اسپنسر و سخنان او در مورد پروژه اسکارلت ایکس باکس

time

3 دقیقه-21 ژوئن 2019

main-image

اگرچه گزارش‌ها در طول سال گذشته نشان داد که مایکروسافت روی دو کنسول نسل آینده ایکس باکس کار می‌کند. اینک یک مصاحبه و شایعات جدید نشان می‌دهد که شرکت تصمیم گرفته‌است تا کنسول بعدی خود را بسازد .

در مصاحبه‌ای با Insider Business ، رئیس ایکس باکس ، فیل اسپنسر به سوال درباره او با اشاره به نسل بعدی ایکس باکس به عنوان چند کنسول در طی E3 2018 واکنش نشان داد و گفت : ” سال گذشته ما یک کنسول را معرفی و درباره یک کنسول دیگر صحبت کردیم.

کنسول مایکروسافت منتشر شده در سال گذشته , ایکس‌باکس وان اس است که در واقع تنها یک ایکس باکس کوچک و بسیار ارزان‌تر است . اسپنسر به شوخی گفت : ” از لحاظ فنی این کنسول بسیار به صرفه است . در حال حاضر … ما بر روی پروژه ” اسکارلت ” کار میکنیم وبر روی آنچه که روی صحنه گذاشته‌ایم تمرکز کردیم .

تلاش برای ساختن کنسولی جدید

در طی کنفرانس مطبوعاتی E3 2018 ، اسپنسر به صورت جمع به تیم کنسول بعدی خود اشاره کرد و گفت تیمی که روی ایکس باکس وان ایکس کار می‌کردند ، عمیقا ً در کنسول‌های بازی بعدی تمرکز می‌کردند ، جایی که یک‌بار دیگر تعهد خود را به تنظیم معیار کنسول بازی تحویل خواهیم داد .

گزارش‌ها بیشتر حاکی از این نکته بود که نسل بعدی کنسول‌های ایکس باکس ,به دو دسته قدرتمند تر به نام انکوندا و یک نسخه با قدرتی کمتر نسبت به اولی به نام لوک هارت تقسیم میشوند که هر دوی آنها پروژه اسکارلت نامگذاری شده اند . زمانی که مایکروسافت پروژه را رسما ً اعلام کرد و مکررا ً به آن اشاره کرد این گزارش‌ها متناقض به نظر می‌رسند .

ادعا هی یک سایت خارجی در مورد ایکس باکس جدید

به نظر می‌رسد که اسپنسر به هنگام شوخی درباره این تشریفات قانونی زیر سوال رفته‌است . بحث در مورد این مصاحبه , ( سایتی که به طور مداوم همه ی اخبار سخت‌افزار ایکس باکس را در سال گذشته تولید کرده‌است ) ادعا می‌کند که اسپنسر در واقع به دو کنسول نسل جدید اشاره می‌کند و اینکه تغییر به یک کنسول تک نتیجه تغییر استراتژی از مایکروسافت است .

این سایت ادعا می‌کند که توسعه دهندگان به طور بالقوه با تمرکز بر روی کنسول‌ها با دو مجموعه متفاوت از مشخصات ، دچار مشکل شده‌اند ، و به جای نمرات بالاتر , در نهایت عملکرد را در فرآیند قربانی می‌کنند . در نهایت ، Thurott پیشنهاد می‌کند که مایکروسافت نسل بعدی ایکس باکس را با نگه داشتن اسکارلت به عنوان یک کنسول بازی به جای دو کنسول معرفی کند.

بدون توجه به گزارش‌ها , نظرات رسمی مایکروسافت نشان می‌دهد که اسکار لت , تنها یک کنسول است , و این کنسول از لحاظ نظری , یک آناکوندا بزرگ خواهد بود . به نظر می‌رسد که ما هرگز نمی‌دانیم که آیا این گزارش‌ها مربوط به کنسول زمانی دقیق هستند یا خیر , اما زمانی که اسکارلت در 2020 منتشر میشود, مطمئن است که این یک کنسول منحصر به فرد خواهد بود .

مطلب پیشنهادی: معرفی و بررسی بازی Call of Duty : Modern Warfare 4

Author: blackincubus

iam admin

LoadingFavoritetag

1

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی