معرفی و بررسی WarHammer : Chaosbane

time

3دقیقه-۱۱ خرداد ۱۳۹۸

main-image

شرکت Holy Crap, که بازی WarHammer آنرا که خیلی طرفدار دارد را میخواهیم مورد بررسی قرار دهیم . این بازی در سبک اکشن , با مود های جذاب است . این بازی بر روی صدا گذاری های ترسناک و گیم پلی خوبش به چرخش در می آید و باعث می‌شود تا احساس بازیکن خود را تحریک کند.

مبارزه لحظه‌ی هرج ومرج از بهترین‌ها قسمت های WarHammer است که من در زمان‌های اخیر دست خون‌آلود خود را گرفته‌ام .

چه در حال استفاده از یک دسته بازی یا یک ماوس و صفحه‌کلید ، حرکت ، ضربه زدن ، پرتاب کردن ، و پریدن از میان گروه ها به سمت آتشی است که همه احساس می‌کنند آزاردهنده و تاثیرگذار است.

اگر چه شما نمی‌توانید سلحا های خود را بدون رفتن به یک منو تعویض کنید ، که از آن زمان من دوست دارم با انگشت شصت خود مبارزه کنم و به طور یکپارچه موجودی را با چند ضربه مدیریت کنم .

با برخورد به مراحل جدید ممکن است شما قهرمان مورد نظر خود را نداشته باشید ولی باید با هرچه که موجود است به نبرد با زامبی ها بروید. هرچه به مراحل بالا تر بروید زامبی های جدیدی روبه روی شما قرار میگیرند.

یک قدم نزدیکتر به WarHammer : Chaosbane

در WarHammer , رئیس ها در هر مشکلی بزرگ هستند . هر شبح بزرگ ترسناک انواع مختلفی از مکانیک جالب را نشان می‌دهد که فقط یک‌بار یا دو بار به مانیتور من ناسزا می‌گوید که درست در مورد محل شیرین برای من سخت است .در طول بازی زمانی اعصاب من خورد میشد که بازی رئیس های خوبی به من نمیدادو من مجبور بودم همراه چهار نفر با آن مرحله دست و پنجه نرم کنم.

با توجه به انتخاب چهار کلاس کاملا ً متمایز و به خوبی طراحی‌شده ، این دسته از گروه‌ها, لذت خونریزی و هرج و مرج محسوب می‌شوند .

سه‌تا از آن‌ها کاملا ً عالی هستند ، به حدی که زمان های سخت آنها را انتخاب می‌کردم . السا از قدرت انتقال خوبی برخوردار است و شما با انتخاب آن میتوانید هنگامی که دکمه انرژی اش سبز شد آنرا استفاده کنید و به کمک یارانتان بشتابید.

” قاتل فراری ” نامی است که من بر روی برسرکر گذاشته ام. او در حالی که توده‌ای از خشم خود را بر می‌دارد ، بیش از هر زمانی در جنگ می‌ماند تا تجدید حیات انرژی اش را افزایش دهد ، همانطور که در میان جمعیت خون به پا می‌کند .

مسیر پیشرفت در WarHammer : Chaosbane

هه ، هه ، هه ، هه ، هه ! میتوانم بگویم که این قدرت یکی از بهترین قدرت هایی بود که من در دوران بازی هایم دیده بودم، به خاطر توانایی او برای کنترل مستقیم جادو با استفاده از spacebar بود. این ترفند بسیار قدرتمند است . اما گاهی چنان نبرد ها طاقت فرسا هستند که میگویید این جادوگر لعنتی کی از بین میرود!

هر کاراکتر مسیرهای پیشرفت چندگانه‌ای دارد که گزینه‌های جنگی جدید و هیجان‌انگیز را علاوه بر افزایش تدریجی قدرت به آن‌ها می‌دهد . ده‌ها مهارت فعال و غیر فعال می‌توانند با هم ترکیب شوند و یک قهرمان قدرت مند بسازند .

حتی در بازی آخر , شما ” قادر نخواهید بود نسخه‌های خطی از همه چیز را تجهیز کنید , که باعث می‌شود انتخاب‌های معنادار بین یک کاراکتر همه‌کاره با یک کیف دستی از مهارت‌های سطح پایین یا یک متخصص که روی نسخه‌های کاملا ً ارتقا یافته تعداد کمتری از آن‌ها تمرکز می‌کند , داشته باشد .

همچنین درخت مهارت خدایی وجود دارد که بیشتر شبیه یک درخت استعداد است و هر کدام براساس شخصیت حامی خداوند هستند . بسیاری از گره‌ها روی درخت یک افزایش اطلاعات کوچک ایجاد می‌کنند , اما برخی می‌توانند کاملا ً نحوه بازی شما را تغییر دهند .من توانستم آن‌ها را تبدیل به یک متخصص بی‌هوشی کنم.

مطلب پیشنهادی به شما:معرفی و بررسی بازی Fortnite

Author: blackincubus

iam admin

LoadingFavoritetag

0

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی