ادامه تحریم آمریکا 5% فروش هوآوی را کاهش داد

time

3 دقیقه-۱۳ خرداد ۱۳۹۸

main-image

در پی تصمیم ایالات متحده آمریکا در مورد منع کسب و کار هایی که با هوآوی همکاری دارند. با عث ضعیف شدن 5 درصدی هوآوی شده است.

هوآوی تا به حال حدود 39 میلیارد واحد تلفن همراه در سال 2019 را به فروش رسانده است،که در این یک سال بیشتر از 3.1% نسبت به سال گذشته کاهش یافته است. این میزان در سال گذشته 1.417 میلیارد پیش بینی شده بود که امسال 4.7% کاهش یافته است. 

نیکول پنگ،در بیانیه‌ای گفت:”مهم است توجه داشته باشیم که عدم اطمینان بازار باعث افزایش استراتژی‌های  خاصی برای به حداقل رساندن تاثیر کوتاه‌ مدت و بلند مدت  در یک محیط تجاری چالش برانگیز خواهد شد،”اما با اعلامیه‌های اخیر ایالات‌متحده درباره تعرفه‌های کالاها از کشورهای دیگر، این صنعت برای مدتی با  آشفتگی سر و کار خواهد داشت.”

در حالی که دستور صادر شده توسط مقامات آمریکایی هنوز در طول یک مهلت ۹۰ روزه به طور رسمی  اجرا می‌شود، انتظار می رود که این حکم به اجرا درآید.  در نتیجه،این دستور ضربه‌ای به توانایی هوآوی  برای تولید وسایل جدید خواهد زد.

در سال‌های اخیر هوآوی شاهد رشد جوی بوده‌است. به عنوان مثال, در حالی که محموله‌های آیفون اپل در سال جاری حدود 32% افت پیدا کرد, محموله‌های ” هوآوی” در طول یک سال گذشته به ۳۵ % افزایش فروش محصول دست یافته است. این شرکت هدف سبقت از سامسونگ را برای گوشی‌های هوشمند گوشی‌های هوشمند  جهان قرار داده‌است.

حالا , هوآوی در تلاش برای اجرای طرح‌های احتمالی است . در کوتاه‌مدت , مشخص نیست که آیا سایر سازندگان گوشی‌های هوشمند سود خواهند برد یا خیر.

گزارشی می‌گوید سامسونگ ممکن است با توجه به توانایی این شرکت کره‌جنوبی برای افزایش تولید و رقابت بر قیمت، در بهترین موقعیت برای سود جستن از مشکلات هوآوی باشد. تا سال ۲۰۲۰،  با معرفی گسترده 5G و زمان بیشتر برای تنظیم استراتژی‌های فروش  خود خوش بین است که فروش جهانی  گوشی‌های هوشمند کمی به نفع سامسونگ تغییر کند.

با این حال, هوآوی به عنوان تنها نقطه روشن در میان یک بازار جهانی وسیع ایستاده بود که ایستاد و در حال افول است. او می‌گوید که بدون برنامه‌های بلند بلند مدت هوآوی, بازار گوشی‌های هوشمند به احتمال زیاد از قدرت خواهد افتاد.

مدیر تحقیقات در بیانیه‌ای گفت:”خستگی گوشی‌های هوشمند و فقدان نوآوری معنادار هنوز مشکلات اصلی بازار  هستند.” مصرف کنندگان بیش از این تلفن ها می‌ خواهند. “

مطلب بعدی سایت را می توانید مطالعه کنید:کوله پشتی VR اچ پی شما را به دنیای واقعیت مجازی آزاد دعوت میکند.

Author: blackincubus

iam admin

LoadingFavoritetag

0

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی