معرفی و بررسی بازی Fortnite

time

4 دقیقه-۱۰ خرداد ۱۳۹۸

main-image

Fortnite یک بازی ویدیویی آنلاین است که در سال ۲۰۱۷ منتشر شد . این بازی در سه نوع حالت بازی مجزا در دسترس است که هدف اصلی این بازی به اشتراک گذاشتن بازی اصلی اش یعنی: Fortnite : Save the Worldاست .

این بخش یک بازی مبارزه برای بقا همراه چهار بازیکن برای مبارزه با موجودات زامبی ، و دفاع خلاقانه است. در آن بازیکنان آزادی کامل برای ایجاد جهانی و میدان نبرد بدست می‌آورند . دو حالت اول بازی در سال ۲۰۱۷ به عنوان اولین عناوین دسترسی اولیه و خلاق در ۶ دسامبر ۲۰۱۸ منتشر شدند . برای ویندوز ، مک ، پلی استیشن ۴ و ایکس‌باکس ۳۶۰و گوشی های پرچمدار در دسترس است .

اما سبک بتل رویال بازی Fortniteیک عصر جدیدی را برای گیمر ها به ارمغان آورد. بازیکنان کنسول های بازی نیازی به ساخت اکانت شرکت اپیک گیمز برای نصب بازی ندارند ,زیرا اسم اکانت کنسولشان بر روی بازی آنها می افتد.

در حالی که دو بازی اول برای شرکت اپیک گیمز موفق بوده‌اند ، ولی موقیت بخش بتل رویال این بازی بیشتر چشمگیر بود و بیش از ۱۲۵ میلیون بازیکن در کم‌تر از یک سال و صدها میلیون دلار در ماه درآمد داشت . از آن زمان به یک پدیده فرهنگی تبدیل شده‌است .

Game Mod

در حال حاضر ، Fortnite به عنوان سه حالت مختلف بازی ، با استفاده از همان گیم پلی خاص خود در دسترس است:

1-Fortnite : SaveTheWorld

در این بخش بازی مراحلی برای شما طراحی شده اند که توسط آنها میتوانید با یک تیم چهار نفره منابع جمع کنید و به نبرد با زامبی ها بپردازید.

این بخش بقا در برابر زامبی ها است.شما نیز در این حالت میتوانید سکه های بازی که ویباکس نام دارد را جمع آوری کنید و از آن در بخش بتل رویال این بازی نیز استفاده کنید.

روزانه این بازی چالش هایی را برای شما برگزار میکند که درصورت انجام آنها شما میتوانید منابع و اسلحه هایی به دست بیاورید یا جعبه هایی که لاما دارد را باز کنید تا سلح ها و قهرمان های تازه ایی را به شما بدهد.

در این بازی شما میتوانید تمام چیز هایی را که دارید را آپگرید کنید و لول آنها را بالا ببرید تا قوی تر شوید و هرچه قوی تر شوید پاور شما بالاتر میرود و زامبی ها نیز قوی تر میشوند.

2-Fortnite: Battle Royal

در این بخش بازی شما در برابر 100 بازیکن دیگر قرار میگیرید و در نقشه پهناور بازی شروع به جمع کردن سلاح و منابع میکنید و هر کس که از این صد نفر به عنوان اولین نفر باقی بماند برنده بازی خواهد شد .

در این بخش بازی درآمد شرکت اپیک گیز از خرید اسکین های قهرمان ها و چتر ها و کوله پشتی ها و سلاح ها ویا خرید بتل پس یک فصل تامین میشود.

در این بخش شما میتوانید به صورت تک نفره و گروهی چهار نفره یا دو نفره به بازی بپردازید.

سالانه مسابقات جهانی این بازی انجام میشود که جایزه آن چندین میلیون دلار است. این بازی نیز از لحاظ استریم کردن بازی جز اولین هاست.

3-Fortnite:Creative

در این قسمت بازیکن ها میتوانند زمین نبرد خود را بسازند و از دوستان خود دعوت کنند و با آنها به رقابت بپردازند .

همچنین در بخش بتل رویال قسمتی از نقشه بازی به سازه های کاربران خود اختصاص داده شده و هر هفته بهترین سازه در نقشه قرار میگیرد.

در این بخش گنجایش هر سرزمین 16 نفر است و کاربران میتوانند سرزمین خود را با ابزار های بسیاری که در اختیار دارند شخصی سازی کنند.

در زیر گیم پلی این بخش وجود دارد:

سیستم مورد نیاز بازی برای ویندوز:

CPU: Core i3 2.4 Ghz

    CPU SPEED: Info

    RAM: 4 GB

    OS: Windows 7/8/10 64-bit

    VIDEO CARD: Intel HD 4000

چگونه این بازی رو دانلود و بازی کنم؟

ابتدا باید فیلتر شکن را فعال کنید و وارد سایت اپیک گیمز شوید و در آن ثبت نام کنید و نرم افزار آنرا دانلود کنید.سپس وارد اکانت شوید و از آنجا Fortniteرا دانلود کنید .

توجه:بعد از ورود به بازی دیگر نیازی به فیلتر شکن نیست .

مطلب پیشنهادی:معرفی و بررسی بازی Dota2

Author: blackincubus

iam admin

LoadingFavoritetag

8

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی