معرفی بخش جدید بازی Assassin Creed Odyssey در E3 2019

time

2 دقیقه-۱۳۹۸/۰۳/۲۰

main-image

Ubisoft دو حالت جدید را برای Assassin Creed Odyssey  معرفی کرد . امروز : یک بخش داستانی و یک تور اکتشاف جدید را به نمایش در آورد.

حالت خالق داستانی به صورت مرحله آزاد در نسخه بتا امروز در Assassin Creed Odyssey باز شده است.

این کار به بازیکنان اجازه می‌دهد تا داستان‌های خود را خلق کنند و مرحله جدیدی را آغاز ایجاد کنند که توسط بازیکنان دیگر ایجاد شده‌است . این مود در پلتفرم های pc, ps4,xbox one قابل اجرا است.

در این بخش Assassin Creed Odyssey بازیکنان می‌توانند شش هدف مرحله را ترکیب و هماهنگ کنند , مانند آزادی یا ترور اهداف و رفتن به مکان‌های خاص .

آن‌ها می‌توانند روایت‌های مختلفی را با نتایج متعدد ایجاد کنند و به چند شخصیت تاریخی از این بازی دسترسی داشته باشند .

برای دسترسی به داستان‌ها از این حالت , بازیکنان باید یک نسخه از بازی Odyssey را بر روی کامپیوتر داشته باشند و داستان خود را تهیه کنند .


در بالای این اعلام تور جست و جو ubisoft در یونان باستان انجام شد . در اینجا , بازیکنان می‌توانند در خیابان‌های آتن قدم بزنند , با ساکنان آن قاطی شوند, و به عنوان یک موزه زنده , عاری از نوع بازی و درگیری , در مورد سیاست بحث کنند .

این مفهوم در Assassin Creed Origins معرفی شده‌است .

بازیکنان می‌توانند با راهنماهای تور تاریخی افسانه‌ای مانند Leonidas ، Herodotos ، و غیره ، دانش تاریخی خود را در پایان هر تور امتحان کنند ، آزاد کردن ۳۵ شخصیت منحصر به فرد و ۱۵ تا پایه احتیاج است تا کل نقشه را آزاد کنند.

پنج موضوع مختلف می‌تواند کشف شود : فلسفه ، معماری ، زندگی روزمره ، جنگ و اسطوره‌ها . این حالت برای تمام صاحبان Odyssey رایگان خواهد بود ، و یا می‌تواند به عنوان یک تجربه مستقل از کامپیوتر ، زمانی که در پاییز امسال منتشر می‌شود ، خریداری شود .

برای اطلاعات بیشتر با Gimoo Gameهمراه باشید.

شما میتوانید جهت مشاهده تمام تریلر ها و ویدیو های این رویداد عضو کانال آپارات ما شوید

Author: blackincubus

iam admin

LoadingFavoritetag

0

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی