابط بین نیروهای مختلف را بهینه کنیم .

از آنجا که همه این اقدامات بین گروه‌هایی که قطعا ً چینی هستند , گروه‌های قومی رقیب در مقایسه با رومیان در سطح بالاتری قرار دارند .

تنوع در ترکیب ارتش به شیوه‌های دیگری ترغیب می‌شود , با این حال , همانطور که سربازان برای یک کاراکتر خاص استخدام می‌شوند و ارتش‌ها از یک تا سه نفر تشکیل شده‌اند . همچنین , هر ژنرال یک کلاس دارد , بنابراین شما می‌خواهید نیروهای اطراف ژنرال‌های مکمل با هنگ‌ها باشید که بهترین مزیت را از پاداش خود می‌گیرند .

به دنبال یک قهرمان:

توتال وار :سه پادشاهی یک لایه هوشمند از شخصیت و ملاحظات تاکتیکی را با پنج طبقه قهرمان خود اضافه می‌کند .

از آنجا که تنها می‌توانید سه قهرمان را در هر ارتش بگنجانید ،بهتر است با آنها آشنا شوید:


پیشتاز

شکستن خطوط دشمن . این قهرمانان بهترین افراد در مقابل نیروهای عادی و روزمره هستند و دارای تمرکز شدید تهاجمی هستند . آن‌ها همچنین می‌توانند سواره‌نظام درجه بالاتر را استخدام کنند و به سواره‌نظام ضربه بزنند . شما می‌خواهید آن‌ها را به ضعیف‌ترین قسمت خط دشمن بیندازید و جرقه‌ها را تماشا کنید .

قهرمان

اینها قهرمانانی هستند که قهرمانان دیگر را می‌کشند . آن‌ها در یک مبارزه پر هرج و مرج به اندازه پیشتازان خوب نیستند ، اما در یک نبرد فعال هستند . آن‌ها همچنین به شما این اجازه را می‌دهند که سپر داران ردیف بالاتر را استخدام کنید و به سپر دار امتیاز بدهید . شما می‌خواهید آن‌ها را از مهم‌ترین ژنرال‌های دشمن بگیرید .

نگهبان

طناب را نگه‌دار ! این افراد می‌توانند پاهای خود را بکارند و شارژ کنند و هر نوع قهرمانی دیگری را در یک نزاع طولانی ایجاد کنند . آن‌ها باز کردن شمشیر بالای ردیف برای استخدام را باز می‌کنند و به همه شمشیر زن ها ها پاداش می‌دهند . شما می‌خواهید آن‌ها را در نقطه‌ای قرار دهید که در آن به خط نگه دارید، به جهنم بروید یا لو بو .

فرمانده

الهام . هیچ‌کس نمی‌تواند سربازان را بهتر از فرمانده جمع کند . علاوه بر این ، آن‌ها برخی از بهترین سواره‌نظام را آزاد کرده و به مبارزه با سواره‌نظام کمک می‌کنند . از تحرک خود برای انتقال آن‌ها به اطراف میدان استفاده کنید و برای هر دسته که ممکن است در آستانه فرار ببینید ، تشویق کنید .

استراتژیست

فشار درست در زمان مناسب . علاقمندان به مبارزه برای این قهرمانان معمولا ً بسیار موقعیتی هستند . در صورتی که برای بیش‌ترین تاثیر مستقر شوند ، بسیار قدرتمند هستند . آن‌ها همچنین بهترین کمانداران را به زمین و دو نفر به ویژه با هر واحدی که سلاح‌های مختلفی در بر دارند ، به همراه خواهند آورد . از آن‌ها عاقلانه استفاده کنید . ممکن است نقطه‌ای باشند که کل جنگ بر روی آن می‌چرخد .

انتخاب جناح

هر جناح مجموعه‌ای از شیوه های منحصر به فرد را به دست می‌آورد و برخی از آن‌ها حتی یک واحد پول منحصر به فرد دارند . بهترین آن‌ها ، از جنگ سالاران که من بازی کردم ، سایو سایو است که کایو و وی می‌توانند منبع اعتبار منحصر بفرد خود را صرف بهبود یا تشدید روابط بین هر دو جناح کنند .

اگر به اندازه کافی از هم متنفر شوید ، حتی می‌توانید یک جنگ پیشکار را برای نرم کردن آن‌ها تحریک کنید و یا هر دو لاشه زخمی را بخورید و یا فردی را مجبور کنید که برای منحرف کردن منابع در جای دیگر مبارزه می‌کند .

چرا ما نمیتوانیم دوست باشیم؟

استخدام پرسنل شما همیشه تنها یک موضوع برای انتخاب بهترین افسر برای شغل نیست چون شخصیت می‌تواند دوستی‌ها و رقابت‌های را در طول زمان ایجاد کند، که چین و چروک جالب را به سازمان دهی نیروهای خود اضافه می‌کند .

دو ژنرال ماهر که از یکدیگر نفرت دارند ممکن است در همان ارتش قرار بگیرند .

هر کس که ارتش شما رو رهبری می‌کند ، آنها به دنبال یه مبارزه هستند . خیلی بهتر از هر بازی قبلی توتال وار ، سه پادشاهی بر روی فشار دیپلماتیک و نظامی زود قرار می‌گیرند و به گونه‌ای مدیریت می‌کنند که حتی بسیاری از آن‌ها را به یک فعالیت موفق تبدیل می کند .

جغرافیای باز چین حداقل تا حدودی برای تشکر از این موضوع است ، اما نحوه تهاجم هوش مصنوعی و ارتش آموزش‌دیده و نقش بازی را ایفا می‌کنند .

من همیشه از اینکه این بازی سنتی پایان توتال وار را با اعزام چند دسته از نیروهای نخبه از نیروهای نخبه در اطراف نقشه برای پاک‌سازی تمام مقاومت با مبارزه با تصمیم خودکار بعد از مبارزه با قطعی خودکار ، خسته کرده‌ام .

اما حتی در دشواری پیش‌فرض ، سه پادشاهی به من پیشنهاد کردند که در تمام طول نبرد هیجان‌انگیز ، نسبتا ً متعادل ً به من پیشنهاد کردند .

یک عیب این بازی این است که که بعد از یک مرحله خاص کمی خسته‌کننده می‌شود . این یک تغییر کلی است ، اما حالا ممکن است در مسیر دیگری کمی زیاده‌روی کرده باشد . نمی‌توانستم بدون زحمت یک دشمن سرسخت را هر بار در یک زمان از پا در بیاورم ، فقط به عنوان پاداش برای مبارزه با قلبم به مدت طولانی بود.

فقط سه نفر میتوانند باشند.

یکی از هوشمندانه ‌ترین روش‌ها که فشار را حفظ می‌کند ، این است که همه جنگ سالاران کم‌اهمیت در صدر سه پادشاهی در آخرین بازی جمع می‌شوند .

زمانی که به اندازه کافی قدرتمند شوید که ادعای تاج و تخت سلطنتی را به دست آورید ، دو رقیب دیگر شما هم همین کار را خواهند کرد و این میدان را از یک بن‌بست سیاسی به سه وجهی تبدیل خواهند کرد که تنها یک حاکم می‌تواند پیروز بیرون بیاید .

این امر نشان‌دهنده افزایش شدید تنش به عنوان مکانیک تقسیم‌بندی قلمرو از جنگ جهانی دوم است ، اما بدون این که به طور قراردادی نیمی از ایالات قدرتمند خود را به شورشیان واگذار کند .

در زیر امتیاز های تعدادی نسخه های total warرا میبینید.

با این حال ، هیچ یک از روش‌های جدید مبارزه با زرق و برقی و تاثیر گذار نیستند . یک سیستم کامل از وزارتخانه‌ها ، فرمانداران ، و تکالیف شما وجود دارد که شما می‌توانید شخصیت‌هایی را وارد کنید که به جناح شما امتیاز اعطا می‌کنند. اما من متوجه‌شده‌ام که اغلب فراموش کرده‌ام آن‌ها بیشتر اوقات وجود دارند .

به نظر می‌رسد بزرگ‌ترین سود آن‌ها از دادن یک شخصیت ناراضی به یک عنوان فانتزی است ، بنابراین آن‌ها به یک جنگ‌سالار دیگر نمی‌روند . مزایا خوب هستند ، اما اکثر آن‌ها به سادگی از داشتن باسن در صندلی درست استفاده می‌کنند .

جوایز از ته شخصیت‌های فردی نسبتا ً ناچیز و قابل صرف نظر هستند . تکالیف به طور خاص عمل می‌کنند ، که به معنای دادن به شخصیت‌هایی است که به طور فعال در اداره کردن یا رهبری یک ارتش برای انجام این کار نیستند ، ممکن است کاملا ً ناپدید شده باشند و احتمالا ً متوجه نشده بودم .

هیچ اطلاعیه برای زمانی که سهمیه مقرر در دسترس هستند وجود ندارد ، بنابراین اگر من یک نقطه برای چک کردن منوی خود داشته باشم ، من فقط از آن‌ها استفاده کردم اگر یک بحران وجود داشت ، مانند یک کمبود غذا ، و من به یک روش برای سرعت بخشیدن به آن نیاز داشتم .

مقاله دوم بررسی توتال وار:سه پادشاهی به شما پیشنهاد میشود

Author: blackincubus

iam admin

کامنت های کاربران

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی

بازی های از دست رفته سال۲۰۲۰ : این بازی ها کجا هستند؟

بررسی

بازی

۱۳۹۸/۱۰/۲۹-5 دقیقه

بازی های از دست رفته سال2020 : این بازی ها کجا هستند؟

بازی های جدید همه وقت اعلام می شوند ، اما در میان اخبار و هیجان ، بسیاری به سرعت رادار را رها می کنند. از این گذشته ، بازی های معدودی وجود دارد که مدتی است جزو بازی های از دست رفته سال۲۰۲۰ قرار دارند که از آنها چیزی نشنیده ایم ، در حالی که برخی دیگر فقط به هیچ حرف رسمی اشاره نشده اند. هک ، برخی از آنها به طور کامل لغو نشده اند ، یا سرنوشت خود را قطعی نکرده اند.

در زیر می توانید لیستی از بازی های از دست رفته سال۲۰۲۰ را پیدا کنید که مدتهاست از آنها ندیده ایم یا شنیده ایم. برخی از بازی هایی هستند که احتمالاً به زودی با کنسول های نسل بعدی در مورد آنها اطلاعات بیشتری کسب خواهیم کرد ، در حالی که برخی دیگر بیشتر شبیه نهنگ های سفید هستند که ممکن است دیگر هرگز آنها را نبینیم.

به نظر شما کدام یک از بازی های این لیست در نهایت در سال ۲۰۲۰ خبری راجب آنها می شنویم؟ نظرات خود را در نظرات زیر به ما اطلاع دهید.

بازی جنگ ستارگان دیگر شرکت EA

یکی از جنجالی ترین بازی های از دست رفته سال۲۰۲۰ Star Wars Jedi: Fallen Order است. در حالی که طرفداران جنگ ستارگان با انتشار فیلمهای فوق العاده جذاب Star Wars Jedi: Fallen Order ، مورد برکت قرار گرفته اند ، پروژه بزرگ فرنچایز هنوز هم یک رمز و راز به دلیل پیشرفت آشفته ای است که بین استودیوهای EA تغییر کرده است. در ابتدا در سال ۲۰۱۴ آغاز شد ، بازی کدی به نام “Ragtag” توسط امی هنیگ ، توسعه دهنده و تیم در Visceral Games ساخته شد. با این حال ، EA استودیو را در سال ۲۰۱۷ تعطیل کرد ، که منجر به عزیمت هنیگ شد. به دنبال این ، بازی به EA Vancouver منتقل شد و پس از مدتی دوباره استفاده مجدد آن به یک بازی آزاد در جنگ ستارگان ، در اوایل سال ۲۰۱۹ بی سر و صدا لغو شد.

بازی های از دست رفته سال 2020 : این بازی ها کجا هستند؟

به نظر می رسید که پایان این پروژه است ، اما در سال ۲۰۱۹ ، گزارش شد که EA Motive ، هماهنگ کننده Star Wars: Battlefront II به همراه DICE ، در حال کار بر روی یک بازی جدید در بخش sci-fi هستند. پاتریک کلوز ، رئیس استودیوی EA Motive در یک پیچش جالب اظهار داشت که می تواند از بخشی از مواد Visceral’s Ragtag استفاده کند و این “یک تجربه بسیار بی نظیر جنگ ستارگان” خواهد بود. از آن زمان تاکنون چیزهای کمی در مورد این پروژه شنیده ایم ، اما EA همچنان هوشیار است که بازی های جنگ ستارگان بیشتری در راه هستند. و با استقبال مثبت در مورد Star Wars Jedi: Fallen Order و کیفیت بهتر Star Wars Battlefront II ، EA در موقعیت بهتری قرار دارد تا در نهایت نشان دهد که این پروژه دیگر Star Wars چیست.

Shadow of the Eternals

Shadow of Eternals جانشین معنوی بازی ترسناک مورد علاقه فرقه Eternal Darkness است. مسئولان توسعه دهنده بازی اصلی ، Silicon Knights ، استودیوی جدیدی بنام Precursor Games را تشکیل دادند تا روی ماجراجویی ترسناک بقا از جمله مسئول پیشین دنیس دایک کار کنند. با این حال ، پروژه سرمایه گذاری جمعیت نتوانسته هدف خود را برآورده کند. کمبود بودجه ، توسعه بازی را مجبور به تعویق انداخت.

در اکتبر سال ۲۰۱۴ ، دایاک استودیوی جدید با نام Quantum Entanglement Entertainment را افتتاح کرد تا توسعه این پروژه از سر گرفته شود. استودیو بی سر و صدا در ژانویه سال ۲۰۱۸ تعطیل شد و تولید Shadow of Eternals به تعویق افتاد. دایاک حرکت کرد و استودیوی جدیدی به نام Apocalypse Studios را تشکیل داد ، که از آن زمان به طور جدی روی Legacy of Kain الهام گرفته از بازی رایگان RPG به نام Deadhaus Sonata کار می کند. یک به روزرسانی سریع درباره وضعیت Shadow of Eternals در صفحه فیس بوک این پروژه اظهار داشت: اگرچه این لغو نشده است ، اما مدتی در توسعه فعال نخواهد بود. با توجه به این وقایع ، این بیش از حد محتمل است که Shadow of Eternals ممکن است تا هر زمان دیگری منتشر نشود.

Tekken x Street Fighter

بازی های از دست رفته سال۲۰۲۰ Tekken x Street Fighter در سال ۲۰۱۰ برای PS3 و Xbox 360 معرفی شد و از آن زمان تاکنون نوعی رمز و راز بوده است. تهیه‌کننده Katsuhiro Harada در سال ۲۰۱۴ به هواداران اطمینان داد و در سال ۲۰۱۵ مجددا تکرار کرد که بازی جنگی متقاطع لغو نشده است. با این حال ، در آوریل ۲۰۱۶ ، هارادا فاش کرد که Tekken x Street Fighter “دیگر در حال توسعه فعال نیست” و ناشر Bandai Namco منتظر “زمان مناسب” برای انتشار آن بود.

GameSpot در سال ۲۰۱۶ به اظهار نظر رسید و در آن زمان ، Bandai Namco گفت این تیم در Tekken 7 تمرکز دارد ، که در سال ۲۰۱۷ ظاهر شد. Bandai Namco در این مورد به ما گفت که تیم Tekken در Tekken 7 DLC متمرکز شده است. بعداً هارادا در جریان بازیهای مهمانی سال ۲۰۱۸ ، تأیید کرد که بازی حدود ۳۰٪ کامل بود قبل از اینکه به حالت تعلیق درآید. اما در مصاحبه ای با VGC در سال ۲۰۱۹ ، توسعه دهنده با توجه به موفقیت های محتوای پس از راه اندازی هر دو Tekken 7 و Street Fighter 5 ، اعتبار پروژه متقاطع را زیر سؤال برد ، اما هنوز هم به نظر می رسد که Tekken x Street Fighter بسیار مورد توجه هارادا قرار گرفته است. در طی جدیدترین جوایز بازی ، وی نظرسنجی در توییتر برای وزن کردن علاقه فعلی به بازی منتشر کرد.

Half-Life 3

در حالی که انتشار سری Half-Life VR- منحصر به فرد Half-Life: Alyx نزدیک می شود ، تقریباً لازم است که به بازی سوم مورد انتظار ، حتی مدتها بعد از آنکه وضعیت اوج meme را بدست آورد و به عرصه “رسید” ، اشاره کنیم که هرگز اتفاق نخواهد افتاد. ” Half-Life 2: قسمت ۳ در سال ۲۰۰۶ اعلام شد اما هرگز تحقق نیافت، همچنین لغو نشد. در یک RedAit AMA در اوایل سال ۲۰۱۷ ، سرمربی Valve Gabe Newell گفت احتمال وجود بازی های بیشتر در جهان Half-Life / Portal وجود دارد ، بنابراین این امیدواری است. و همچنین خلاصه داستان بدست آمده از نویسنده سابق Valve Marc Laidlaw وجود دارد که چیزی را تأیید نمی کند .

با بازگشت Half-Life به لطف Half-Life: Alyx ، روی رادارهای مردم قرار گرفتند ، این بازی می تواند آینده جدیدی داشته باشد. این که آیا Half-Life 3 به معنای نزدیک شدن به واقعیت است ، فقط باید منتظر ماند و دید.

مطلب پیشنهادی: در اینجا همه چیز را درمورد مشخصات پلی استیشن ۵ خواهید فهمید

Author: blackincubus

iam admin

کامنت های کاربران

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی

مردی که با استفاده از مانیتور فرودگاه Apex Legends بازی میکند

۱۳۹۸/۱۰/۲۷-1 دقیقه

مردی که با استفاده از مانیتور فرودگاه Apex Legends بازی میکند

ساعت ها انتظار در فرودگاه ها چیزی است که اکثر ما بارها آن را تجربه می کنیم. اما یک مرد تصمیم گرفت با وصل کردن PlayStation 4 خود به مانیتور اطلاعات فرودگاه و لذت بردن از بازی Apex Legends ، کسالت و خستگی خود را را کاهش دهد.

طبق گزارش Oregonian ، این حادثه در فرودگاه بین المللی پورتلند رخ داده است. مسافر PS4 خود را به یک مانیتور متصل کرد که نقشه فرودگاه را نشان می داد. این اتفاق صبح زود رخ داد و کارکنان سریع عمل واکنش نشان دادند.

“کاما سیموندز” سخنگوی بندر پورتلند به رادیو KXL گفت: “این طبیعتا چیزی است که ما نمی خواستیم اتفاق افتاده باشد.”

مردی که با استفاده از مانیتور فرودگاه Apex Legends بازی میکند

یک فرد مورد نظر توسط سرپرستان عملیات به او نزدیک شد و “خیلی مهربان” از آنها خواسته بود که کنسول را از مانیتور جدا کنند و کار خود را متوقف کند. سیموندز گفت که “بسیار مؤدبانه” پاسخ داد که آیا او می تواند بازی خود را اول به پایان برساند که به او گفته شد “نه”!

سیموندز گفت: “ظاهراً این یک تعامل بسیار مودبانه و صمیمانه بوده است.”

در حالی که امکان استفاده از کنسول در مانیتور بزرگ فرودگاه راهی مناسب برای گذر زمان است ، در حالی که انتظار وجود دارد ، روش های آسان تری برای انجام بازی وجود دارد. علاوه بر تعداد زیادی عناوین تلفن همراه موجود ، شما همیشه می توانید در یک Nintendo Switch استفاده کنید ، که در استفاده از هریک از آن ها کسی مزاحم شما نمی شود.

حال این سوال پیش می آید که آیا این فرد در فرودگاه کار درستی انجام داده است؟ شما می توانید نظر خود را با ما به اشتراک بگذارید.

مطلب پیشنهادی:مانیتور جدید ۳۶۰Hz ایسوس سریعترین مانیتور در جهان است

Author: blackincubus

iam admin

کامنت های کاربران

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی