ایکس باکس جدید در راه است

time

2 دقیقه-10 ژوئن 2019

main-image

ماکروسافت در کنفرانس امروز از پروژه اسکارلت نام برد که نام پروژه ایی است که بر روی کنسول جدیدی کار می کند(ایکس باکس جدید). که به نظر می رسد که این کنسول واقعن یک نیروگاه است!

این شوخی نبود این کنسول نسبت به نسخه قبلی حدودا درصد قدرتمند تر است و ماکروسافت قول داده است که تایم لود بازی ها را در ایکس باکس جدید کاهش دهد تا کاربران مدت کمتری را در لودینگ بازی سپری کنند.

قدرت ایکس باکس جدید وابسته به سخت افزاری است که در آن استفاده شده است.سی پی یو این دستگاه از معماری zen 2 شرکت amd استفاده می کند،حافظه این دستگاه از نوع SSD است و رم های آن GDDR6 هستند.

همچنین ماکروسافت گفته است که رزولوشن این کنسول 8K است و نرخ فریم آن 120 FPS است که این دو برابر نرخ استاندارد نسخه قبلی است.

ماکروسافت آماده رقابت با سونی است که دستگاه جدیدش PS5 تمام قابلیت های ایکس باکس را دارد که حتی از صدا های سه بعدی پشتیبانی می کند.اما این پایان کار ماکروسافت نیست تازه در حال شروع است .

ماکروسافت در حال راه اندازی سیستم گیم استریمینگ است !

گیم استریمینگ چیست؟

این سیستم نسل جدیدی از تجربه بازی های کامپیوتری را برای ما آغاز می کند،این یعنی بازی کردن بدون کنسول یا حتی کام پیوتر و فقط با اتصال به اینترنت و داشتن اکانت ماکروسافت!این سیستم در سال جاری افتتاح می شود.

ماکروسافت دوست دارد که طرفداران ایکس باکس را قافلگیر کند ، و حتی اگر هم برای مدت کوتاهی شده در فروشگاه ها از سونی جلو بزند. نسل جدید کنسول ها رقابتی جدید و جذاب بین این دو شرکت است که هردو در تلاش هستند که قابلیت های ویژه ایی به کنسول های خود اضافه کنند.

شما می توانید پست بعدی سایت را مطالعه کنید:انتشار SAMSUNG GALAXY FOLD در جولای.

Author: blackincubus

iam admin

LoadingFavoritetag

0

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی