Apex Legends و اطلاعاتی در مورد فصل دوم این بازی

time

3 دقیقه-27 ژوئن 2019

main-image

یک بار هم که شده نام بازی Apex Legends به گوشتان خورده است. این بازی در سبک بتل رویال است که در اواخر سال 97 منتشر شدو و توانست در هفته اول میلیون ها پلیر را به خود جذب کند.

این بازی یکی از شاهکار های شرکت ریسپاون است که اسپانسر آن نیز الکترونیک آرتز است. Apex Legends حتی روز های اول انتشار طوری ترس و وحشت بر دل رقیبانش انداخت که آنها را مجبور به ارائه خدمات رایگان( که قبلا به هیچ وجه نمیشد رایگان به دستشون اورد ) کرد.

حالا با گذشت یک فصل از این بازی دوباره این بازی طرفداران زیادی دارد که منتظر شروع شدن فصل دوم و اتفاقات آن هستند.

در فصل پیش رو با تریلر هایی که از این شرکت انتشار پیدا کرده ما شاهد اتفاقاتی درون مپ بازی و اضافه شدن یک لجند جدید به نام واتسون خواهیم بود .

اولین تریلر فصل دو به داستان این فصل اشاره دارد که در آن لجند های بنگلور , میراژ , اکتان و واتسون که در فصل دو می آید وجود دارند.

در فصل دوم Apex Legends برجی که لویتان ها(هیولا هایی با پا های دراز که اطراف مپ بودند.) و اژدها های پرنده را دور از مپ بازی قرار میداد , طی یک حادثه منفجر میشود و آنها وارد منطقه Kings Canyon میشوند.

تریلر دوم انتشاری از فصل دوم بازی Apex Legends بیشتر بر روی گیم پلی بازی تا کید دارد و نشانگر این است که با توجه به انفجار که باعث شد هیولا ها منطقه Kings Canyon را نابود کنند ,باعث ترقی دیگر مناطق بازی شده است.

همچنین ما میتوانیم لویتان ها و اژدها های پرنده را نیز در عمل مشاهده کنیم. آمدن سلاح هایی جدید . تغییر در رتبه بندی لیگ بازی و پاداش های جدید بتل پس بازی و لجند واتسون از خصوصیات فصل پیش رو هستند.

واتسون یک لجندی با قابلیت ایجاد نرده های الکتریکی است و میتواند با آن دشمنان را آهسته کند ومسیر را برای یاران خود ایمن کند.

تاریخ آغاز فصل وم این بازی دوم جولای امسال است. و در آن چهار اسکین لجندری جدید نیز در بتل پس معرفی میشوند.

مطلب پیشنهادی: اسپنسر و سخنان او در مورد پروژه اسکارلت ایکس باکس

Author: blackincubus

iam admin

LoadingFavoritetag

0

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی