رو نمایی از بازی Marvels Avengers در E3 2019

time

2 دقیقه-13 ژوئن 2019

main-image

پس از دو سال تلاش ، ما در نهایت Marvels Avengers را در عمل دیده‌ایم و در تاریخ ۱۵ می ، ۲۰۲۰ منتظر انتشارش هستیم .

بازی مارول یک بازی اکشن با قابلیت چهار بازیکنه است . مارول در توییتر گفته‌است که “جهان همیشه در حال گسترش” با یک لیست قابل تنظیم و در حال رشد از قهرمانان است . هر قهرمان جدید اضافه شده آزاد خواهد بود و از هیچ جعبه قابل برداشت نخواهد بود.

قهرمانان زیر در نمودار نشان داده شدند :

کسانی که قبل از رونمایی از بازی Marvels Avengers میگفتند که این بازی به صورت انحصاری برای PS4 قابل اجرا خواهد بود کاملا در اشتباه بوده اند.

البته ممکن است کاربران PS4 قابلیت هایی خاصی در برابر دیگر پلتفرم ها داشته باشند اما Marvels Avengers در تاریخ مشخص شده بر روی XBOX One,PC,PS4 به دنیایی جدید وارد میشود.

ما در اواخر این هفته بیشتر خواهیم دید ، بنابراین مطمئن شوید که به دنبال یک پیش‌نمایش کامل باشید . شما همچنین می‌توانید اطلاعات بیشتری در مورد آن در طی سه روز سه‌شنبه در روز ۱۱ ژوئن ( که مسئول نشست در هفته گذشته بود ) بفهمید.

بازی Marvels Avengers پنجره جدیدی از هم کاری دو شرکت Marvel و Square Enix است. هردو شرکت در ساخت بازی هایشان موفق بوده اند باید دید که بازی مشترکشان چگونه عمل خواد کرد.

Marvel’s Avengers در ابتدا به نام پروژه Avengers در ژانویه ۲۰۱۷ به کار گرفته شد . اما ما نام واقعی اش را در رویداد E3 فهمیدیم .

این بازی توسط توسعه دهنده های قدرتمند , حتی قدرتمند تر از این دو شرکت در حال توسعه است که از آنها میتوان استفان بری مدیر هنری سری بازی های Uncharted نام برد.

جهت گزارشات بیشتر در مورد E3 2019 با Gimoo Game همراه باشید.

برای مشاهده تریلر های این رویداد میتوانید به صفحه آپارات ما مراجعه کنید.

Author: blackincubus

iam admin

LoadingFavoritetag

0

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی