کمک انسان دوستانه Call Of Duty به ارتشی های بریتانیا

time

2 دقیقه-27 ژوئن 2019

main-image

سازندگان بازی Call Of Duty قرار است تا سال 2024 کمک انسان دوستانه , یافتن شغل برای 100000 نفر از افرادی که قبلا در خدمت نیرو های مسلح بودند و در حال حاضر جانباز شده اند جمع آوری کند, تا زندگی غیر نظامی سالمی داشته باشند.

این طرح شرکت سازنده بازی Call Of Duty ابتدا در سال 2009 اتفاق افتاد که هدف آن کمک انسان دوستانه برای ایجاد شغل 25000 نفر زن ارتشی بود که تا سال 2018 ادامه داشت.

از سال 2009 تا 2018 شرکت Call Of Duty توانست حدود 57000 نفر را صاحب شغل کند که این موفقیت چشمگیری برای این شرکت و افرادی که صاحب کار شده اند بوده است. اما این شرکت به این موفقیت بسنده نکرده و میخواهد رکورد خود را در کمک انسان دوستانه تا سال 2024 دوبرابر کند.

Call Of Duty در صفحه توییترش این قصد نیک را برای کاربرانش بیان کرد و گفت اگر میخواهند آنها هم میتوانند در این امر خیر شرکت کنند.بعد برای دریافت کمک انسان دوستانه لینکی را از سایت خود را که محل جمع آوری پول برای این هدف است را برای طرفدارانش گذاشت.

همچنین این شرکت بیان کرده است که ارتشی های قدیمی مهارتی بیشتر از کارکتر های این بازی ویدیویی ظاهر میشوند دارند . این پیام به موفقیت این ارتش در سال های گذشته اشاره میکند.

بخش خیریه Call Of Duty گزارش میدهد که حقوق ماهیانه جانبازان در بریتانیا چیزی حدود 1.9 برابر افراد ارتشی معمولی است.

یک ویدیو جدید از Call Of Duty Modern Warfare منتشر شده که دید افراد را نسبت به این موضوع تغییر دهد.

شما نیز میتوانید حتی از خرید پک های بازی Black Ops 4 عضوی از این خیریه باشید.

اکتیویژن سازنده سری بازی های Call Of Duty همواره جنگ را برای طرفدارانش شبیه سازی کرده تا آنها درک بهتری از سختی ها و مشکلات آن داشته باشند و دلاوری برخی از افراد را در نبرد درک کنند.

مطلب پیشنهادی: معرفی بازی جدید Dota Underlords

Author: blackincubus

iam admin

LoadingFavoritetag

0

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی