معرفی و بررسی بازی Sekiro

time

4 دقیقه-۱۳۹۸/۰۳/۲۸

main-image

Sekiro یک بازی سوم شخص شمشیری است که داستان آن در دنیای نینجاها اتفاق می افتد. شخصیت اصلی بازی در کودکی خانواده اش را از دست میدهد و توسط یک استاد ملقب به جغد آموزش نینجا شدن میبیند.

Sekiro وقتی که بزرگ میشود در جنگ های زیادی موفق میشود و افتخاراتی کسب میکند .اما این پایان کار او نیست . کم کم استادش در حال مردن است و Sekiro کنار استادش میرود . استاد به او میگوید که پس از مرگش مراقب یک بچه به نام کورو باشد .

چند سال بعد دشمنانشان به شهر آنها حمله کردند تا آن بچه را به چنگ بیاورند .طولی نکشید که سپاه دشمن پیروز شد و Sekiro میخواست که کورو را فراری دهد اما ناگهان با یکی از نینجا های دشمن رو برو شد .

او میخواست دشمن را از پیش رو بردارد اما طولی نکشید که حریف سر سختش او را شکست داد و یکی از دستانش را قطع کرد و کورو را با خودش برد.

Sekiro که بعد از آن جراحت سنگین بیهوش شده بود بعد از بهوش آمدن درون خانه یک مجسمه ساز پیر بود.

وقتی نشست دید که جای دست بریده شده اش یک دست چوبی قرار دارد.

این دست عادی نبود و با آن میشد کار های خارق العاده ایی با آنجام داد.

گیم پلی بازی Sekiro

هدف این بازی نجات دادن بچه ایی به نام کورو است. مبارزه با دشمنان در این بازی مشکل است و تا جایی که امکان دارد باید دشمنان را تک تک گیربیندازید تا راحت تر از آنها عبور کنید.

در کل بازی از سربازان دشمن شنیده میشود که قرار است جنگ خونینی رخ دهد که ممکن است همه آنها کشته شوند.رفته رفته در بازی با جمع آوری منابع میتوانید قدرت های جدیدی به دست چوبیتان اضافه کنید که این باعث میشود که از مراحل راحت تر عبور کنید.

در Sekiro جنگ مستقیم کار ساز نیست و شما باید با زیرکی دشمنانتان را شکار کنید. در طول مراحل شما با نینجا هایی رو به رو میشوید که برای نجات جان کورو تلاش میکنند و اکثرا نیز کشته میشوند.

گاهی مراحل این بازی آنقدر برایم دشوار بود که میخواستم بازی را حذف کنم اما داستان زیبای این بازی من را کنجکاو میکرد که ببینم آخرش چه میشود.

شما در بعضی مراحل بازی فلش بک میخورید , مثلا در سه سال قبل مبارزه میکنید.

در زیر ویدیو ایی از این بازی برای شما میگذاریم تا اطلاع بیشتری در مورد گیم پلی بازی داشته باشید:

مطلب پیشنهادی: معرفی و بررسی WarHammer : Chaosbane

Author: blackincubus

iam admin

LoadingFavoritetag

0

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی