Devil May Cry انتخابی مناسب برای بازی کردن

time

2دقیقه-27 می 2019

main-image

کپ‌کام سابقه طولانی و داستانی ساخت برخی از بازی های محبوب، از جمله مگا من و مانستر هانتر به عنوان مبارز خیابانی و استرایدر را دارد.

 بدون شک یکی از مشهورترین بازی های این کمپانیDevil May Cry  ،که شاخه‌ای از رزیدنت اویل است که به  بازی مد روز تبدیل شده‌است.

 توسعه دهندگان کپ کام استادان حرفه خود هستند، چه در طراحی بازی‌های مبارزه ای با ظرافت خاص و یا بازی‌های هیجان‌انگیز اکشن.

Devil May Cry مانند خدای جنگ و بسیاری دیگر از بازی ها است ولی این بازی‌ها قطعا ً ویژگی‌های منحصر به فرد خود را دارند. چیزی که این بازی را پا بر جا نگه داشته است گیم پلی و داستان زیبای این بازی است به طوری که از سال 2001 تا 2019 میلادی پنج سری از این بازی ساخته شده است.

Hideaki Itsuno نقش مهمی در تولید این بازی ایفا کرده است. اما آن به اندازه شخصیت‌های عجیب و غریب , مجموعه گزاف و داستان‌سرایی برتر در دید نیست . تیم او وظیفه طراحی کارکتر های بازی را بر عهده دارند.

سخنان ضبط شده ایی از Itsunoو مت واکر تولید کننده بازی در مورد طراحی ها و نحوه گیم پلی نسخه 5 آن به گوش رسیده است . این سخنان در مورد الهام از نسخه های قبل و پشت صحنه جهان این بازی بوده که میتواند جذاب بودن بازی را نشان دهد.

پیشنهاد من به شما این است که اگر Devil May Cry را تجربه نکردید حتما آنرا امتحان کنید. علاوه بر داستان زیبای بازی شما با فیزیک اعتیاد آور بازی مواجه هستید و این هیجان بازی کردن را دو چندان میکند.

Author: blackincubus

iam admin

LoadingFavoritetag

0

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی