Borderland 3 و قابلیت های آن

time

3 دقیقه-۱۳۹۸/۰۴/۱۸

main-image

شرکت Gearbox ویژگی قابلیت دسترسی جدید را برای Borderland 3 اضافه کرده است.از جمله سیستم نشانه گذاری که در بازی Apex Legends وجود دارد که توسط آن میتوان دشمن, مکان, سلاحو جعبه ها را نشانه گذاری کرد.

همانطور که توسط VG247 گزارش داده شد, Gearbox این موارد جدید را طی کنفرانس Guardian Console گزارش داده است و گفت سیستم نشانه گذاری باعث میشود ارتباط بین تیم به خوبی برقرار شود حتی اگر ویس چت افراد متصل نباشد.

هنگامی که بازیکنان هر چیزی را در نقشه بازی نشانه گذاری میکنند علاوه بر صفحه بازی نیز علامتی بر روی نقشه کوچک بازی ظاهر میشود.

علاوه بر سیستم نشانه گذاری, Borderland3 یک مجموعه کامل از گزینه های دسترسی را مشخص میکند تا اطمینان حاصل کند که بازیکنان از بازی آخرشان لذت برده اند.

همچنین بازیکنانی که از کنسول های بازی استفاده میکنند میتوانند دسته بازی خود را هر طور که راحت هستند تنظیم کنند و از این بابت هیچ محدودیتی ندارند.

بازیکنان همچنین میتوانند Headbob و Mantling های خودکار را تغییر دهند,کمک هدف را تنظیم کنند. Borderland 3 دارای گزینه های رنگ هدف و برداشتن هدف است و حتی میتوان در آن سایز فونت نوشته ها را تغییر داد و میزان تیرگی صفحه را تنظیم کرد.

Borderland 3 همچنین حالت Free For All را در این بازی اضافه کرده که در آن میتوانند بازیکنان با هم رقابت و دوئل کنند تا در این بازی نیز بخش مولتی پلیر را نیز تجربه کنند.

ناسازگاری در بازی به شدت یک پارچه خواهد شد ,زیرا بازیکنان قادر خواهند بود که از سیستم Matchmaking به صورت جداگانه استفاده کنند.

Gearbox همچنین بر پایه ECHOcast Twitch است که به بینندگان این بازی دسترسی های خاصی میدهد که راحت تر بتوانند بازی را تماشا کنند و از جزییات آن با خبر شوند.

Borderland 3 در تاریخ ۱۳ سپتامبر ۲۰۱۹ برای کامپیوتر , پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان و بعد از اندکی تاخیر در همان سال برای گوگل استادیا منتشر خواهد شد.

وقتی در E3 2019 نسخه آزمایشی این بازی را تست کردند میگفتند که این بازی مانند نسخه های پیشین آن است و فقط جلا داده شده است , اما با این خبر ها آنها کاملا اشتباه میکردند و Borderland 3 تغییرات چشمگیری نیز نسبت به نسخه های قبل خود دارد.

سیستم مورد نیاز بازی Borderland 3

مطلب پیشنهادی : CD Projekt و سه پروژه آن بر روی سایبر پانک

Author: blackincubus

iam admin

LoadingFavoritetag

0

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی