نسخه نامحدود آمازون موزیک به سرعت در حال پیشرفت است

time

2 دقیقه-14 جولای 2019

main-image

طبق گزارش Midia Research که در Financial Times منتشر شد. نسخه نامحدود آمازون موزیک با رشد 70 درصدی نسبت به سال گذشته ، محبوب تر از اسپاتیفای و اپل موزیک است.

آمازون موزیک به سرعت در حال پیشرفت است و کاربران آن اکنون در حدود 32 میلیون نفر است. و هر روزه به آن افزوده می شود که باعث شده جز نرم افزار های پر طرفدار پخش موسیقی قرار گیرد.

اما این رقم نسبت به 100 میلیون خرید نسخه نامحدود اسپاتیفای و 60 میلیون خرید اپل موزیک کم است ولی نرخ رشد آن به سرعت در حال افزایش است و به این دو خواهد رسید،البته اسپاتیفای در حال رشد است ولی نرخ رشد آن کم تر از 25 درصد است.

اما برگ برنده آمازون چیست؟

برگ برنده آمازون که باعث پیشرفت بسیار آن در سال های اخیر شده ویژگی الکسا محصولات آمازون است . آمازون موزیک نیز با استفاده از این تکنولوژی و ارتباط با دستگاه های پخش کننده موزیک آمازون یک تفاوت بسیار خوب با سایر نرم افزار ها دارد که این باعث پیشرفتش شده است.

یکی دیگر از مزیت های آمازون موسیقی هدف قرار دادن مخاطبین در انواع سنین است که در دیگر پخش کننده ها بیشتر افراد جوان را هدف قرار داده اند و افراد میانسال و بزرگسال را فراموش کرده اند.

اکنون که اکثر مردم در خانشان از پخش کننده های آمازون استفاده می کنند می خواهند که راحت تر به موسیقی دسترسی داشته باشند که با آمازون موزیک میتوانند به آن برسند.

در یک گزارش آمده است که 14 درصد از مشترکین آمازون موسیقی 55 سال به بالا هستند در حالی که در اسپاتیفای حدود 5 درصد هستند. استیو بوم معاون رئیس سرویس نامحدود آمازون موسیقی این را تایید کرده است و گفته “ما باید در این صنعت به تمام توان و نیروی خود نگاه کنیم و فقط نباید جوانان را در نظر بگیریم”

آمازون نیز برای افزایش کاربران خود در کنسرت تیلور سوییفت دست به تبلیغ زد و قرار است که در امسال یک نسخه رایگان از آمازون موزیک را منتشر کند تا کاربران بیشتری را جذب کند.

مطلب پیشنهادی:بررسی Door View Cam نسل جدیدی از زنگ های در دوربین دار.

Author: blackincubus

iam admin

LoadingFavoritetag

0

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی