آپدیت بزرگ imovie ios!

time

2 دقیقه-۲۲ خرداد ۱۳۹۸

main-image

به نظر می رسد که اپل فیلم سازی پیشرفته را مورد توجه خود قرار داده است ! در آپدیت اخیر imovie ios یکی از قابلیت ها که اضافه شد قابلیت پرده سبز بود.

اما قابلیت پرده سبز چیست؟

در این قابلیت اگر در قسمتی از فیلم از پرده ها یا پارچه های سبز رنگ استفاده شود در این نرم افزار آن ها را می توان باعکس یا فیلم مناسب جایگزین کرد.

با این نرم افزار شما لازم نیست که برای فیلم برداری به جای خاصی بروید تنها کافی است که پارچه سبز یا آبی را در جایی که دوست دارید عوض شود قرار دهید،به همین راحتی.

همچنین در این آپدیت در حدود 80 موسیقی متن اضافه شده است که با توجه به طول ویدئو شما خودکار تنظیم میشوند که این موسیقی متن ها در سبک های pop ، cill و… هستند.

حتما شما هم کسانی را دیده اید که در ویدئو آن ها لوگوی آنها است ودر مورد موضوعی حرف می زنند ویا افکت های خاصیی روی ویدئو دارند ، آن ها نیز از این روش برای تغییر ویدئو خود استفاده می کنند.

imovie ios رایگان است و به شما این قابلیت را می دهد که پس از درست کردن ویدئو خود آن را در جا های مختلف به اشتراک بگذارید و همچنین از فضای ابری iCloud Photos پشتیبانی می کند این یعنی شما می توانید ویدئو خود را در اکانتی که در این سایت ساخته اید ذخیره کنید و در هر زمان و مکانی فقط با دسترسی به اینترنت آن را تماشا کنید.

هم اکنون شما می توانید این نرم افزار را به صورت رایگان برای ios دانلود کرد.برای دانلود کلیک کنید.

شما می توانید مطلب بعدی سایت را مطالعه کنید:انتشار SAMSUNG GALAXY FOLD در جولای.

Author: blackincubus

iam admin

LoadingFavoritetag

0

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی