جزئیات آپدیت جدید Vivaldi با قابلیت بلاکر تبلیغات

time

2 دقیقه-۳۰ خرداد ۱۳۹۸

main-image

vivaldi یک مرورگر بر پایه کرومیوم است که اخیرا نسخه 2.6 آن متنشر شده است. که از قابلیت های آن می توان به بلاک کردن تبلیغات سایت هایی که سو استفاده می کنند است.

یکی از قابلیت های دی گر آن ساخت پروفایل کاربری و فیلتر کردن رمز عبور ذخیره شده است.

vivaldi

بلاکر تبلیغات سو استفاده کننده

حتما شما هم که یکی از کاربران وب هستید با تبلیغاتی که در جا های غیر منتظره قرار دارند رو به رو شده اید و یا دیده اید که تبلیغاتی به صورت پنجره های شناور و یا در پنجره جدید جلوی شما ظاهر می شوند.

می توان گفت که بیشتر این تبلیغات برای سو استفاده از افراد قرار داده می شوند یا حتی در آن ها ازمطالب نا مناسبی استفاده می شود.

در این آپدیت شما دیگر نگران این تبلیغات نباشید چون vivaldi حساب آن ها را میرسد ! حتی نیاز به تنظیمات خاصی هم ندارد چون به صورت پیش فرض این تنظیمات فعال هستند.

vivaldi

البته در این آپدیت فقط این ویزگی ها اضافه نمی شوند و مواردی دیگر هم هستند.این مرورگر تقریبا تمام ویژگی های مرورگر کروم را در طی آپدیت های گذشته پوشش داده است در در پی اضافه کردن قابلیت های جدید خود است.

یکی از قابلیت های جالب در این آپدیت این است که شما می توانید یک پسورد لیست درست کنید و آن را برای سایت های مختلف فیلتر کنید یعنی در هر سایت یک پسورد را استفاده کند.

یکی از قابلیت های آپدیت vivaldi این است که در آن پنجره ها می توانند به صورت کاشی کنار هم قرار گیرند و این می تواند به شما کمک کند که راحت تر به دو صفحه وب دسترسی داشته باشید.

برای دانلود نسخه جدید این مرورگر کلیک کنید.

مطلب پیشنهادی:سونی به لطف PSVR برنده جنگ کنسول های بعدی میشود.

Author: blackincubus

iam admin

LoadingFavoritetag

0

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی