پیکسل 4 استراتژی گوگل برای تقلید از اپل

time

2 دقیقه-13 ژوئن 2019

main-image

گوگل در چند روز گذشته در حال انتشار جزئیاتی در مورد گوشی جدید خود گوگل پیکسل 4 بود تا اینکه یک رندر 3 بعدی از محصول خوئد منتشر کرد . در نگاه اول طراحی جالبی بود ولی این طرح را جایی دیگر دیده بودم!

درست است شاید شما هم حدس زده باشید این طراحی خیلی شبیه به iphone 11 است. ولی ما میدانیم که هیچ کدام از این گوشی ها وجود خارجی ندارند پس کدام از این ها از دیگری تقلید کرده است؟

چند روز پیش گوگل عکسی از قسمت پشت پیکسل 4 در توئیتر خود قرار داد که این عکس قبلا جایی دیده نشده بود و برای اولین بار به نمایش گذاشته شده بود.

پیکسل 4

حالا من برای شما یک عکس از آیفون 11 قرار می دهم که بتوانید آن ها را با هم مقایسه کنید و شباهت های آن ها را ببینید.ولی این یک عکس واقعی نیست و یک طرح اولیه رندر شده توسط کامپیوتر است(یعنی یک مدل سه بعدی است که توسط کامپیوتر ساخته شده).

البته این عکس تفاوتی با واقعیت ندارد چون شرکت ها بر اساس این نمونه سه بعدی محصولات را طراحی می کنند.

آیفون 11

کدامیک متقلب هستند؟

تصویر آیفون 11 ابتدا در ماه آپریل امسال و سپس تصویر پیکسل 4 در ماه ژوئن انتشار پیدا کرد . که همانطور که میدانید اپل زودتر اقدام کرده، اما نمی توان با قاطعیت گفت که شرکت گوگل به آن عظمت از آیفون تقلید کرده است!

جالب است بدانید که سخت افزار این دو گوشی هم نزدیک به هم است، ولی باید منتظر ماند تا ببینیم که کدام یک از این شرکت ها برای تقلید کردن از محصولشان شکایت می کنند. اما آیا این اهمیت دارد؟

مهم ترین چیزی که اهمیت دارد جذب کاربر و رضایت آن ها است که باید ببینیم کدام یک از این گوشیها می توانند بهتر عمل کنند.

می توانید مطلب بعدی سایت را مطالعه کنید:آپدیت بزرگ imovie ios!

Author: blackincubus

iam admin

LoadingFavoritetag

0

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی