نقد و بررسی بازی Mordhau

time

3دقیقه-25 می 2019

main-image

در بازی Mordhau شمشیر بزرگ را عقب می‌کشم و آماده ضربه زدن میشوم . بعد تا آخرین ثانیه حمله می‌کنم . هنوز حریفم هیچ آسیبی ندیده , اما در آن لحظه من می‌دانم که جنگ را پیروز شده‌ام .

در لحظاتی مانند این , جایی که در آن شما می‌توانید نقاط ضعف حریف را در چند لحظه اول جنگ پیدا کنید. من متوجه شدم که تمام مبارزاتی دردناک که در طول ساعات آغازین داشتم ارزشش را داشت .

بعد از چند ضربه و کم شمار ، زخم های بسته شده ام دوباره باز میشوند و شروع به خونریزی میکنند. اینجا Mordhau است و باید تا آخرین لحظه ، تظاهر کنم که هیچ دردی را احساس نمیکنم . دشمنانم هوا را با دود پر میکنند به طوری که نفس کشیدنمان در نبرد به سختی صورت میگیرد. این بار من آماده حمله هستم.

همچنان که به جلو پرتاب می‌شوم ، دشمنان سخت تری رو به رویم قرار میگیرند . زمانی که حریف بعدی من نزدیک می‌شود ، آن‌ها در گپ زدن به عنوان حریف بعدی خود می‌گویند : ” مبارز خوبی هستی ” .

در ویدیو زیر گیم پلی جذاب بازی را مشاهده کنید:

اکثر حالت‌های Mordhau مبتنی بر تیم هستند ، اما یکی از دو حالت مبارزه با آن ، درخشندگی سیستم مبارزه با آشوب قرون‌وسطایی خود است .

شما می‌توانید با تکان دادن موس خود ضربه بزنید. می‌توانید با یک حمله ناگهانی دشمن را از پا در بیاورید یا با ضربه به نقاط حساس حریف آنها را زجر دهید.

در ابتدا Mordhau برایم طاقت‌فرسا بود . بعد از مدتی ، حرکات با موس را یاد گرفتم. اما نمیدانستم ضرباتم را چگونه وارد کنم که کمترین زمان را ببرد. من پنج ساعت اول را به طور مکرر در حال مرگ گذراندم .

در آن زمان ، من آرزو کردم که Mordhau آموزشی عمق بیشتری داشته باشد تا بتوانم با بازی کردن به جای تماشای ویدیو در یوتیوب یاد بگیرم . با این حال ، زمانی که اهمیت نگه داشتن جرات خود را در برابر حس تهاجمی دشمن تشخیص داده بودم ، شروع به بهبود سریع ، یادگیری اشتباه‌ات خود در هر دوئل کردم .

حقه‌های انحرافی را که زمانی بر روی مخالفان خود به کار بردم ( همانطور که در بالا نشان داده شد ) .
این احساس پیشرفت مداوم باعث می‌شود که من به عقب برگردم . تقریبا ً ۳۰ ساعت بعد ، من هنوز ترکیبات جدیدی از احساسات و مورف ها را بر می‌دارم و تمام عصرها را صرف مبارزه با مخالفان در یک سرور دویل می‌کنم بدون اینکه حوصله‌ام سر برود .

(خواندن مقاله بررسی توتال وار: سه پادشاهی 2 به شما پیشنهاد میشود)

Author: blackincubus

iam admin

LoadingFavoritetag

0

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی