ضبط فیلم های vr با دوربین Vuze XR بسیار آسان است(دوربین 360 درجه)

time

3 دقیقه-۰۵ خرداد ۱۳۹۸

main-image

 Vuze XR یک دوربین جیبی و قابل حمل است،که می توان با آن فیلم های 5k و 360درجه و VR ضبط کرد! این دوربین با توجه به اندازه بسیار کوچکش بهترین عمل کرد را دارد و می تواند رقیبان خود را دراین حوضه کنار بزند.

من به شخصه VR را دوست دارم ، هیچ چیز به اندازه دیدن فیلم 180 یا 360 درجه در آخر هفته نیست.من یک فیلم ساز نیستم که بتوانم با این دوربین فیلم های خوبی خلق کنم .

از این دوربین تعداد محدودی تولید شده که قیمت آن ها نسبت به کارایی آن ها پایین است. قیمت این محصول در سایت آمازون تنها 454 یورو است!

شما می توانید یک دوربین 360 درجه و یک دوربین 180 درجه بخرید، ولی این دوربین هردوی این امکانات را درون خود دارد . وقیمت آن زیر 500 یورو است!

من در ابتدا انتظار داشتم که جنس بدنه آن بسیار بد باشد و زود بشکند، ولی این توسط نقد کاربرانی که این محصول را خریده اند رد شده است. برعکس هیچ چیز ارزانی در این دوربین به کار نرفته است.

قابلیت های این دوربین:

در این دوربین از دو سنسور 12 مگا پیکسلی سونی استفاده شده است،که تصاویر 5k را با 30 فریم بر ثانیه و تصاویر 4k را با 60 فریم بر ثانیه به صورت سه بعدی فیلم برداری میکند.

اما این پایان کار نیست. دو سنسور این دوربین قابلیت ارتقا به 18 مگا پیکسل را دارند!

قابلیت دیگر آن این است که با استفاده از یک نرم افزار رایگان ویدئو های آن را بر روی گوشی خود تغییر دهید و نیازی به تخصص خاصی ندارد. و این دوربین از حافظه خارجی و رم پشتیبانی میکند.

با قیمت و کیفیتی که این دوربین دارد جایگزین بسیار خوبی برای دوربین های گوشی موبایل است. و می توان از آن برای عکاسی استفاده کرد.

در زیر می توانید فیلم های 360 درجه و 180 درجه گرفته شده با این دوربین را نگاه کنید.

به دلیل اینکه آپارات از این کیفیت و ویدئو 360 درجه پشتیبانی نمیکند.لینک مستقیم آن را از youtube برای شما قرار دادیم. به دلیل تحریم بودن ایران از نرم افزار های رفع تحریم استفاده کنید.

می توانید مطلب بعدی را مطالعه کنید:ایالات‌متحده از کره‌جنوبی خواست تا محصولات هواوی را با استناد به خطرات امنیتی رد کند

Author: blackincubus

iam admin

LoadingFavoritetag

0

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی