ویژگی جدید اینستاگرام:محدود کردن افراد مزاحم در کامنت ها

time

3 دقیقه-۱۸ تیر ۱۳۹۸

main-image

اینستاگرام بار دیگر با افراد مزاحم مقابله می کند. با محدود کردن آن ها در کامنت گزاری! همه کاربران اینستا گرام با ربات های کنترل کنندهاکانت ها آشنا هستند که اکثر آن ها کامنت های تبلیغاتی می گزارند اکنون دیگر نگران این مزاحم ها نباشید.

در این آپدیت اینستاگرام شما می توانید برای افراد ابتدا یک هشدار ارسال کنید و یا آن ها را از ارسال کامنت منع کنید.

اینستاگرام مدتی پیش گفته بود که بر روی این قابلیت کار می کند و در ماه آوریل منتشر میشود، در این آپدیت قبل از ارسال پیام به کاربران پیامی نمایش داده می شود که می گوید“آیا می خواهید ارسال شود؟” این باعث می شود که افراد از فرستادن پیام های نامناسب دوری کنند.

محدود کردن افراد مزاحم با این قابلیت ها در چندین آزمایش اینستاگرام نتایج مثبت داشته است و تا کنون در آزمایش ها به خوبی عمل کرده است.

کنترل کردن اکانت اینستاگرام برای افرادی که مزاحم زیاد دارند بسیار دشوار است و این آپدیت اینستاگرام کار را برای اینگونه افراد آسانتر می کند چون با محدود کردن افراد دیگر افراد مزاحم را نمی بینند و به راحتی از شر آن ها رها می شوند.

ولی این قابلیت ها فعلا در حال تست هستند و در چند کشور محدود استفاده می شوند برای دسترسی تمامی افراد به این قابلیت باید تا آخر امسال صبر کرد تا از مرحله آزمایش بیرون بیاید.

این قابلیت دقیقا چگونه کار می کند؟

شما می توانید افراد مزاحم را به صورت محدود درآورید یا آنان را به کلی بلاک کنید . در وضعیت محدود فقط شما می توانید پیام آنان را مشاهده کنید و در صورت تایید شما به نمایش عموم در میاید.

در صورت بلاک کردن افراد مزاحم در اینستاگرام هیچ کس حتی شما هم پیام های آنان را مشاهده نمی کنید یعنی آن ها نمی توانند پیام ارسال کنند.

تحدید های اجتمایی در شبکه های اجتماعی برای نوجوانان همیشه وجود داشته است ، که این آسیب ها دراینستاگرام بیشتر از بقیه شبکه های اجتماعی است که باعث می شود اینستاگرام اقدامات جدی در این موضوع داشته باشد.

اینستاگرام

مطلب پیشنهادی:استیکر جدید اینستاگرام به شما این امکان را می دهند افراد را به گروهتان دعوت کنید.

Author: blackincubus

iam admin

LoadingFavoritetag

0

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی