بررسی بازی توتال وار:سه پادشاهی بخش۲

time

3دقیقه-۱۳۹۸/۰۳/۰۳

main-image

توتال وار: سه پادشاهی یک بازی استراتژی است که تنظیم سبک خود را محدود می‌کند . در آن شما با شخصیت‌های بدنام مثل جبار دونگ و ساعو ساعو که فردی شیطانی است برخورد خواهید کردکه آنها شخصیت هایی بدون شکست هستند.

همانطور که تاریخ چین باستان آنها را بازنویسی می‌کند ، این شخصیت‌ها دوستی ، رقابت‌های و وفاداری خود را شکل خواهند داد . روابط و جاه‌طلبی آن‌ها می‌تواند به طور کامل به تغییر شکل جناح شما کمک کند . در راه رسیدن به تخت سلطنت باید با دقت, چشم‌انداز سیاسی را به حرکت در آوریدو خواسته‌های سرداران خود را با هدف نهایی تان متعادل کنید .

توتال وار

حق انتخاب

در طول قرن سوم چین ، توتال وار : سه پادشاهی طیف وسیعی از گزینه‌های دیپلماتیک و نظامی را نشان می‌دهد که آن را از پیشینیان خود متمایز میکند .

عمق شخصیت‌های آن باعث می‌شود که بازی بیشتر از قبل احساس شود . در اوج قدرت ، به حمایت متفقین نیاز خواهید داشت . چه زمانی تصمیم بگیرید که مبارزه کنید یا چه چیزی را بفروشید. انتخاب‌های شما جامعه تان را تحت‌تاثیر قرار می‌دهد .

یک توافقنامه تجاری مطلوب با کونگ رونگ ممکن است خزانه شما را پر نگه دارد .اما این گروه گاهی اوقات ژانگ یان را متقاعد خواهد کرد تا شهرک های شما را از بین ببرد. قرار دادن یک ژنرال خاص ممکن است برای نظم عمومی شما مزایای بسیار خوبی داشته باشد. اگر یک ژنرال فاسد قرار گیرد ممکن است جامعه را فاسد کند و به دشمنان شما کمک کند … توتال وار : سه پادشاهی تمام انتخاب‌های خود را به شما واگذار می‌کنند .

این روش به میدان نبرد بسط پیدا می‌کند .در آنجا دوئل کردن به ژنرال‌ها اجازه می‌دهد تا مشکلات را حل کنند و مقیاس‌ها را به نفع شماسوق دهند .

سرداران شما می‌توانند در یک نبرد علیه قهرمانان دشمن ، حتی در زمان جنگ ، شرکت کنند . در حالی که ممکن است این درخواست را رد کنند اگر اختلاف بر علیه آن‌ها روی هم انباشته شود ، شکست دادن یک ژنرال دشمن در یک نبرد می‌تواند اثرات خطرناکی بر ارتش آن‌ها داشته باشد .

توتال وار

پیروزی در نهایت نا امیدی

در توتال وار: سه پادشاهی به عنوان مثال , اگر شما از نظر تعداد کم یا در حال شکست باشید نیز راه حل هایی برای شما وجود دارند که بتوانید در آن نبرد پیروز شوید.ژیو دانکه به پیروزی اعتماد دارد, این چالش را می‌پذیرد . اگر ژیو دان به منطقه هشدار دشمن خود برسد , پیروزی شما قطعی خواهد شد .

با این حال , اگر جنگ ادامه داشته باشد , او می‌تواند پیروزی را از فک شکست بیرون بکشد زیرا نیروهای ژیو دان از شکست دم می‌زنند و فرار می‌کنند.

هر کسی داستان یک بازنده خوب را حتی در چین باستان دوست دارد و شکست دادن یک ژنرال ارشد از لحاظ فنی در یک دوئل به شدت الهام‌بخش متحدان خواهد بود .

از سوی دیگر ، قطع کردن یک دوئل که به راه شما نخواهد رفت یک نمایش فاحش از رسوایی است و ممکن است عواقب بلندمدتی داشته باشد . وقتی با شکست مواجه می‌شویم به شما بستگی دارد که بین مرگ و رسوایی یکی را انتخاب کنید .

توتال وار

خیانت

رد پای ملت ها نقش حیاتی در قرن سوم چین ایفا کرد ، بنابراین همان تاکتیک‌های مخفی در اختیار شما در توتال وار:سه پادشاهی است. این خاصیت به برخی افراد اجازه می‌دهد تا دادگاه شما را ترک کنند و به عنوان یک ژنرال برای استخدام یک جناح رقیب انتخاب شوند .

زمانی که استخدام شدند ، باید پوشش و شبکه جاسوسی خود را بنا کنند تا اطلاعات مهم در مورد کار داخلی دشمنان خود را حمل کنند . هنگامی که جاسوس شما از سلسله‌مراتب دشمن شما بالا می‌رود ، آن‌ها می‌توانند روابط دیپلماتیک ، تاثیر گذاری بر توانایی‌های تجاری ، یا حتی ترور یکی از اعضای یک دادگاه مخالف را مختل کنند . یک فعالیت جاسوسی موثر می‌تواند در نهایت یک جناح دشمن را به روی یک بشقاب نقره هدایت کند .

توتال وار

در توتال وار: سه پادشاهی از نقاط قوت ژنرال ها استفاده کنید ، نقاط ضعف آن‌ها را بشناسید و خواسته‌های خود را در برابر خودتان متعادل کنید که ای کلید پیروزی شما است . یک مبارزه با مرگ بین رقبای قسم‌خورده ، مانورهای سیاسی زیرک یک فرد حسود ، یا خیانت یک عامل دوگانه در صفوف شما ؛ شخصیت‌های مهم صحنه مرکزی را به خود می‌گیرند . شادی در جزئیات توتال وار: سه پادشاهی ، زمانی که در ۲۳ می ۲۰۱۹ به استیم می‌رسد ، است .

برای مشاهده مطلب دیگر در مورد بازی توتال وار:سه پادشاهی کلیک کنید

Author: blackincubus

iam admin

LoadingFavoritetag

0

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی