عضویت/ورود

نقدو بررسی بازی خشم۲

بررسی

بازی

۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - 5دقیقه

rage 2

این شیفتگی بلند مدت است ، اما در سال ۲۰۱۹ سبک جالبی را دیدیم که شروع به شکل دادن کرد : در بازی‌هایی مانند خشم۲ و فارکرای : به نظر می‌رسد که زمین‌های عظیم در سنت به ظاهر عظیمی از داستان‌های پایان دنیا مشخص شده‌اند ، اما با جعبه نقاشی رنگ نئون و مقدار سالم مواد منفجره ، فرار از زندان دو لول روشن شده‌اند .

چیزی در مورد مکاشفه وجود دارد که ما نمی‌توانیم آن را ترک کنیم . چه یک جنگ هسته‌ای باشد ، زامبی ‌ها، روبات‌ها ، بازی‌ها ( و گیمرها ) یک شیفتگی بیمارگونه با آنچه پس از فروپاشی جامعه رخ می‌دهد دارند .

شما نه تنها می‌توانید از پایان دنیا جان سالم به در ببرید ، بلکه در آن نیز موفق خواهید شد .

این یک تمایز ظریف به نظر می‌رسد , اما بین وضعیت جهان و نحوه حرکت شما به آن ارتباط برقرار می‌کند . مردم اطراف شما , دوستان و , اغلب دشمنان , مبارزه می‌کنند , اما شما ” قدرتمندتر از همیشه ” هستید .

این فاصله شما را از نا امیدی که شما انتظار دارید در چنین حضور سخت و شخصیت‌هایی که به اندازه شما خوش‌شانس نیستند حس کنید , که باعث پایین رفتن داستان می‌شود . اما این فاصله همچنین دوچرخه‌سواری را حتی جالب‌تر می‌کند چون وزن آن تجربه را متحمل نیستید .

مطالعه در صورتی

خشم۲ ، از نظر زیباشناسی ، به شدت به یک یک نمونه اولیه از سبک دیوانه تبدیل شده‌است .

یک کاسه گرد و غبار ، جایی که بیشتر در زیر زمین زنگ‌زده و کلبه‌های فلزی زندگی می‌کرد . این نوع از دنیا ، همانطور که در مجموعه بازی مانند فال اوت و گریس اف وار نشان داده می‌شود، اغلب در سایه خاکستری و قهوه‌ای تیره کشیده می‌شوند : تیره ، افسرده ، افسرده – آن‌ها یک لحن هشدار دهنده‌ای برای دنیای پیرامون خود ایجاد می‌کنند .

خشم۲ در این رابطه به دنبال آن است ، اما از آن تاریکی با استفاده از رنگ تاکید اصلی اش ، رنگ نیون ایجاد آسودگی می‌کند . مانند بسیاری از بازی‌ها ، خشم۲از رنگ صورتی برای برجسته کردن آیتم‌های تعاملی و مسیرهای به جلو استفاده می‌کند ، که کمی درخشندگی به هر منطقه اضافه می‌کند .

اما این روش همچنین برای دستیابی به یک نورپردازی صورتی خاص به کار می‌رود ،روشنایی صورتی خاص ، میله‌های زیرزمینی و مناطق دیگر را زینت می‌دهد .

چه یک هدف کاربردی باشد و چه به سادگی باعث می‌شود دنیا جالب‌تر به نظر برسد ، به عنوان یک یادآور عمل می‌کند که شما نباید آنقدر پایین بروید که دنیا به هرج و مرج دچار شود .

صورتی یک رنگ جالب است ، نور است و روشن است و دنیا پر از آن است .

مقایسه فارکرای: نیو دان با خشم ۲

فارکرای: نیو دان از صورتی به روش مشابه استفاده می‌کند . شهرستان امید، با گله‌ای صورتی پوشیده شده‌است ؛ یک محصول فرعی به ظاهر خارق‌العاده از یک انفجار هسته‌ای . پرسه زدن در بیابان ، شما اغلب در میان مزارع زیبای گل‌ها بین خرابه‌ها و دیگر نقاط مورد علاقه قرار می‌گیرید .

گل‌ها و طبیعت به طور کلی به عنوان یک حواس‌پرتی ثابت از شرایط غم‌انگیز بازی عمل می‌کنند . ممکن است بدانید بسیاری از ساکنان منطقه امید وقتی بمب منفجر شد کشته شدند ، اما لازم نیست در مورد آن فکر کنید ، درست است؟

در هر دو بازی ، استفاده از رنگ‌های پر زرق و برقی به شما اجازه می‌دهد که ” آن را آسان ” بردارید و از خودتان در مورد نگرانی‌های بزرگ‌تر دنیا اجتناب کنید . ترسیم بسیار سرد را از مکاشفه بدون روشن کردن آن . خروج از مترو راه‌هایی برای شکستن یکنواختی محیطی و تزریق رنگ به جهان با تغییر محل‌ها یافت .

در خشم۲ و نیو دان هر دو شوخ‌طبعی ، که لحن را کاهش می‌دهد ، و استفاده از رنگ دوباره آن صدا را بدون رسیدن به زنجیر از سری borderlands که از نظر فنی است ، اما با یک برس مشابه رنگ می‌کند .

بادوام

یکی از جنبه‌های این بازی‌ها ، علاقه آن‌ها به ایجاد شما ، بازیکن ، احساس قدرتمندی در محیطی است که عمدا ً طراحی شده‌است تا شما احساس ناتوانی کنید . نمونه اولیه جنگ جهانی ، جهان را به عنوان یک مبارزه رنگ می‌کند – چیزهایی وجود دارند که در شب ضربه می‌زنند ، حتی شخصیت شما که می‌تواند خود آن‌ها را نگه دارد ، آماده جنگیدن نیست مگر این که شرایط درست باشد .

هر دو نیو دان و خشم ۲ به طور کامل این تصور را رد می‌کنند و شما را به آسانی قادر به درو کردن هر چیزی که بدون تردید به سمت شما می‌آید ، می‌کنند . فرض کنید که دنیای فانتزی با دنیای جدید و مرز حس ویژه‌ای به شما می‌دهد که شما ” پادشاه جنگل ” هستید ، که شما در واقع قوی‌ترین موجود در دنیا هستید .

گرد آورنده سایت گیمو

Author: blackincubus

iam admin

کامنت های کاربران

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی

طراحان Half-Life: Alyx به سؤالات شما در طول Reddit AMA پاسخ خواهد داد

اخبار

بازی

۱۳۹۸/۱۱/۰۲-1 دقیقه

طراحان Half-Life: Alyx به سؤالات شما در طول Reddit AMA پاسخ خواهد داد

فیلم های بازی پلی استیشن ۵ اخیراً به صورت آنلاین ظاهر شدند و حالا استودیو و ناشر پشت این پروژه دقیقاً آنچه را که ما به دنبالش هستیم ، روشن کرده اند.زمان خوبی است که یک هوادار Half-Life باشید. همه بازی های Half-Life در حال حاضر روی Steam رایگان هستند و یک نام تجاری جدید در سریال Half-Life: Alyx در ماه مارس منتشر می شود. هنوز بسیاری از سوالات بی پاسخ درباره بازی رایانه ای شخصی VR وجود دارد ، و Valve قصد دارد خیلی زود به آنها پاسخ دهد (حداقل برخی از آنها).فیلم های بازی پلی استیشن ۵ اخیراً به صورت آنلاین ظاهر شدند و حالا استودیو و ناشر پشت این پروژه دقیقاً آنچه را که ما به دنبالش هستیم ، روشن کرده اند.

اکنون Valve اعلام کرده است که AMA را در Reddit برای Half-Life: Alyx برگزار می کند . توسعه دهنده از هواداران می خواهد “همه سؤالهای اساسی شما” را در مورد Half-Life: Alyx ارسال کنند ، و ممکن است به “برخی” از آنها پاسخ دهد. در این قسمت با گیمو دوباره بررسی کنید ، زیرا ما برخی از جالب ترین و قابل توجه ترین پاسخ ها را برای شما جمع آوری می کنیم.

طراحان Half-Life: Alyx به سؤالات شما در طول Reddit AMA پاسخ خواهد داد

Half-Life: Alyx یک بازی منحصر به فرد VR است ، اما با هر هدفون اصلی رایانه شخصی VR که ممکن است داشته باشید ، کار خواهد کرد. این بازی با هدست های Valve Index ، Oculus Rift ، Oculus Quest (با لینک) ، هدست های HTC Vive و هدست های واقعیت مخلوط ویندوز سازگار است. شما می توانید آن را در استیم با قیمت ۵۴ دلار از قبل سفارش دهید.

در مورد پیشنهاد freebie ، شما هم اکنون می توانید هفت مورد از بخش اصلی Half-Life را هم اکنون در Steam رایگان دریافت کنید. برای رفتن از طریق لینک های زیر کلیک کنید. بازی ها تا نسخه های Half-Life: Alyx آزاد است.

مطلب پیشنهادی : بازی هایی برای کامپیوتر های خانگی در سال ۲۰۲۰ منتشر میشوند

Author: blackincubus

iam admin

کامنت های کاربران

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی

بازی های از دست رفته سال۲۰۲۰ : این بازی ها کجا هستند؟

بررسی

بازی

۱۳۹۸/۱۰/۲۹-5 دقیقه

بازی های از دست رفته سال2020 : این بازی ها کجا هستند؟

بازی های جدید همه وقت اعلام می شوند ، اما در میان اخبار و هیجان ، بسیاری به سرعت رادار را رها می کنند. از این گذشته ، بازی های معدودی وجود دارد که مدتی است جزو بازی های از دست رفته سال۲۰۲۰ قرار دارند که از آنها چیزی نشنیده ایم ، در حالی که برخی دیگر فقط به هیچ حرف رسمی اشاره نشده اند. هک ، برخی از آنها به طور کامل لغو نشده اند ، یا سرنوشت خود را قطعی نکرده اند.

در زیر می توانید لیستی از بازی های از دست رفته سال۲۰۲۰ را پیدا کنید که مدتهاست از آنها ندیده ایم یا شنیده ایم. برخی از بازی هایی هستند که احتمالاً به زودی با کنسول های نسل بعدی در مورد آنها اطلاعات بیشتری کسب خواهیم کرد ، در حالی که برخی دیگر بیشتر شبیه نهنگ های سفید هستند که ممکن است دیگر هرگز آنها را نبینیم.

به نظر شما کدام یک از بازی های این لیست در نهایت در سال ۲۰۲۰ خبری راجب آنها می شنویم؟ نظرات خود را در نظرات زیر به ما اطلاع دهید.

بازی جنگ ستارگان دیگر شرکت EA

یکی از جنجالی ترین بازی های از دست رفته سال۲۰۲۰ Star Wars Jedi: Fallen Order است. در حالی که طرفداران جنگ ستارگان با انتشار فیلمهای فوق العاده جذاب Star Wars Jedi: Fallen Order ، مورد برکت قرار گرفته اند ، پروژه بزرگ فرنچایز هنوز هم یک رمز و راز به دلیل پیشرفت آشفته ای است که بین استودیوهای EA تغییر کرده است. در ابتدا در سال ۲۰۱۴ آغاز شد ، بازی کدی به نام “Ragtag” توسط امی هنیگ ، توسعه دهنده و تیم در Visceral Games ساخته شد. با این حال ، EA استودیو را در سال ۲۰۱۷ تعطیل کرد ، که منجر به عزیمت هنیگ شد. به دنبال این ، بازی به EA Vancouver منتقل شد و پس از مدتی دوباره استفاده مجدد آن به یک بازی آزاد در جنگ ستارگان ، در اوایل سال ۲۰۱۹ بی سر و صدا لغو شد.

بازی های از دست رفته سال 2020 : این بازی ها کجا هستند؟

به نظر می رسید که پایان این پروژه است ، اما در سال ۲۰۱۹ ، گزارش شد که EA Motive ، هماهنگ کننده Star Wars: Battlefront II به همراه DICE ، در حال کار بر روی یک بازی جدید در بخش sci-fi هستند. پاتریک کلوز ، رئیس استودیوی EA Motive در یک پیچش جالب اظهار داشت که می تواند از بخشی از مواد Visceral’s Ragtag استفاده کند و این “یک تجربه بسیار بی نظیر جنگ ستارگان” خواهد بود. از آن زمان تاکنون چیزهای کمی در مورد این پروژه شنیده ایم ، اما EA همچنان هوشیار است که بازی های جنگ ستارگان بیشتری در راه هستند. و با استقبال مثبت در مورد Star Wars Jedi: Fallen Order و کیفیت بهتر Star Wars Battlefront II ، EA در موقعیت بهتری قرار دارد تا در نهایت نشان دهد که این پروژه دیگر Star Wars چیست.

Shadow of the Eternals

Shadow of Eternals جانشین معنوی بازی ترسناک مورد علاقه فرقه Eternal Darkness است. مسئولان توسعه دهنده بازی اصلی ، Silicon Knights ، استودیوی جدیدی بنام Precursor Games را تشکیل دادند تا روی ماجراجویی ترسناک بقا از جمله مسئول پیشین دنیس دایک کار کنند. با این حال ، پروژه سرمایه گذاری جمعیت نتوانسته هدف خود را برآورده کند. کمبود بودجه ، توسعه بازی را مجبور به تعویق انداخت.

در اکتبر سال ۲۰۱۴ ، دایاک استودیوی جدید با نام Quantum Entanglement Entertainment را افتتاح کرد تا توسعه این پروژه از سر گرفته شود. استودیو بی سر و صدا در ژانویه سال ۲۰۱۸ تعطیل شد و تولید Shadow of Eternals به تعویق افتاد. دایاک حرکت کرد و استودیوی جدیدی به نام Apocalypse Studios را تشکیل داد ، که از آن زمان به طور جدی روی Legacy of Kain الهام گرفته از بازی رایگان RPG به نام Deadhaus Sonata کار می کند. یک به روزرسانی سریع درباره وضعیت Shadow of Eternals در صفحه فیس بوک این پروژه اظهار داشت: اگرچه این لغو نشده است ، اما مدتی در توسعه فعال نخواهد بود. با توجه به این وقایع ، این بیش از حد محتمل است که Shadow of Eternals ممکن است تا هر زمان دیگری منتشر نشود.

Tekken x Street Fighter

بازی های از دست رفته سال۲۰۲۰ Tekken x Street Fighter در سال ۲۰۱۰ برای PS3 و Xbox 360 معرفی شد و از آن زمان تاکنون نوعی رمز و راز بوده است. تهیه‌کننده Katsuhiro Harada در سال ۲۰۱۴ به هواداران اطمینان داد و در سال ۲۰۱۵ مجددا تکرار کرد که بازی جنگی متقاطع لغو نشده است. با این حال ، در آوریل ۲۰۱۶ ، هارادا فاش کرد که Tekken x Street Fighter “دیگر در حال توسعه فعال نیست” و ناشر Bandai Namco منتظر “زمان مناسب” برای انتشار آن بود.

GameSpot در سال ۲۰۱۶ به اظهار نظر رسید و در آن زمان ، Bandai Namco گفت این تیم در Tekken 7 تمرکز دارد ، که در سال ۲۰۱۷ ظاهر شد. Bandai Namco در این مورد به ما گفت که تیم Tekken در Tekken 7 DLC متمرکز شده است. بعداً هارادا در جریان بازیهای مهمانی سال ۲۰۱۸ ، تأیید کرد که بازی حدود ۳۰٪ کامل بود قبل از اینکه به حالت تعلیق درآید. اما در مصاحبه ای با VGC در سال ۲۰۱۹ ، توسعه دهنده با توجه به موفقیت های محتوای پس از راه اندازی هر دو Tekken 7 و Street Fighter 5 ، اعتبار پروژه متقاطع را زیر سؤال برد ، اما هنوز هم به نظر می رسد که Tekken x Street Fighter بسیار مورد توجه هارادا قرار گرفته است. در طی جدیدترین جوایز بازی ، وی نظرسنجی در توییتر برای وزن کردن علاقه فعلی به بازی منتشر کرد.

Half-Life 3

در حالی که انتشار سری Half-Life VR- منحصر به فرد Half-Life: Alyx نزدیک می شود ، تقریباً لازم است که به بازی سوم مورد انتظار ، حتی مدتها بعد از آنکه وضعیت اوج meme را بدست آورد و به عرصه “رسید” ، اشاره کنیم که هرگز اتفاق نخواهد افتاد. ” Half-Life 2: قسمت ۳ در سال ۲۰۰۶ اعلام شد اما هرگز تحقق نیافت، همچنین لغو نشد. در یک RedAit AMA در اوایل سال ۲۰۱۷ ، سرمربی Valve Gabe Newell گفت احتمال وجود بازی های بیشتر در جهان Half-Life / Portal وجود دارد ، بنابراین این امیدواری است. و همچنین خلاصه داستان بدست آمده از نویسنده سابق Valve Marc Laidlaw وجود دارد که چیزی را تأیید نمی کند .

با بازگشت Half-Life به لطف Half-Life: Alyx ، روی رادارهای مردم قرار گرفتند ، این بازی می تواند آینده جدیدی داشته باشد. این که آیا Half-Life 3 به معنای نزدیک شدن به واقعیت است ، فقط باید منتظر ماند و دید.

مطلب پیشنهادی: در اینجا همه چیز را درمورد مشخصات پلی استیشن ۵ خواهید فهمید

Author: blackincubus

iam admin

کامنت های کاربران

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی