نسخه جدیدی WATCH DOGS در رویداد E3 2019 امسال معرفی خواهد شد.

time

1 دقیقه-۱۷ خرداد ۱۳۹۸

main-image

چندی پیش شایعه هایی در این مورد شنیدیم که قرار است که نسخه جدید Watch Dogs در راه است، چندی پیش این موضوع توسط یوبیسافت تایید شد و خبر داد که این بازی قرار است در E3 2019 رونمایی شود.

ابتدا یوبیسافت قصد نداشت نام بازی که قرار است را افشا کند ولی طی توئیتی که قرار داد مشخص شد که این بازی سری جدید واچ داگز یعنی Watch Dogs Legion است.

Watch Dogs

این نام زمانی برده شد . که این بازی در لیست آمازون قرار گرفته شد.به گفته یوبیسافت داستان این بازی در شهر لندن روایت می شود.و در این نسخه از این سری شاهد گرافیک بهتری نسبت به نخشه های قبلی شاهد خواهید بود.

این بازی جهان باز است و تمام شخصیت های آن دارای انیمیشن و صدای خاص هستند . که به بازی جذابیتی خاص می دهند. شما با به دست گرفتن کنترل شخصیت داستان می توانید از همه جا دیدن کنید.

به گفته kotaku تمام چیز هایی که در مورد بازی درز پیدا کرده اند درست است و موارد بیشتر در مورد این بازی در کنفرانس گفته خواهند شد.

من به شخصه فکر می کنم که داستان این نسخه از سری های گذشته بسیار جذابتر باشد، البته شهری هم که در آن بازی روایت می شود جالب است.و شما می توانید بدون هیچ محدودیتی در آن گشت و گزار کنید.

می توانید مطلب بعدی را مطالعه کنید:تغییراتی جدید در تم کازینو GTA Online.

Author: blackincubus

iam admin

LoadingFavoritetag

5

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی