5 پایان برتر بازی های ویدیویی

time

5دقیقه-۱۲ خرداد ۱۳۹۸

main-image

بازی تاج و تخت شما رو دیوونه کرده ؟ Lost’s ” چطور ؟ چند ساعت از نگاه کردن سریال دور شوید.به سراغ بازی هایی که ساعت ها کارگردانی شده اند بروید و کارکتر های آنها را تا پایان بازی هدایت کنید و تماشا کنید که آخر بازی با شادی یا غم تمام میشود.

در اینجا ما برخی از مهم‌ترین پایان بازی ویدئویی را مورد بررسی قرار میدهیم.داستان این بازی ها کاملا جدی است به ما صحنه های جالبی را نشان میدهد.

1-Borderlands

همان طور که به عنوان یک سیستم جمع آوری کننده عمل می‌کرد , شما کل کمپین را در ازای یک طاق پر از گنج بزرگ و تکنولوژی بیگانه صرف می کردید .

تا پایان بازی , شما میفهمید که فقط یک اسکناس غول‌پیکر بیش نبود.

تمام سفر شما به دنبال کسب ثروت از یک انبار خارجی و تبدیل شدن به یک حیوان خونخوار است . مطمئنا , ما هشت‌پا بزرگ و قدیمی را کشتیم و اما در حین انجام این کار به دنبال کشتن موجودات خونخوار نیستیم , اما هنوز بخش ناامید کننده‌ای باقی می‌ماند که این هیولای فاقد روایت قبلی از یک پورتال وسوسه‌انگیز به یک بعد فرضی وارد محدوده شما میشود و یکی از افراد ارزشمند بازی را از بین میبرد .

2-Batman: Arkham Asylum

به عنوان یکی از طرفداران سرسخت بتمن ، ایده بتمن در برابر جوکر به نظرم احمقانه میرسید اما با توجه به فضا سازی ها , جوکر برای افزایش هیجان برای رقابت با او و شوخ تبع کردن محیط بازی گزینه مناسبی است که کارگردان این بازی وقت زیادی را برای تهیه آن گذاشته است.

در راس آن , جوکر به بتمن که فردی با تجربه جنگی در سراسر این بازی نگاه می‌کند , در حالی که جوکر ظاهرا ً هیچ آموزش نظامی ندیده است .

این سبک مسخره نیست . این لحظه در اولین تجربه من چنان واضح شد که وقتی تحقق یافت با صدای بلند ناله کردم . این کتاب تاریخ زیبایی را بین دو شخصیت نمادین برای یک پایان بازی ویدیویی عمومی نشان می‌دهد .

3-Halo 2

دنباله طویل این بازی , تقریبا ً همه چیز را درست انجام داد , اما نتیجه ” جنگ با این میثاق به ” داستان ” زمین مربوط می‌شود .

Halo2 , به طور کامل , به اندازه کافی پایان نمی‌یابد . پس از اینکه بازیکنان غافلگیر کننده با یک تلفیق دو سبک به کاراکتر دوم بازیکن تبدیل می‌شوند , Halo2 , بین دو طرف و شخصیت اصلی پیمان مبارزه می‌بندد . اما بعد از پایین , یک ارباب کوچک با شکوه , ارباب را می‌بیند که به مدار زمین برمی‌گردد و از فرمانده خود می‌پرسد که چه کار می‌کند .

اسپارتی , می‌گوید : ” پایان جنگهمانطور که فکرش را میکردیم به نفع ما تمام شد , ” بله ! این حیرت‌آور است ! ” اما در عوض , این بازی با پایانی تقریبا گنگ رو به رو می‌شود و ما را به مدت سه سال آویزان خود کرد تا اینکه Halo3ساخته شد.

4-New Super Mario Bros Wii

می‌دونم تو به چی فکر می‌کنی . چگونه می‌توان از پایان بازی سوپر ماریو ناامید شد ؟ البته هدف این است که شاهزاده خانم را از جست و جو در آخرین قلعه نجات دهید . اما ، آیا تا به حال بازی را به جای لوئیجی شکست داده‌اید ؟ من داده ام .

من و دوستم در حال بازی با سوپر ماریو جدید با نام ماریو و لوئیجی بودیم .


ما در آخرین قلعه بودیم و با با جست و جو کردن دست و پنجه نرم میکردیم ، و دوستم تمام زندگیش را به عنوان ماریو از دست داد . من تصمیم گرفتم با لگد به باسنش او را از این وضعیت خارج کنم و هم همین کار را کردم . ولی ، می‌خوای بدونی چرا ؟ صحنه بازی شروع شد ، ماریو و لوئیجی آنجا هستند ، و این بالون هوای داغ طوری است که ما می‌توانیم از آن خارج شویم .

شاهزاده خانم هلو به ماریو نزدیک شد و هر دو سوار بالون هوای داغ شدند و فرار کردند و لوئیجی را پشت سر گذاشتند . حتی به یاد ندارم که آن‌ها به آن دست تکان میدادند می‌دادند .

5-Metal Gear Solid V: The Phantom Pain

داستان پایان بازی نزدیک به هر سری بازی ویدئویی است . و در حالی که من از آن به اندازه بیشتر مردم متنفر نبودم , به شدت از آنچه در آخر بازی وجود نداشت ناامید شدم .

چرخش نهایی برای رئیس بزرگ زمان کافی برای نفس کشیدن نداشت و از روی زمین محو شد.

مطلب پیشنهادی:معرفی و بررسیwarhammer

Author: blackincubus

iam admin

LoadingFavoritetag

0

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی