کوله پشتی VR اچ پی شما را به دنیای واقعیت مجازی آزاد دعوت میکند.

time

2 دقیقه-۰۷ خرداد ۱۳۹۸

main-image

آیا هدست های VR به تنهایی می توانند که واجد شرایط باشند؟ معلوم است که خیر برای استفاده از این دستگاه شما باید یک کامپیوتر داشته باشید. که این کامپیوتر می تواند کوله پشتی VR اچ پی باشد!

 در سال ۲۰۱۶ وقتی اچ پی اولین نسخه اصلی Omen X را منتشر کرد،به فکر بهبود سیستم VR بود چون برای تجربه آن توسط کاربر مشکلاتی وجود داشت. و فقط کاربر می توانست آن را در مکان هایی خاص تجربه کند ، و باید حرکات آن توسط دیگران چک می شد تا به خود و مکان های اطراف آسیب نزند.

سخت افزار

کوله پشتی vr

اچ پی برای بهبود این سیستم نسل جدید آن را با استفاده از سخت افزار های قدرتمد از جمله :

سی پی یو intel core i7، کارت گرافیک Nvidia RTX 2080 ، با رم 16GB و حافظه اس اس دی با فضای 256GB .

همانطور که شما هم متوجه شدید این چیزی فرا تر از یک کوله پشتی است، می توان به آن ابر کامپیوتر هم گفت.

علاوه بر اتصال هدست VR به این کوله پشتی می توان یک مانیتور و موس و کیبورد هم به آن وصل کرد و از آن به انوان یک کامپیوتر خانگی نیز استفاده کرد.

باتری این کوله پشتی به صورت خارجی طراحی شده است برای اینکه وزن کوله پشتی به تعادل برست و در کل آن پخش شود و فشاری بر روی کاربر آن نداشته باشد.البته وزن این کوله پشتی بسیار کم است.

اما این ها همه مقدمه بود جادوی اصلی وقتی اتفاق می افتد که هدست VR را به آن وصل می کنیم،با این کار وارد یک دنیای بزرگ واقعیت مجازی می شویم که بسیار لذت بخش و شگفت آور است.

حالا من اعتراف می‌کنم که در حالی که زندگی باتری ۶۰ دقیقه‌ای کوله روی کاغذ کمی کوتاه به نظر می‌رسد، برای هر نوع بازی تصادفی بیش از اندازه کافی است.

می توانید مطلب بعدی سایت را مطالعه کنید:Asus’ZenBook Pro Duo بهترین لپ تاپ دو صفحه ایی برای طراحان.

Author: blackincubus

iam admin

LoadingFavoritetag

0

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی