Cyberpunk 2077 و حق انتخاب سیستم اخلاقی بازی به بازیکن

time

2 دقیقه-25 ژوئن 2019

main-image

بازی Cyberpunk 2077 دارای سیستم اخلاقی نیست که مشخص کند برای شما خوب یا بد است. این بازی طبقه بندی خاصی در این مورد ندارد.

موتوز توماسکیویچ، مدیر این تحقیق در گفتگو با GamingBolt گفت: “ما در رابطه با بُعد اخلاقی در بازی سیستم خاصی را اعمال نکرده ایم.مشخص است که بازی Cyberpunk 2077 بدون خشونت بسیار خسته کننده است.

جدا از اینها در تمام بخش های بازی سلاح های متفاوتی وجود دارد که هم این انتخاب را به شما میدهد که دشمنانتان را بیهوش کنید یا حتی آنها را به بدترین حالت ممکن از بین ببرید.

با توجه به این موضوع، به نظر می رسد که Cyberpunk 2077 به شما اجازه می دهد تصمیمات اخلاقی بگیرید، اما این انتخاب ها به صورت یکسان طبقه بندی نشده و شمرده نمی شوند، مانند سیستم Paragon و Renegade Mass Effect.

به نظر می‌رسد که تصمیمات اخلاقی شما بیش از سبک بازی شما تاثیر خواهد گذاشت . CD Projekt Red تایید کرده‌است که این بازی پایانی چندگانه را در گپ با YouTuber YongYea قطع می‌کند.

لازم به ذکر است که اعمال شما بر روی جهان بازی تاثیر می‌گذارد ، اما نوار تنظیم‌شده توسط The Witcher 3 نشان می‌دهد که اقدامات ممکن است عواقبی را به همراه داشته باشند .

در همین حال، CD Projekt Red همچنین گفته است که Cyberpunk 2077 یک حالت جدید بازی Plus را فراهم می کند که دلیل ایده آل برای بازی کردن این بازی به دو سبک اخلاقی است.

علاوه بر این، فراتر از بازی اصلی، به نظر می رسد Cyberpunk 2077 DLC پس از راه اندازی به گسترش بازی به سبک Witcher روی می آورد.

مطلب پیشنهادی: معرفی و بررسی بازی Sekiro

Author: blackincubus

iam admin

LoadingFavoritetag

0

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی