Dragon Ball Z:Kakaro و هر آنچه که باید در موردش بدانید

time

4 دقیقه-۰۵ تیر ۱۳۹۸

main-image

داستان بازی Dragon Ball Z گفته شده است و احتمالا حدود 9000 بار بازگو شده است. در اینجا ما هر آنچه را که باید در مورد بازی Dragon Ball Z:Kakaro بدانید را برایتان بازگو میکنیم.

1-این بازی توسط Cyber Connect 2 توسعه یافته است

اگر شما با Cyber Connect 2 آشنایی ندارید احتمالا از طرفداران انیمه ناراتو نیستید. زیرا این شرکت در ساخت سری های نینجایی تخصص عجیبی دارد. این بازی شباهت هایی به بازی Asura Wrath دارد.

چرا بازی Asura Warth در بازی Dragon Ball Z:Kakaro به جوش آید؟ از آنجا که Asura Warth به معنای انیمه در بازی است , در این بازی به طور کامل دیده میشود. در هر سری بازی Dragon Ball Z بخشی از انیمه معروف این بازی احساس میشود و قاعدتا سری Dragon Ball Z:Kakaro نیز بخشی جدیدی از این انیمه را به نمایش در می آورد.

اگرهنوز هم شرکت Cyber Connect 2 حرفی برای گفتن دارد , به خاطر توانایی تبدیل انیمه ها به بازی است.من نمیتوانم صبر کنم برای اینکه این بازی را تجربه کنم زیرا در نسخه های قبل هنگام بازی کردنشان بسیار هیجان زده بودم.

2- این بازی اکشن RPG است

بازی Dragon Ball Z:Kakaro مانند سری های قبلی ای بازی سبکی اکشن دارد , ولی از لحاظ شخصی سازی و سلاح ها با نسخه های قبلی متفاوت است.

یکی از خصوصیات این بازی بومی بودن کارکتر ها و جهان بازی است. در بازی میتوان انرژی زیادی را احساس کرد که باعث خسته نشدن بازیکن از این بازی میشود.

مبارزاتی که به طور زیبا برای ما طراحی شده است که این امکان را به ما میدهد با دشمنانمان و سگ های شکاریشان با خشونت هرچه تمام تر مقابله کنیم.

3- کل بازی یک نوع مبارزه است

Dragon Ball Z:Kakaro و هر آنچه که باید در موردش بدانید

با آنکه بازی Dragon Ball Z:Kakaro یک بازی RPG اکشن است اما چندان از بازی 3D Dragon Ball Fighting دور نیست.

سبک مبارزه این بازی تقریبا مشابه نسخه های قبل آن است و همچنین شباهت هایی نیز به بازی Naruto Ultimate دارد.

هنگام مبارزه محیط بازی سه بعدی است و دوربین بر روی حریفتان قفل میکند تا شما بتوانید به راحتی دور حریفاتان بچرخید و فاصله تان را با حریف حفظ کنید.

در هنگام مبارزه در بازی Dragon Ball Z:Kakaro شما میتوانید با فشار دادن دکمه های مشخص شده جا خالی دهید یا ضربات سهمگینی که در خود انیمه اجرا میشد را بر حریفتان وارد کنید.

Cyber Connect 2 بر روی حریفانتان بسیار تلاش کرده است تا محیط مبارزه را برای شما هیجانی و سخت کند. در طول مبارزه ممکن است حریفانتان حرکاتی انجام دهند که تا حالا ندیده اید.

4- واقعا موزیک Cha La Head Cha Laدر بازی بسیار زیبا است

این موزیک بسیار عالی است. هنگام بازی Dragon Ball Z:Kakaro در مکان های عادی آهنگ ملایمش بخش میشود و حس خوبی با بازیکن میدهد وقتی مبارزه آغاز میشود به اوج آهنگ میرسد و هیجان را بالا میبرد.

5- در بازی عناصر غیر کانونی وجود دارد

Dragon Ball Z:Kakaro و هر آنچه که باید در موردش بدانید

در حالی که به نظر میرسد که بازی Dragon Ball Z:Kakaro از طرح اصلی Dragon Ball Z پیروی میکند, اما این امکان وجود دارد که توسعه دهندگان بخش های جدیدی را که برای ما تازگی دارد را به بازی اضافه کند.

در نسخه دمو این بازی افراد تست کننده آن هنگام نابود کردن دشمنان به شخصیت جدیدی برخورد کردند که او را تا بحال ندیده بودند.

6- Goku میتواند با دم خود ماهی بگیرد

Dragon Ball Z:Kakaro و هر آنچه که باید در موردش بدانید

Goku ظاهرا هنوز دم خودش را دارد.او میتواند دم خود را به صورت قلابی سفت در بیاورد و با آن ماهی شکار کند.این باعث میشود که بعضی از شما فکر کنید که احمقانه است اما باید بگویم که کاملا در اشتباه هستید. Dragon Ball Z:Kakaro یک بازی تخیلی است و این موضوع کاملا متناسب با بازی است.

7- فعالیت های جانبی

Dragon Ball Z:Kakaro و هر آنچه که باید در موردش بدانید

علاوه بر ماهی گیری Goku میتواند فعالیت های جانبی دیگری را انجام دهد. او میتواند به اطراف پرواز کند و امتیاز جمع کند.او نیز میتواند سنگ معدن جمع آوری کند. اگر به نقشه Dragon Ball Z:Kakaro دقت کرده باشید مشاهده میکنید که مکان هایی برای شکار اژدها و تجارت و خرید مواد غذایی وجود دارد.

8- نقشه جهان

Dragon Ball Z:Kakaro و هر آنچه که باید در موردش بدانید

متاسفانه ما اطلاعات زیادی در این مورد نداریم و تنها اطلاعاتی که موجود است تصویر بالا است که نمایانگر پهناور بودن نقشه جهان بازی Dragon Ball Z:Kakaro است که ماموریت های زیادی را برای ما ایجاد میکند.

در این نقشه مکانهایی مانند روستای لوکا را مشاهده میکنید که در انیمه موجود است اما اسم روستای زیتون را من نشنیده بودم و شهر هایی مانند شهر نارنجی که بعد ها به شهر شیطان تغییر نام داد را در نقشه مشاهده میکنید.

هنگامی که تست کننده های نسخه بتا این بازی نقشه را به سمت چپ سوق دادند تا محل تورنومنت ها و زمین های مبارزه را مشاهده ککند یادشان رفته که عکس بگیرند , اما خوشبختانه میدانیم که آن محل ها در نقشه موجود هستند.

مطلب پیشنهادی : BORDERLANDS 2 , فرمانده لیلیث و مبارزه برای سرزمین

Author: blackincubus

iam admin

LoadingFavoritetag

0

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی