تصاویر و تریلر جدید از بسته الحاقی جدید بازی MONSTER HUNTER

time

2 دقیقه-۱۵ خرداد ۱۳۹۸

main-image

جدید ترین تریلر پخش شده از  Monster Hunter World: Iceborne باعث شده که علاقه مندان سری های قبل این بازی درباره نسخه ایی که قرار است وارد بازار شود,بسیار مشتاق شوند.

در ویدیو تریلر زیر که برای بازی Monster Hunter World: Iceborne مشاهده میکنید, یک شکارچی در حال جنگیدن با یک اژدها است اما به اتفاق یک موجود عجیب دیگری پشت سر او قرار دارد که فقط پای او مشخص است(در پایین سمت راست فیلم)…

این حیوان ابتدا در سری سوم Monster Hunter در نیتندو سوییچ معرفی شد. برای شکست این هیولا باید دم او را قطع کنیم و مدت زمان ما برای اینکار محدود است چون باید قبل از اینکه این هیولا داغ کند و آتشین شود باید دم او را قطع کرد در غیر این صورد دم او مثل فولاد مقاوم میشود.

قبلا ً، Nargacuga و Tigrex قبل از ظاهر شدن در پی Iceborne، به همان شیوه مورد تمسخر قرار می‌گرفتند ، بنابراین ما انتظار داریم که Glavenus در آینده ظاهر شود . عجیب است که هر سه این هیولاها در قرن پانزدهم هنر کلیدی را به تصویر می‌کشند که اخیرا ً Iceborne ، Dragon ، flagship را بر آن افزوده‌است . آیا همه این هیولاها در Iceborne ظاهر می‌شوند ؟ ما فقط می‌توانیم امیدوار باشیم !

Monster Hunter

برای کسانی که در این فکر که تام هیولا های بازی را بدانند، در اینجا لیستی از همه این هیولاها وجود دارد : Top ، Rathalos ، Nergigante ، Magala ، Kushala ، Lagiacrus ، Bottom ، Velkhana ، Nargacuga ، Zinogre ، Tigrex ، Tigrex ، Seregios .

این تعداد زیادی هیولا در جهان وجود ندارد ، اما کپ‌کام گفته‌است که Iceborne به اندازه بازی اصلی بزرگ خواهد بود . Monster Hunter World : Iceborne در روز ۶ سپتامبر برای پلی استیشن 4 و ایکس‌باکس وان منتشر خواهد شد .

مطلب پیشنهادی: آشنایی با بازی The Outer World

Author: blackincubus

iam admin

LoadingFavoritetag

6

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی