معرفی و بررسی بازی Call of Duty : Modern Warfare 4

time

4 دقیقه-16 ژوئن 2019

main-image

Call of Duty : Modern Warfare 4 احتمالا ً مردم را هیجان زده می‌کند . با طراحی و محیط زیبایی که در بازی به کار رفته و داستان هایی که در سری های قبل آن وجود داشته مطمئنا ما شاهد بازی زیبایی خواهیم بود.

شما اگر طرفدار سری های Modern Warfare 4 هستید حتما با شخصیتی به نام کاپیتان پرایس خاطرات خوبی دارید. از خصوصیات نسخه جدید این بازی میتوان به سایه چند لایه, ردیابی اشعه , کیفیت 4k و محیطی پویا اشاره کرد.

مانند گذشته Modern Warfares 4 ، نسخه پیش رو مبارزه را بین دیدگاه‌های چندگانه تقسیم کرده است .

در اینجا ،شما همراه متخصصان فناوری با سلاح های بروز و پیشرفته در عملیات هایی مقابل تروریست ها شرکت میکنید تا با کار گروهی و سلاح هایی که در اختیار دارید بتوانید عملیات را با موفقیت به پایان برسانید.

شرحی از داستان بازی

صحنه‌ی اول در لندن آغاز شد که در آن یک تروریست یک بمب را منفجر کرد و بسیاری از غیرنظامیان بیگناه را کشت .

ماموریت بعدی که اینتل آن‌ها را به خانه رهبر تروریست ها هدایت کرده‌است , در یک ساختمان باریک و چهار طبقه شروع می‌شود که شما مجبورید به سمت بالای طبقه همکف حرکت کنید .

از اتاق به اتاق دیگر بروید . با هدف بازگشت به رئالیسم , Modern Warfare 4 به شما این امکان را می‌دهد که به آرامی به در ضربه بزنید و به درون شکاف کوچک نگاه کنید , علاوه بر آن به صدای بلند تجزیه و تحلیل کنید .

پسر بد فریاد می‌زند : تو در را محکم می‌کنی و کنار می‌روی و گلوله‌ها از در وارد می‌شوند . با دیدن طرح منطقه در حین دزدکی نگاه کردن به داخل, شما فقط گلوله‌هایی را از طریق دیوار مجاور به جایی که باید در آن طرف باشد سپری می‌کنید . همه چیز ساکت می‌شود , در را باز می‌کنید , و او بعنوان یک نابغه مرده است .

از پله‌ها بالا می‌روید ، و آدم‌های بد با نگرانی فریاد می‌کشند و می‌دانند که چیزی نادرست است . وقتی که صدای وحشت زده شنیدید به یه اتاق تاریک دیگه میروید ، شما با یک شات گان یه آدم بد رو میزنید و یک زن دیوانه را می‌بینید که فریاد می‌زند : نه ، نه ، نه ! اما چند اینچ کنار طرف میزی که یک شی روی آن بود برگشت.

اگه به آن شلیک می‌کردید دستش تقریبا ً به هدفش رسیده بود که به آن نزدیک می‌شد ، که به بازرسی نزدیک‌تر می‌شد و آن یک چاشنی بود . در یک طبقه دیگر ، شما بیشتر از یک مبارزه رویایی ، با یک برخورد با یک زن که بچه را در دست دارد ، مبارزه می‌کنید .

شما ماشه رو نکشیدید و اگر این بازی به شما اجازه می‌داد که این کار رو بکنید این کار را میکردید اما این یک لحظه آزار دهنده است .

نتیجه گیری

با توجه به مطالب بالا و ویدیو های آن شما به آن پی بردید که همه ی این بازی درگیری تنها نیست بلکه موقعیت هایی در Call of Duty : Modern Warfare 4 به وجود می آید که شما قادر به تیر اندازی نیستید و باید فقط تماشا کنید.

پیشنهاد مطالعه:معرفی و بررسی بازی Dauntless

Author: blackincubus

iam admin

LoadingFavoritetag

0

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی