همه چیز درباره پلی استیشن 5 که تا کنون منتشر شده است

time

2دقیقه-23 می 2019

main-image

سونی در حالی که اطلاعات زیادی در مورد جزئیات مربوط به کنسول بازی نسل بعدی خود (پلی استیشن5) داشت, چند جزئیات درباره پلی‌استیشن منتشر کرد.با توجه به اینکه این شرکت این محصول را در سال جاری منتشر نخواد کرد،ما امسال آن را نمی بینیم.

پیشرفت سخت افزار

با این حال ، هیجان‌انگیز است که ببینیم چه چیزی در کنار یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های بازی است . این چیزی است که ما تا کنون درباره پلی استیشن می‌دانیم .

اول, من فکر می‌کنم که ارزش اشاره دارد به اینکه ما هیچ نظری نداریم که آیا کنسول پلی‌استیشن بعدی نامیده می‌شود یا خیر. تا کنون, نمایندگان سونی فقط به آن به  عنوان کنسول بعدی خود اشاره کرده‌اند و این امکان وجود دارد که این شرکت بتواند  به ما حمله کند و و ما را شکه کند. اما به خاطر سادگی, در این مقاله به کنسول  پلی استیشن5 می‌پردازیم.

هیجان‌انگیزترین جزئیات، احتمالاً محرک اصلی پلی استیشن5 است. با جایگزینی درایو سخت  در دستگاه فعلی، SSD به معنی زمان لود کوتاه‌تر و کیفیت گرافیکی بالاتر خواهد بود.

همچنین PS۵ نیز یک CPU و GPU نیز دارند. Cerny گفت که سی پی یو از third – generation AMD Ryzen  با هشت هسته استفاده شده است.

GPU سفارشی یکی دیگر از تکنولوژی جدید هیجان انگیز است. ساخته شده در خانواده AMD Radeon Navi، از ردیابی اشعه پشتیبانی می کند. این اساسا یک تکنیک گرافیکی است که شباهت نور را با اشیاء در دنیای واقعی متمایز می کند، که اجازه می دهد نور فیزیک بیشتر باشد. کنسولی در حال حاضر تکنولوژی برای حمایت از آن ندارد، به این معنی PS5 می تواند اولین گام در این حوضه باشد.

همچنین، اگر شما یکی از چند نفر خوش شانس که دارای تلویزیون 8K، خبر خوب این است که: PS5 آن را پشتیبانی می کند. نیز نیز صوت 3D را پشتیبانی میکند، که در مقایسه با نوع صوت عادی بسیار بهتر ایت، که کاربران در واقعیت مجازیغرق میکند. خبر خوب دیگر:همچنین تایید شده است PS5 با هدست های PSVR فعلی سازگار خواهد بود.

کلاد استریمینگ

فناوری جدیدی که ممکن است در این نسل کنسول ها استفاده شود،کلاد استریمینگ است.این فناوری به این معنا است که به وسیله اینترنت و بدون داشتن کنسول و با خریدن بازی های آن به صورت دیجیتال می توان به بازی کردن مشغول شد!

گرد آورنده:سایت گیمو.

Author: blackincubus

iam admin

LoadingFavoritetag

5

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی