مرورگر تور در حال حاضر بر روی اندروید وجود دارد

time

3دقیقه-۱۳۹۸/۰۳/۰۳

main-image

پس از یک انتظار طولانی , مرورگر تور با یک نسخه پایدار بر روی اندروید قرار می‌گیرد . سپتامبر گذشته , تیم پروژه تور یک نسخه آلفا برای تست کردن مرورگر را آغاز کرد , اما براساس یک پست جدید در وبلاگ , تور در نهایت آماده استفاده است .

این پست متذکر شد که این مرورگر ممکن است دارای ویژگی‌هایی از نسخه رومیزی باشد.اما در حال حاضر مکانیسم پیش‌گیری از ردیابی و دفاع در برابر حملات انگشت‌نگاری ( نوعی حمله برای بو کشیدن ترافیک وب بدون شکستن رمزگذاری ) را دارد .

کار مرورگر تور چیست؟

تور

مرورگر تور ، که بر پایه پایگاه فایرفاکس ساخته شده‌است، از یک شبکه سرورها استفاده می‌کند تا هویت شما را از وب سایتی که به آن سفر می‌کنید پنهان کند . برای انجام این کار, قبل از رسیدن به مقصد , درخواست‌ها از طریق کامپیوترهای میانی ( رله‌ها ) کاهش می‌یابد . به علاوه , این داده‌ها را تغییر می‌دهد , به طوری که هیچ‌کس نمی‌تواند آن را بین کامپیوتر های میانی حفاظتی متوقف کند. به همین دلیل , هیچ ردی در سایت‌ها وجود ندارد که شما از آن دیدن کنید .

برای انجام این کار, قبل از رسیدن به مقصد , درخواست‌ها از طریق کامپیوترهای میانی ( رله‌ها ) کاهش می‌یابد . به علاوه , این داده‌ها را تغییر می‌دهد , به طوری که هیچ‌کس نمی‌تواند آن را بین کامپیوتر های میانی حفاظتی متوقف کند. به همین دلیل , هیچ ردی در سایت‌ها وجود ندارد که شما از آن دیدن کنید .که این برای افرادی مناسب است که می خواهند امنیت خود را حفظ کنند.

قبلاً از تور برای دکستاپ استفاده کرده‌ام ، و وقتی می‌خواهید به طور خصوصی مرور کنید این کار واقعا ً مفید است . بنابراین ، من به شما توصیه می‌کنم که نسخه آندروید را دانلود کنید .

می توانید این مرورگر را از این لینک دریافت کنید:دانلود مرورگر تور

می توانید بخش بعدی را مطالعه کنید:همه چیز درباره پلی استیشن ۵ که تا کنون منتشر شده است.

Author: blackincubus

iam admin

LoadingFavoritetag

0

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی