استدیو world war z می خواهد بازی نیمه عمر2 را باز سازی کند.

time

3 دقیقه-22 می 2019

main-image

صابر اندرکنش , توسعه دهنده پشت world war z به امکان بازسازی نیمه عمر 2 نزدیک شد . با این حال , پاسخ داد که اگر یک بازسازی رخ دهد , در داخل انجام خواهد شد .

GameWatcher با صابر کیا مدیر عامل تعاملی و متیو کارچ صحبت کرد که بعد از اینکه صابر در “بازی هالو ” کار کرد گفت : ” مجموعه ارشد “، این تیم بعد از آن چشمان خود را به نیمه عمر 2 برگرداند .

اصیل بکوا گفت : ” پس از این که ما سالگرد بازی هالو را انجام دادیم و به عنوان بخشی از مجموعه اصلی , من شخصا ً زندگی گذشته او را می‌دانستم , و گفتم می‌خواهم نیمه عمر را بازسازی کنم . این تنها کاری است که من می‌خواهم انجام دهم . هیچ کاری برایت ندارم . این کار را برای سهم مجله انجام می‌دهم و حتی نیازی به سهم بزرگ مجله نیست . من واقعا ً می‌خواهم این کار را بکنم چون آن بازی را خیلی دوست دارم . “

valve , متاسفانه برای صابر , با گفتن ” متاسفم , اگر قرار است این کار را انجام دهیم, به درون آن خواهیم پرداخت . “

کرچ ، مانند بسیاری از ما ، همچنان از این سوال می‌پرسد : ” چرا نیمه عمر ؟ وی معتقد است که صابر به دنبال خارش در world war z در جبهه بازی left 4 dead است، اما ” گوردون فریمن ” به عنوان رئیس اصلی کجاست ؟ “

در حالی که ما هنوز نمی‌دانیم چه وقت نیمه عمر باز خواهد گشت ، ما می‌دانیم که world war z کار خوبی برای بازسازی یک تفریح آشفته زامبی که چهار کشته بر جای مانده‌است ، انجام می‌دهد . ما در این بررسی گفتیم که فقدان تنوع و جاه‌طلبی مرتبط با world war z ، نمی‌تواند یک زامبی راضی با یک گروه خوب از دوستان را متوقف کند .”

مطالعه بررسی بازی سونیک ریسینگ به شما پیشنهاد میشود

Author: blackincubus

iam admin

LoadingFavoritetag

0

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی