پیوستن نیت نانزر کمیسر اور واچ به اپیک گیمز

time

3دقیقه-26 می 2019

main-image

سایتESPN جمعه‌شب گزارش داد که نیت نانزر کمیسر اتحادیه اور واچ اعلام کرده‌است که هفته آینده از این پست کناره‌گیری خواهد کرد . شرکت فورتنایت (اپیک گیمز) تایید کرده‌است که نانزر به این شرکت پیوسته و در مسابقات الکترونیک اسپورت حضور خواهد داشت.

نانزر تصمیم خود را در اواخر روز جمعه از طریق توییتر خود اعلام کرد .

ترجمه توییت نانزر

نانزر نوشت : ” ای خانواده اور واچ لیگ ، من می‌خواستم به زودی این شرکت را برای یک فرصت جدید ترک کنم .

این سخت‌ترین تصمیم زندگی ام بوده‌است ، زیرا به این معنی است که دیگر با بهترین کارکنان ، بازیکنان ، تیم‌ها ، صاحبان ، شرکا و طرفداران در ورزش الکترونیک کار نخواهم کرد .

نمی‌توانم به اندازه کافی تاکید کنم که چقدر به آنچه که همه با هم انجام داده‌ایم افتخار می‌کنم .

این افتخار زندگی من بوده‌است که بخشی از تیم بوده‌ام که به ساخت لیگ از پیشرفت # BurnBlue ، # pdomjnate ، # CaptureHistory ، # OWL۲۰۱۹ ، و بسیاری دیگر کمک کرده‌است .

وی ادامه داد : ” من برای موفقیت اور واچ لیگ بیش از حد اعتبار دارم . ” این برای من ترسناک است که این بازی راترک کنم , اما بیش از آن نقش خود را در ساختن آن دست‌بالا گرفتم . این در مورد من نیست . درباره همه شماست .

به همین دلیل من مطمئن هستم که لیگ دسته بزرگی است . من نمی‌توانم صبر کنم تا ببینم تیم اور واچ لیگ را تا کجا می‌برد . من در کنار تو در هر قدم به راه می‌افتم . “

آینده اور واچ چه خواهد شد؟

به گفته espn نانزر, مدیر اجرایی سابق فاکس اسپورت , ولاستلیکا , که مسئول نظارت بر تمام ویژگی‌های منحصر به فرد اکتیویژن بلیزارد بوده است .

ولاستلیکا در بیانیه‌ای خطاب به ESPN گفت : ” برای درک منظره‌ای که سال‌ها پیش ایجاد کرده بودیم ، من به عنوان رئیس ورزش الکترونیک در اکتیویژن و نماینده اتحادیه اور واچ در حال پیشرفت هستم ، من هم‌کاری نزدیک با کارکنان ، تیم‌ها و شرکا برای انجام این کار را دارم .”

اپیک گیمز در بیانیه‌ای به ESPN تایید کردند که نانزر در تجارت رقابتی فورتنایت کار خواهد کرد .

نانزر نقش مهمی در تاسیس اور واچ لیگ بازی کرد و اور واچ لید را در این ایده به دست آورد ، قبل از اینکه علاقه مدیران اجرایی بلیزارد اکتیویژن همچون مدیر عامل بابی کوتیک را به دست بیاورد .


اور واچ لیگ
در حال حاضر در میانه فصل دوم خود قرار دارد و در حال آماده شدن برای تاکید بیشتر بر بازی‌های خانگی است که در فصل سوم در شهر هر تیم برگزار می‌شود .


در مسابقات جهانی فورتنایت که قرار است برگزار شود کل جایزه اهدایی به بازیکنان 100میلیون دلار است و به برنده فینال این مسابقات 30 میلیون دلار تعلق میگیرد.

(مطالعه ی مطلب بررسی بازی جدیدmordhauبه شما پیشنهاد میشود)

Author: blackincubus

iam admin

LoadingFavoritetag

0

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی