معرفی و بررسی بازی Gears 5

time

5 دقیقه-16 ژوئن 2019

main-image

بهترین نصیحت من به شما این است که حتما بازی Gears 5 را تجربه کنید زیرا این بازی نه تنها از لحاظ هیجان بلکه از لحاظ کیفیت و داستان نیز بسیار زیبا است.

من ابتدا با تست کردن این بازی با خودم فکر کردم که میشود مراحلش را راحت پیروز شد ,اما اشتباه میکردم چون درون هر مرحله ایی چالش های گوناگونی موجود است که ممکن است رد کردن آن برایمان دشوار باشد.همواره در مراحل این بازی شما همراه دو نفر بازی میکنید چه محلی باشد و چه آنلاین.

مراحل بازی Gears 5 پر از مسیر های پر پیچ و خم است و در انتای هر مسیر گله ایی دشمن انتظار شما را میکشند تا شما را تکه تکه کنند. در طول مرحله شما میتوانید سلاح های جدیدی برا مقابله با دشمنانتان کشف کنید و به یاران خود دستور دهید که در هر زمان چه کاری انجام دهند.

شکست در یک نقطه از مرحله نشانه این است که ما کم کم به کلید رد کردن آن رسیده ایم. در آخرین لحظه متحد شدیم با آنکه میدانستیم مهماتمان ته کشیده اما دوباره ادامه دادیم و توانستیم کوهی از تهوع و کثیفی را پشت سر بگذاریم.

بعد از پایان آن قسمت حس کردیم که باید جایزه برترین تیم را به ما دهند و آنقدر هیجان زده بودیم که نمیتوانم وصفش کنم.

Gear 5 مانند یک پازل است

چالش های Gears 5 معمایی است . ما تا انتایی مرحله نمیتوانستیم مطمئن باشیم که مرحله را رد میکنیم یا نه, اما توانستیم با تمام توان دشمنانمان را شکست دهیم و بر مرحله پیروز شویم.

کمیاب بودن مهمات در بازی باعث میشود که در هدر دادن مهمات دقت کنیم و در استفاده از آن احتیاط کنیم.

یکی از خصوصیات قابل اهمیت این بازی این است که شما به روشی که قبلا یک مرحله را رد میکنید ممکن است دیگر نتوانید آن مرحله را با همان روش رد کنید.

گاهی اوقات فرار کردن از مشکل روبرو بهترین روشی است که شما انتخاب کنید. استراتژی درست در این بازی میتواند قدرت خودتان و یارانتان را برای عبور از مشکلات به کمک شما بیاید.

معرفی و بررسی بازی Gears 5

کارکتر ها و توانایی های آنها در Gears 5

در هر مرحله 3 کارکتر وجود دارند که قابلیت های خاص خود را دارند و شما را با قابلیت هایشان به وجد می آورند.این توانایی ها برای رد کردن مرحله ضروری هستند.این خاصیت به خصوص در برابر دشمنان بزرگ بسیار اهمیت دارد.

در هر مرحله نیز شخصیت هایی وجود دارند که وظیفه نگه داری مهمات را دارند و وقتی شما به آنها میرسید مهماتتان را افزایش میدهید.

هر کارکتر قدرت نهایی دارد و استفاده از آن باید در زمان مناسب صورت گیرد.کارکتر ها کارت مهارت دارند و شما با جمع آوری تجربه میتوانید آن کارت ها را ارتقا دهید و توانایی های جدید ی به کارکتر خود بیفزایید.

مکان های امن در Gears5

یکی دیگر از مواردی در بازی Gears5 که به ما کمک میکند که از دشمنانمان فرار کنیم رفتن به اتاق های امن است.

این امکان در این بازی به شما اجازه میدهد که به تیم خود استراحت دهید و یک نوشیدنی بنوشید و حتی به دست شویی بروید.

شما نیز میتوانید وقتی احساس شکست کردید به این اتاق ها برگردید . این کار ممکن است برای شما خوب باشد . همچنین قادر هستید که مهمات اضافی را در آنجا بگذارید و هنگام نیاز به آن مهمات بروید و آنها را از آنجا بردارید.

اگر گیم پلی این بازی را چک کرده باشید میفهمید که کار با تفنگ آن کمی با بازی های دیگر متفاوت است. هدف گیری این بازی به شما این اجازه را میدهد که بتوانید دشمن خود را راحت تر ببینید و وسط صفحه را مسدود نمیکند.

سازندگان سری بازی های Gears از سری جدید این بازی انتظارات زیادی دارند و میخواهند که طرفداران زیادی حتی بسیار بیشتر از سری های قبل این بازی به آن اضافه شود

مطلب پیشنهادی: 5 پایان برتر بازی های ویدیویی

Author: blackincubus

iam admin

LoadingFavoritetag

0

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی