DarkSiders Genesis در سبکی جدید

time

3 دقیقه-۲۷ خرداد ۱۳۹۸

main-image

شرط می‌بندم که انتظار نداشتید بازی  DarkSiders Genesis  جدید به  سبک دیابلو، با چنین دوربینی به صورت آر پی جی   وجود داشته باشد؟

من ابتدا متعجب شده بودم . اما این موضوع حقیقت دارد.اینبار در بازی DarkSiders Genesis   ما شاهد گیم پلی کاملا متفاوتی با سری های قبل هستیم.

به نظر من این تغییر ممکن است جذاب باشد و این نسخه یعنی DarkSiders Genesis   ارزش بازی کردن را نسبت به نسخه های قبل داشته باشد.

من بخشی از بازی DarkSiders Genesis را بازی کردم و واقعا تحت تاثیر این موضوع قرار گرفتم که چگونه توانسته اند این بازی سوم شخص را به این زیبایی به سبک دیابلو انتقال دهند.

یکی دیگر از خصوصیات این بازی این است که میتوانید دو نفره مراحل آن را سپری کنید.

هر دو شخصیت قدرت حمله ویژه خاص خود را دارند که درصورت فعال کردن آن آنها را تبدیل به یک هیولای آتشین میکند که تا وقتی درآن موجود هستند خرابی های چشمگیری ایجاد میکنند.

آشنایی با محیط بازی

من دو حالت زیست محیطی این بازی را در نقشه مارپیچ این بازی احساس کردم.آن جایی است که شما در ابتدا بعلت خشونت زیاد دشمنان در لبه پرتگاه قرار میگیرید.

نحوه پوشش لباس و پریدن در DarkSiders Genesis ایراداتی دارد و امیدوارم بعد از انتشار کامل کاملا برطرف شوند چون باعث آزار می شوند.

موج حمله دشمنان آنقدر زیاد بود که من بعد از شکست دادن حریف آخر آن مرحله بلافاصله کشته شدم. این خوب است و باعث میشود که نتنها از مهارت خود استفاده کنید بلکه از تمام توانتان مایه بگذارید تا مراخل را رد کنید.

DarkSiders Genesis تنها بازی نیست که از یک ژانر به ژانر دیگر جهش داشته است. اما این جهش در این بازی بسیار موفقیت آمیز بوده و میتواند تجربه دلپذیری برای طرفداران این بازی باشد.

سازندگان این بازی خبر انتشار آن در سال 2020 را داده اند که بر روی پلتفرم های پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان و کامپیوتر های خانگی ونیتندو منتشر میشود.

مطلب پیشنهادی: نقد و بررسی THE ELDER SCROLLS ONLINE: ELSWEYR

Author: blackincubus

iam admin

LoadingFavoritetag

0

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی