عضویت/ورود

بررسی بازی توتال وار:سه پادشاهی بخش۲

بررسی

بازی

۱۳۹۸/۰۳/۰۳ - 3دقیقه

توتال وار

توتال وار: سه پادشاهی یک بازی استراتژی است که تنظیم سبک خود را محدود می‌کند . در آن شما با شخصیت‌های بدنام مثل جبار دونگ و ساعو ساعو که فردی شیطانی است برخورد خواهید کردکه آنها شخصیت هایی بدون شکست هستند.

همانطور که تاریخ چین باستان آنها را بازنویسی می‌کند ، این شخصیت‌ها دوستی ، رقابت‌های و وفاداری خود را شکل خواهند داد . روابط و جاه‌طلبی آن‌ها می‌تواند به طور کامل به تغییر شکل جناح شما کمک کند . در راه رسیدن به تخت سلطنت باید با دقت, چشم‌انداز سیاسی را به حرکت در آوریدو خواسته‌های سرداران خود را با هدف نهایی تان متعادل کنید .

توتال وار

حق انتخاب

در طول قرن سوم چین ، توتال وار : سه پادشاهی طیف وسیعی از گزینه‌های دیپلماتیک و نظامی را نشان می‌دهد که آن را از پیشینیان خود متمایز میکند .

عمق شخصیت‌های آن باعث می‌شود که بازی بیشتر از قبل احساس شود . در اوج قدرت ، به حمایت متفقین نیاز خواهید داشت . چه زمانی تصمیم بگیرید که مبارزه کنید یا چه چیزی را بفروشید. انتخاب‌های شما جامعه تان را تحت‌تاثیر قرار می‌دهد .

یک توافقنامه تجاری مطلوب با کونگ رونگ ممکن است خزانه شما را پر نگه دارد .اما این گروه گاهی اوقات ژانگ یان را متقاعد خواهد کرد تا شهرک های شما را از بین ببرد. قرار دادن یک ژنرال خاص ممکن است برای نظم عمومی شما مزایای بسیار خوبی داشته باشد. اگر یک ژنرال فاسد قرار گیرد ممکن است جامعه را فاسد کند و به دشمنان شما کمک کند … توتال وار : سه پادشاهی تمام انتخاب‌های خود را به شما واگذار می‌کنند .

این روش به میدان نبرد بسط پیدا می‌کند .در آنجا دوئل کردن به ژنرال‌ها اجازه می‌دهد تا مشکلات را حل کنند و مقیاس‌ها را به نفع شماسوق دهند .

سرداران شما می‌توانند در یک نبرد علیه قهرمانان دشمن ، حتی در زمان جنگ ، شرکت کنند . در حالی که ممکن است این درخواست را رد کنند اگر اختلاف بر علیه آن‌ها روی هم انباشته شود ، شکست دادن یک ژنرال دشمن در یک نبرد می‌تواند اثرات خطرناکی بر ارتش آن‌ها داشته باشد .

توتال وار

پیروزی در نهایت نا امیدی

در توتال وار: سه پادشاهی به عنوان مثال , اگر شما از نظر تعداد کم یا در حال شکست باشید نیز راه حل هایی برای شما وجود دارند که بتوانید در آن نبرد پیروز شوید.ژیو دانکه به پیروزی اعتماد دارد, این چالش را می‌پذیرد . اگر ژیو دان به منطقه هشدار دشمن خود برسد , پیروزی شما قطعی خواهد شد .

با این حال , اگر جنگ ادامه داشته باشد , او می‌تواند پیروزی را از فک شکست بیرون بکشد زیرا نیروهای ژیو دان از شکست دم می‌زنند و فرار می‌کنند.

هر کسی داستان یک بازنده خوب را حتی در چین باستان دوست دارد و شکست دادن یک ژنرال ارشد از لحاظ فنی در یک دوئل به شدت الهام‌بخش متحدان خواهد بود .

از سوی دیگر ، قطع کردن یک دوئل که به راه شما نخواهد رفت یک نمایش فاحش از رسوایی است و ممکن است عواقب بلندمدتی داشته باشد . وقتی با شکست مواجه می‌شویم به شما بستگی دارد که بین مرگ و رسوایی یکی را انتخاب کنید .

توتال وار

خیانت

رد پای ملت ها نقش حیاتی در قرن سوم چین ایفا کرد ، بنابراین همان تاکتیک‌های مخفی در اختیار شما در توتال وار:سه پادشاهی است. این خاصیت به برخی افراد اجازه می‌دهد تا دادگاه شما را ترک کنند و به عنوان یک ژنرال برای استخدام یک جناح رقیب انتخاب شوند .

زمانی که استخدام شدند ، باید پوشش و شبکه جاسوسی خود را بنا کنند تا اطلاعات مهم در مورد کار داخلی دشمنان خود را حمل کنند . هنگامی که جاسوس شما از سلسله‌مراتب دشمن شما بالا می‌رود ، آن‌ها می‌توانند روابط دیپلماتیک ، تاثیر گذاری بر توانایی‌های تجاری ، یا حتی ترور یکی از اعضای یک دادگاه مخالف را مختل کنند . یک فعالیت جاسوسی موثر می‌تواند در نهایت یک جناح دشمن را به روی یک بشقاب نقره هدایت کند .

توتال وار

در توتال وار: سه پادشاهی از نقاط قوت ژنرال ها استفاده کنید ، نقاط ضعف آن‌ها را بشناسید و خواسته‌های خود را در برابر خودتان متعادل کنید که ای کلید پیروزی شما است . یک مبارزه با مرگ بین رقبای قسم‌خورده ، مانورهای سیاسی زیرک یک فرد حسود ، یا خیانت یک عامل دوگانه در صفوف شما ؛ شخصیت‌های مهم صحنه مرکزی را به خود می‌گیرند . شادی در جزئیات توتال وار: سه پادشاهی ، زمانی که در ۲۳ می ۲۰۱۹ به استیم می‌رسد ، است .

برای مشاهده مطلب دیگر در مورد بازی توتال وار:سه پادشاهی کلیک کنید

Author: blackincubus

iam admin

کامنت های کاربران

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی

طراحان Half-Life: Alyx به سؤالات شما در طول Reddit AMA پاسخ خواهد داد

اخبار

بازی

۱۳۹۸/۱۱/۰۲-1 دقیقه

طراحان Half-Life: Alyx به سؤالات شما در طول Reddit AMA پاسخ خواهد داد

فیلم های بازی پلی استیشن ۵ اخیراً به صورت آنلاین ظاهر شدند و حالا استودیو و ناشر پشت این پروژه دقیقاً آنچه را که ما به دنبالش هستیم ، روشن کرده اند.زمان خوبی است که یک هوادار Half-Life باشید. همه بازی های Half-Life در حال حاضر روی Steam رایگان هستند و یک نام تجاری جدید در سریال Half-Life: Alyx در ماه مارس منتشر می شود. هنوز بسیاری از سوالات بی پاسخ درباره بازی رایانه ای شخصی VR وجود دارد ، و Valve قصد دارد خیلی زود به آنها پاسخ دهد (حداقل برخی از آنها).فیلم های بازی پلی استیشن ۵ اخیراً به صورت آنلاین ظاهر شدند و حالا استودیو و ناشر پشت این پروژه دقیقاً آنچه را که ما به دنبالش هستیم ، روشن کرده اند.

اکنون Valve اعلام کرده است که AMA را در Reddit برای Half-Life: Alyx برگزار می کند . توسعه دهنده از هواداران می خواهد “همه سؤالهای اساسی شما” را در مورد Half-Life: Alyx ارسال کنند ، و ممکن است به “برخی” از آنها پاسخ دهد. در این قسمت با گیمو دوباره بررسی کنید ، زیرا ما برخی از جالب ترین و قابل توجه ترین پاسخ ها را برای شما جمع آوری می کنیم.

طراحان Half-Life: Alyx به سؤالات شما در طول Reddit AMA پاسخ خواهد داد

Half-Life: Alyx یک بازی منحصر به فرد VR است ، اما با هر هدفون اصلی رایانه شخصی VR که ممکن است داشته باشید ، کار خواهد کرد. این بازی با هدست های Valve Index ، Oculus Rift ، Oculus Quest (با لینک) ، هدست های HTC Vive و هدست های واقعیت مخلوط ویندوز سازگار است. شما می توانید آن را در استیم با قیمت ۵۴ دلار از قبل سفارش دهید.

در مورد پیشنهاد freebie ، شما هم اکنون می توانید هفت مورد از بخش اصلی Half-Life را هم اکنون در Steam رایگان دریافت کنید. برای رفتن از طریق لینک های زیر کلیک کنید. بازی ها تا نسخه های Half-Life: Alyx آزاد است.

مطلب پیشنهادی : بازی هایی برای کامپیوتر های خانگی در سال ۲۰۲۰ منتشر میشوند

Author: blackincubus

iam admin

کامنت های کاربران

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی

بازی های از دست رفته سال۲۰۲۰ : این بازی ها کجا هستند؟

بررسی

بازی

۱۳۹۸/۱۰/۲۹-5 دقیقه

بازی های از دست رفته سال2020 : این بازی ها کجا هستند؟

بازی های جدید همه وقت اعلام می شوند ، اما در میان اخبار و هیجان ، بسیاری به سرعت رادار را رها می کنند. از این گذشته ، بازی های معدودی وجود دارد که مدتی است جزو بازی های از دست رفته سال۲۰۲۰ قرار دارند که از آنها چیزی نشنیده ایم ، در حالی که برخی دیگر فقط به هیچ حرف رسمی اشاره نشده اند. هک ، برخی از آنها به طور کامل لغو نشده اند ، یا سرنوشت خود را قطعی نکرده اند.

در زیر می توانید لیستی از بازی های از دست رفته سال۲۰۲۰ را پیدا کنید که مدتهاست از آنها ندیده ایم یا شنیده ایم. برخی از بازی هایی هستند که احتمالاً به زودی با کنسول های نسل بعدی در مورد آنها اطلاعات بیشتری کسب خواهیم کرد ، در حالی که برخی دیگر بیشتر شبیه نهنگ های سفید هستند که ممکن است دیگر هرگز آنها را نبینیم.

به نظر شما کدام یک از بازی های این لیست در نهایت در سال ۲۰۲۰ خبری راجب آنها می شنویم؟ نظرات خود را در نظرات زیر به ما اطلاع دهید.

بازی جنگ ستارگان دیگر شرکت EA

یکی از جنجالی ترین بازی های از دست رفته سال۲۰۲۰ Star Wars Jedi: Fallen Order است. در حالی که طرفداران جنگ ستارگان با انتشار فیلمهای فوق العاده جذاب Star Wars Jedi: Fallen Order ، مورد برکت قرار گرفته اند ، پروژه بزرگ فرنچایز هنوز هم یک رمز و راز به دلیل پیشرفت آشفته ای است که بین استودیوهای EA تغییر کرده است. در ابتدا در سال ۲۰۱۴ آغاز شد ، بازی کدی به نام “Ragtag” توسط امی هنیگ ، توسعه دهنده و تیم در Visceral Games ساخته شد. با این حال ، EA استودیو را در سال ۲۰۱۷ تعطیل کرد ، که منجر به عزیمت هنیگ شد. به دنبال این ، بازی به EA Vancouver منتقل شد و پس از مدتی دوباره استفاده مجدد آن به یک بازی آزاد در جنگ ستارگان ، در اوایل سال ۲۰۱۹ بی سر و صدا لغو شد.

بازی های از دست رفته سال 2020 : این بازی ها کجا هستند؟

به نظر می رسید که پایان این پروژه است ، اما در سال ۲۰۱۹ ، گزارش شد که EA Motive ، هماهنگ کننده Star Wars: Battlefront II به همراه DICE ، در حال کار بر روی یک بازی جدید در بخش sci-fi هستند. پاتریک کلوز ، رئیس استودیوی EA Motive در یک پیچش جالب اظهار داشت که می تواند از بخشی از مواد Visceral’s Ragtag استفاده کند و این “یک تجربه بسیار بی نظیر جنگ ستارگان” خواهد بود. از آن زمان تاکنون چیزهای کمی در مورد این پروژه شنیده ایم ، اما EA همچنان هوشیار است که بازی های جنگ ستارگان بیشتری در راه هستند. و با استقبال مثبت در مورد Star Wars Jedi: Fallen Order و کیفیت بهتر Star Wars Battlefront II ، EA در موقعیت بهتری قرار دارد تا در نهایت نشان دهد که این پروژه دیگر Star Wars چیست.

Shadow of the Eternals

Shadow of Eternals جانشین معنوی بازی ترسناک مورد علاقه فرقه Eternal Darkness است. مسئولان توسعه دهنده بازی اصلی ، Silicon Knights ، استودیوی جدیدی بنام Precursor Games را تشکیل دادند تا روی ماجراجویی ترسناک بقا از جمله مسئول پیشین دنیس دایک کار کنند. با این حال ، پروژه سرمایه گذاری جمعیت نتوانسته هدف خود را برآورده کند. کمبود بودجه ، توسعه بازی را مجبور به تعویق انداخت.

در اکتبر سال ۲۰۱۴ ، دایاک استودیوی جدید با نام Quantum Entanglement Entertainment را افتتاح کرد تا توسعه این پروژه از سر گرفته شود. استودیو بی سر و صدا در ژانویه سال ۲۰۱۸ تعطیل شد و تولید Shadow of Eternals به تعویق افتاد. دایاک حرکت کرد و استودیوی جدیدی به نام Apocalypse Studios را تشکیل داد ، که از آن زمان به طور جدی روی Legacy of Kain الهام گرفته از بازی رایگان RPG به نام Deadhaus Sonata کار می کند. یک به روزرسانی سریع درباره وضعیت Shadow of Eternals در صفحه فیس بوک این پروژه اظهار داشت: اگرچه این لغو نشده است ، اما مدتی در توسعه فعال نخواهد بود. با توجه به این وقایع ، این بیش از حد محتمل است که Shadow of Eternals ممکن است تا هر زمان دیگری منتشر نشود.

Tekken x Street Fighter

بازی های از دست رفته سال۲۰۲۰ Tekken x Street Fighter در سال ۲۰۱۰ برای PS3 و Xbox 360 معرفی شد و از آن زمان تاکنون نوعی رمز و راز بوده است. تهیه‌کننده Katsuhiro Harada در سال ۲۰۱۴ به هواداران اطمینان داد و در سال ۲۰۱۵ مجددا تکرار کرد که بازی جنگی متقاطع لغو نشده است. با این حال ، در آوریل ۲۰۱۶ ، هارادا فاش کرد که Tekken x Street Fighter “دیگر در حال توسعه فعال نیست” و ناشر Bandai Namco منتظر “زمان مناسب” برای انتشار آن بود.

GameSpot در سال ۲۰۱۶ به اظهار نظر رسید و در آن زمان ، Bandai Namco گفت این تیم در Tekken 7 تمرکز دارد ، که در سال ۲۰۱۷ ظاهر شد. Bandai Namco در این مورد به ما گفت که تیم Tekken در Tekken 7 DLC متمرکز شده است. بعداً هارادا در جریان بازیهای مهمانی سال ۲۰۱۸ ، تأیید کرد که بازی حدود ۳۰٪ کامل بود قبل از اینکه به حالت تعلیق درآید. اما در مصاحبه ای با VGC در سال ۲۰۱۹ ، توسعه دهنده با توجه به موفقیت های محتوای پس از راه اندازی هر دو Tekken 7 و Street Fighter 5 ، اعتبار پروژه متقاطع را زیر سؤال برد ، اما هنوز هم به نظر می رسد که Tekken x Street Fighter بسیار مورد توجه هارادا قرار گرفته است. در طی جدیدترین جوایز بازی ، وی نظرسنجی در توییتر برای وزن کردن علاقه فعلی به بازی منتشر کرد.

Half-Life 3

در حالی که انتشار سری Half-Life VR- منحصر به فرد Half-Life: Alyx نزدیک می شود ، تقریباً لازم است که به بازی سوم مورد انتظار ، حتی مدتها بعد از آنکه وضعیت اوج meme را بدست آورد و به عرصه “رسید” ، اشاره کنیم که هرگز اتفاق نخواهد افتاد. ” Half-Life 2: قسمت ۳ در سال ۲۰۰۶ اعلام شد اما هرگز تحقق نیافت، همچنین لغو نشد. در یک RedAit AMA در اوایل سال ۲۰۱۷ ، سرمربی Valve Gabe Newell گفت احتمال وجود بازی های بیشتر در جهان Half-Life / Portal وجود دارد ، بنابراین این امیدواری است. و همچنین خلاصه داستان بدست آمده از نویسنده سابق Valve Marc Laidlaw وجود دارد که چیزی را تأیید نمی کند .

با بازگشت Half-Life به لطف Half-Life: Alyx ، روی رادارهای مردم قرار گرفتند ، این بازی می تواند آینده جدیدی داشته باشد. این که آیا Half-Life 3 به معنای نزدیک شدن به واقعیت است ، فقط باید منتظر ماند و دید.

مطلب پیشنهادی: در اینجا همه چیز را درمورد مشخصات پلی استیشن ۵ خواهید فهمید

Author: blackincubus

iam admin

کامنت های کاربران

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی