بازی هایی که در سال 2020 منتشرمیشوند

time

5 دقیقه-۲۴ خرداد ۱۳۹۸

main-image

با E3 2019 در پشت سرمان ، تصویر بسیار روشنی از آنچه در سال 2019 در دست دارد ، داریم . ما همچنین چندین بازی بزرگ را هم می‌دانیم که در سال 2020 منتشر میشوند.از Ori تا Halo Infinite ، این نشان میدهد که آینده روشنی پیش رو داریم .

Ori and the Will of the Wisps

این بازی در 11 فوریه 2020 به طور رسمی برای اکس باکس و کامپیوتر های خانگی منتشر میشود.

Gods & Monsters

Gods & Monsters ماجراجویی زیبای دنیای باز است که توسط هومر , داستان‌نویس معروف یونان باستان بیان شده‌است .

در نگاه اول این بازی به Legend of Zelda شباهت زیادی دارد .این بازی در 25 فوریه 2020 بر روی پلتفرم های ایکس باکس وان, نینتندو, کامپیوتر خانگی و پلی استیشن 4 و مک قابل دریافت است .

Final Fantasy VII Remake 

Final Fantasy VII Remake برای بیش از یک دهه از هواداران دور بود . نمونه معروف آن که Final Fantasy VII بود در سال 2005 منتشر شده بود. اما طرفداران از آن زمان برای اولین بار مشتاق شده اند که قرار است نسخه جدیدی از آن انتشار پیدا کند . خوشبختانه ، آن‌ها مجبور نخواهند بود مدت زیادی صبر کنند. اولین بخش از Final Fantasy VII Remake در 3 مارس 2020 به PS4 می‌آید . در حالی که به نظر می‌رسد که این تنها در یک بازه زمانی نسبتا کوتاه گسترش‌یافته است ، که بخش‌های بعدی بازسازی دوباره منتشر خواهند شد .

Watch Dogs: Legion

اگر چه قرار بود این بازی قبل از E3 2019 معرفی شود اما بنا به دلایل در این رویداد معرفی شد.این بازی در تاریخ 6 مارس 2020 بر روی پلتفرم های ایکس باکس وان ,پلی استیشن4 و کامپیوتر های خانگی قابل اجراست.

Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2

این بازی که آخرین نسخه آن در سال 2004 منتشر شده بود بعد از سالها نسخه 2 آن در تاریخ مارس 2020 بر روی پلتفرم های ایکس باکس وان ,پلی استیشن4 و کامپیوتر های خانگی قابل اجراست.

Dragon Ball Z: Kakarot 

این بازی که از سری بازی های محبوب Dragon Ball Z است در سال 2020 بر روی پلتفرم های ایکس باکس وان ,پلی استیشن4 و کامپیوتر های خانگی قابل اجراست.

Rainbow Six Quarantine

حتما با سری بازی Rainbow Six آشنا هستید . نسخه جدید این بازی به نام Rainbow Six Quarantine در سال 2020 بر روی پلتفرم های ایکس باکس وان ,پلی استیشن4 و کامپیوتر های خانگی قابل اجراست.

Trials of Mana 

این بازی در سبک ماجراجویی است و شما با هدایت کارکتر خود میتوانید با هیولا ها مبارزه کنید و معما های بازی را حل کنید و از مراحل عبور کنید.

این بازی در سال 2020 انتشار میشود که بر روی پلتفرم های نیتندو سوییچ , کامپیوتر های خانگی و پلی 4 قابل اجرا است.

Cyberpunk 2077

این بازی در سبک اکشن و هیجانی است که این بازی در آینده یعنی سال 2077 طراحی شده که بازیکن را به دنیای مدرن میبرد.

این بازی در 16 آپریل سال 2020 منتشر میشود که بر روی پلتفرم های ایکس باکس وان ,پلی استیشن4 و کامپیوتر های خانگی قابل اجراست.

Marvel’s Avengers

این بازی همانطور که از اسمش پیداست بازی قهرمانان شرکت مارول است که طرفداران خاص خودش را دارد.

تاریخ انتشار آن 15 می 2020 است که بر روی پلتفرم های ایکس باکس وان ,پلی استیشن4 و کامپیوتر های خانگی قابل اجراست.

Dying Light 2

این بازی در سبک اکشن و ترسناک است .یکی از خصوصیات این بازی اجرای حرکات پارکور در حین بازی است که باعث میشود گیم پلی آن با دیگر بازی ها متفاوت باشد.

تاریخ انتشار آن سال 2020 است و بر روی پلتفرم های ایکس باکس وان ,پلی استیشن4 و کامپیوتر های خانگی قابل اجراست.

جهت اطلاعات بیشتر در مورد بازی ها با Gimoo Game همراه باشید.

برای مشاهده تریلر ها میتوانید به صفحه آپارات ما مراجعه کنید.

Author: blackincubus

iam admin

LoadingFavoritetag

11

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی