از این پس اپل از دسته های کنسول های بازی جدید پشتیبانی میکند

time

1 دقیقه-۱۵ خرداد ۱۳۹۸

main-image

بلاخره اپل هم مجبور شد برای پیشرفت خود در حوضه گیم قدمی بردارد،یکی از این اقدامات پشتیبانی از دسته های کنسول های بازی است که تجربه بازی را دو چندان می کند. که این قابلیت برای ios13 اضافه خواهد شد که در یکی از رویداد های WWDC رو نمایی شد.

و این خبر برای بازیکنان این دستگاه ها خوشایند است که دیگر نیاز نیست که برای بازی کردن یک دسته جداگانه خریداری کنند. از این پس با این آپدیت اپل بازیکنان زیادی به بازیکنان اپل اضافه می شوند.

اکثر بازیکنان موبایل از کنترلر لمسی برای بازی های شوتر استفاده می کنند مثل بازی پابجی که این برای آن ها خوشایند نیست . از این پس کاربران زیادی برای بازی کردن دسته های بازی تهیه می کنند و این قابلیت به کاربران اپل کمک زیادی می کند.

ولی این به نفع شرکت اپل تمام می شود چون در ابتدا معرفی این قابلیت گفت که حدود 100 بازی در امسال برای ios رو نمایی می شود که اکثر آن ها به دسته بازی نیاز دارند. من به شخصه از بازی کردن با صفحه لمسی لذت نمی برم و گاهی اوقات برایم مشکل ساز است، در ضمن برخی از بازی ها با دسته بازی تجربه بهتری را برای ما به ارمغان می آورند.

همانطور که می دانید اپل قبلا از تعداد محدودی دسته بازی پشتیبانی میکرد که این باعث میشد که یک فرد برای بازی کردن با بقیه دستگاه های خود نیز دسته های جدا گانه داشته باشد که این واقعا آزار دهنده بود .

سونی هم تایید کرده است که اپل از دسته های محصولات او پشتیبانی می کند و این برای تمام بازی باز ها خبر بسیار خوبی است.

مطلب بعدی سایت را مطالعه کنید:ادامه تحریم آمریکا 5% فروش هوآوی را کاهش داد.

Author: blackincubus

iam admin

LoadingFavoritetag

0

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی