htc قدرتمند ترین هدست واقعیت مجازی

time

۳ دقیقه-08 ژوئن 2019

main-image

بیشتر هدست های واقعیت مجازی در آمریکای شمالی htc هستند. مدل معروف این هدست vive pro eye است.که قیمتی حدود ۱۶۰۰ دلار دارد.

این هدست امسال در ماه ژانویه در یک همایش معرفی شد.که قیمت آن تقریبا دوبرابر نسخه قبلی هدست های htc است.

ولی این هدست واقعا یک هدست واقعیت مجازی گران قیمت است.ولی این سوال پیش می آید که چرا مردم این هدست را در مقابل هدست های واقیت مجازی هایی که از ۴۰۰ دلار شروع می شوند انتخاب می کنند؟

اما این کار عادلانه نیست که ما این هدست ها را باهم مقایسه کنیم چون این هدست ها از کلاس های متفاوتی هستند.

vive pro eye واقعا یک هدست واقعیت مجازی پیشرفته است. و نیاز به کامپیوتر گران قیمت و یک ایستگاه برای کار خود دارد چون این دستگاه مجهز به حسگری برای پیدا کردن موقعیت چشم ها و پیدا کردن موقعیت بدن است!

ولی خرید این هدست برای مردم امکان پذیر نیست علاوه بر اینکه هزینه آن زیاد است ورود به دنیای مجازی با ان بسیار خشن است.یعنی یکی باید حواسش به شما باشد که کار دست خود ندهید.

هدست

نگاهی به قدرت هدست

واقعا این یک هدست واقعیت مجازی معمولی نیست به گفته htc این دستگاه داراری رزولوشن ۲۸۰۰*۱۶۰۰ است که واقعا کیفیت بالایی دارد و هیچ هدستی به او نمیرسد.

همچنین این دستگاه از منو های شناور درون بازی که توسط چشم شما کنترل می شوند را داراست که این لذت استفاده از این هدست واقیت مجازی را دو چندان میکند.

حتی افرادی که دارای معلولیت جسمی هستن می توانند بازی های واقیت مجازی را بدون دخالت کنترلر تجربه کنند.

روی این پروژه سرمایه گذاری بسیار زیادی شده است که نتیجه آن قابلیت های بسیار زیاد این محصول است. این جدید ترین و بهترین هدست واقعیت مجازی است.

می توانید مطلب بعدی سایت را مطالعه کنید:از این پس اپل از دسته های کنسول های بازی جدید پشتیبانی میکند.

Author: blackincubus

iam admin

LoadingFavoritetag

0

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی