CD Projekt و سه پروژه آن بر روی سایبر پانک

time

3 دقیقه-۱۱ تیر ۱۳۹۸

main-image

استودی بازی سازی لهستانی CD Projekt در واقع تنها بر روی یک پروژه بازی کار نمیکند ,بلکه در حال توسعه سه بازی در جهان سایبر پانک است. به گفته مدیر عامل این شرکت برنامه پروژه های سایبر پانک در یک جلسه کاری در لهستان به نمایش خواهند در آمد.

یک گزارش از وبسایت تجاری Bankier منتشر شد که CD Projekt و مدیر عامل شرکت ,Piotr Nielubowicz, بیانیه ایی صادر کردند که میگفت در حال کار بر روی سه پروژه بر روی جهان بازی سایبر پانک هستند.

ما قبلا میدانستیم که نام یکی از این سه پروژه سایبر پانک 2077 است . اما متن Piotr Nielubowicz که با مترجم گوگل ترجمه شد نوشته بود که دو پروژه دیگر نیز در جهان سایبر پانک صورت میگیرد.

ترجمه متن Piotr Nielubowicz به شرح زیر است :

پروژه بعدی ما که بسیار پر شکوه و جذاب تر از پروژه اول ما است و نیز در جهان سایبر پانک رخ میدهدکه بسیار نو آورانه و خلاقانه است.

سومین پروژه با توجه به اطلاعتی که به دست آورده ایم یک حالت چند نفره است که به سایبر پانک 2077 اضافه میشود.که ادعا میشود توسط یک تیم 40 نفره در استودیو CD Projekt در حال توسعه است.

هر پروژه بازی بر عهده یک تیم جداگانه است اما تیم چهارمی وجود دارد که بر روی توسعه بخش Spinoff بازی ویچر کارت کار میکنند.

CD Projekt بخش چند نفره سایبر پانک 2077 را تایید نکرده است . اما با توجه به اخباری که ما توسط تحقیق در سایت های خارجی و لهستانی کسب کرده ایم میتوان به راحتی این پروژه را تایید کرد.

در حال حاضر شرکت CD Projekt تمام قدرت بازاریابی خود را بر روی سری بازی های سایبر پانک گذاشته است.

این شرکت در رونمایی این بازی در E3 نشان داد که بازیگر معروف Keanu Reeves در این بازی نقش بسیار مهمی را ایفا میکند.

در کل CD Projekt به صورت غیر مستقیم اعلام کرده است که چند سال تنها بر روی پروژه سایبر پانک تمرکز خواهد کرد.

بازی سایبر پانک 2077 در 16 آپریل 2020 بر روی پلتفرم های ویندوز, مک , ایکس باکس وانو پی اس فور منتشر میشود.

مطلب پیشنهادی: معرفی وبررسی بازی The Sinking City

Author: blackincubus

iam admin

LoadingFavoritetag

0

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی