سونی به لطف PSVR برنده جنگ کنسول های بعدی میشود

time

2 دقیقه-۱۳۹۸/۰۳/۲۱

main-image

سونی رویداد E3 امسال را برگزار نکرد ، اما ماکروسافت با برگزار کردن یک نمایش بسیار جذاب به صحنه حمله کرد و برخی از امکانات جدید کنسول بعدی خود و بازی هایی که قرار است انتشار پیدا کنند را معرفی کرد.ولی به نظر من جنگنده ماکروسافت در مسافت با سونی شکست می خورد!چون سونی PSVR را دارد.

هر چند که همه ما می دانیم که معرفی هرچه بهتر محصولات برای جذب کاربران بهتر است و من هم به شخصه طرفدار پلی استیشن نیستم و خود از ایکس باکس استفاده می کنم.

واقعیت اصلی در آینده بازی ها VR است که ماکروسافت آن را نادیده می گیرد و اقدامی در این مورد نمی کند و برای همین سونی جنگ آینده کنسول های را برده است.

همه این رقابت از زمانی شروع شد که ماکروسافت در سال ۲۰۰۱ ایکس باکس لایو را در ویندوز آزمایش کرد و در سال ۲۰۰۳ بازی کردن به صورت آنلاین را راه اندازی کرد که در آن کاربران برای نشان دادن تجربه های خود به دیگران با آن ها بازی می کردند.

ایکس باکس لایو گرچه اولین سرویس آنلاین بازی برای کاربران بود اما در حال حاضر سونی هم همچین سرویسی دارد . و اکنون برنده آن است که از تکنولوژی های جدید استفاده کند که آن سونی است که PSVR را دارد.

چرا VR؟

VR یک تغییر بزرگ در دنیای گیم ایجاد کرد. درست است ، شاید همه آن را نداشته باشند ولی طبق آمار از هر بیست خانواده یکی از ان استفاده می کند.

این فرصت خوبی برای توسعه دهندگان است که ایده های خود را اجرا کنند و بازی های با کیفیت تری برای واقعیت مجازی درست کنند.

سونی هنوز به فکر توسعه PSVR 2 نیست اما می دانیم که قطعا آن را نیز توسعه میدهد.ولی فعلا نیازی به آن نیست چون می دانیم که کنسول بعدی از PSVR پشتیبانی میکند و این بسیار جذاب است.

در حال حاضر PSVR بهترین گزینه برای افرادی است که VR بازی میکنند . شما می توانید برای وفاداری به ماکروسافت از VR های دیگر استفاده کنید . اما این پایان کار نیست شما به یک سیستم قدرتمند برای اجرای بازی های VR دارید.که باید مقدار پول بیشتری بپردازید.

اما عجیب است که در ایکس باکس از VR پشتیبانی نمیشود.چونکه شرکت سازنده آن ماکروسافت است! شاید هم در آینده شاهد توسعه هدست های واقعیت مجازی برای ایکس باکس باشیم.

می توانید مطلب بعدی سایت را مطالعه کنید:ایکس باکس جدید در راه است.

Author: blackincubus

iam admin

LoadingFavoritetag

0

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی