نقد و بررسی THE ELDER SCROLLS ONLINE: ELSWEYR

time

4دقیقه-08 ژوئن 2019

main-image

با پرسه زدن در اطراف Elsweyr سرزمین باستانی گربه مانند شما میتوانید مناظر جالب و مردمان عجیبی را در بازی The Elder Scrolls مشاهده کنید.

بیابان‌ها در دو طرف دره قرار دارند که به عنوان بخیه شناخته شده‌اند در حالی که جنگل‌های دست‌نخورده به سمت جنوب رشد می‌کنند .

در هر منطقه , ویرانه‌هایی که در هر منطقه وجود دارد منظره و نشانه‌هایی را در سنین گذشته نشان می‌دهد که مردم در حال حاضر از آن‌ها بیزار هستند . همه اینها برای این واقعیت مهم هستند که داستان اصلی اژدها محور ناامیدکننده است .

چیزی که به طور ذاتی با حمله اژدها بکار میرود این است که باید مقدمات دفاع آماده باشد ,که باید برای یک فرد قوی و قدرتمند ساخته شود .

به خصوص زمانی که اژدها در اطراف یک شهر کلیدی وجود دارد که شهروندان طبقه دوم فقیر را در سرزمین خودشان باقی گذاشته‌اند .

اما روشی که همه این ها را در این مورد بررسی می‌کنند ریشه مشکل آن است . در واقع , در این حقیقت , قدم زدن , در بازی The Elder Scrolls این احساس را به من میدهد که داستان اصلی قبل از اینکه واقعا ً باشد تمام شده‌است .

شما فکر می‌کنید در بازی The Elder Scrolls که همه در Elsweyr وقت کمی برای فکر کردن درباره هرچیزی به جز اژدها سوارها پیدا می‌کنند ، اما در حقیقت شما به ندرت راجب هیولاهایی که رو به مرگ هستند فکر می‌کنید.

مگر اینکه شما در جستجوی ۱۰ ساعته محل اصلی و یا دنبال کردن نسخه‌های قبلی دنیای آنها در دنیای آزاد باشید . آن‌ها به جای اینکه همه تهدیدها را مصرف کنند از پنجره بیرون می‌آیند و قابلیت پیش‌بینی نقاط فرود آن‌ها به این معنی است که آن‌ها فاقد هر تهدیدی از اژدها هستند .

خوشبختانه ، آن‌ها زمان بیشتری را در طول ” فصل اژدها ” خواهند داشت . طرحی که به صورت آنلاین منتشر می‌شود و به آسیای میانه آنلاین می‌گوید که در اواخر سال یک دخمه و منطقه داستان دیگر را به آن اضافه خواهد کرد . اما در حال حاضر حیوانات عظیم‌الجثه مایه ناامیدی هستند .

اژدها ها چند نفر را به مبارزه می‌طلبند ، و خوشبختانه آن‌ها به طور قابل‌توجهی سخت‌تر از لنگر سیاه و گیزرهای آبدار هستند .

ضربه دم سریع می‌تواند حتی بالاترین بازیکن در سطح زمین را بگیرد و به اندازه کافی زنده بماند تا از کشته شدن توسط یک اژدهای آشنا که می‌تواند به عنوان یک نشانه افتخار به آن توجه شود ، اجتناب شود .

با اژدها میتوان غنایم مناسبی را به دست آورد و هزاران تن از تجربه را به او پیشنهاد کرد، اما آرزو می‌کنم که آن‌ها بیشتر از مجموعه‌ای از ویژگی‌هایی باشند که سال‌ها در اطراف بوده‌اند .

اگر می‌خواهید در یک بعد از ظهر ,اژدهاها یجدید را ببینید ، حداقل شما مجبور نیستید در طول یک بعد از ظهر به اژدهایی جدید تبدیل شوید ؛ مانند توسعه summerset و Morrowind قبل از آن ، Elsweyr به بازیکنان جدید اجازه می‌دهد تا ماجراهای خود را در منطقه جدید از نو آغاز کنند .

و دوباره ، حتی اگر در بازی The Elder Scrolls بیشتر از اژدهاها و ماموریت اصلی انتظار داشتم ، خودم را برای کشف آن آماده کرده ام.

من به طور خاص معماری معابد و شهرهای Khajiiti را دوست دارم : مرکز بزرگ آن به طور خاص خرابه‌ها را به ارمغان می‌آورد ، که به ندرت در بازی‌ها می‌بینم .

میادین تصاویر زیبا به وفور یافت می‌شوند، چون آنجا منظره های زیبایی وجود دارد که از شهر به شهر و یا دره‌های تنگ در چشم‌انداز گسترش‌یافته اند .

Elsweyr راه طولانی از بوستان است . تنوع گونه‌ای که سال گذشته ما را به ارمغان آورد و یک تن شخصیت را به عنوان یک نتیجه اضافه می‌کند . به نظر می‌رسد در مقیاس نسبت به either و summerset کوچک‌تر باشد ، اما از نظر دامنه مساوی یا بزرگ‌تر است .

در مورد جستجوهای جانبی The Elder Scrolls , آن‌ها ” برخی از بهترین کارهایی که من بعد از دو سال پیش‌آغاز کردم ” را انجام دادند .

این افراد شامل افرادی می‌شوند که در آن‌ها باید کلاه بردار را برای یک سرقت استخدام کنم ; خنده‌ها در زمانی رخ داد که هر کدام مهارت‌ها و مسایل غیر منتظره‌ای را باخود به همراه داشتند . در دیگری , بعد از یاد گرفتن چیزی که منجر به تاریکی می‌شد , احساس همدردی می‌کردم .

با این حال , تلاش مورد علاقه من , درگیر شدن در یک گربه کوچک در یک معبد بود . من حتی به کسی کمک کردم تا از یک خانواده قاتلین مطلع شود که آیا پدربزرگش واقعا ً ماموریت قبلی او را تکمیل کرده‌است یا نه , و این داستان همچنین به من در مورد تشریفات مذهبی که به ندرت در دانش طومارهای بزرگ بحث می‌شود یاد داده می‌شود .

مطلب پیشنهادی:نسخه جدیدی WATCH DOGS در رویداد E3 2019 امسال معرفی خواهد شد.

Author: blackincubus

iam admin

LoadingFavoritetag

2

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی