Gearbox و رفع ابهامات در مورد قابلیت کراس پلی

time

2 دقیقه-۱۳۹۸/۰۴/۲۵

main-image

Gearbox فردا چیزی مربوط به موضوع با هم بودن را آشکار خواهد کرد. اما هر چیزی که باشد اعلامیه ایی برای بازی Borderland 3 نیست.

رندی پیچفورد , مدیر عامل شرکت Gearbox , تاکید کرد که جشن فردا اصلا هیچ ربطی به کراس پلی بودن بازی Borderland 3 ندارد.

اما در عوض پیچفورد این اطمینان را به طرفداران این بازی داد که اگر فردا قابلیت کراس پلی بودن این بازی اعلام نشود , بعد از انتشار این بازی به بازار این قابلیت افزوده میشود.

ارسال توییتر برای دنبال کنندگان

هفته گذشته Borderland 3 در یک توییتر رسمی , دعوت نامه یک رویداد جدید و زنده این بازی , برای سه شنبه , ۱۶جولای ارسال کرد.دعوتنامه با عنوانی به نام جشن همبستگی بود.

طرفداران این بازی این دعوتنامه را به عنوان نمایش یک تیزر از بازی Borderland 3 دیدند. داشتن قابلیت کراس پلی این امکان را به بازیکنان میدهد که بیشتر لذت ببرند,با صرف نظر از اینکه که دوستانشان بر روی کدام پلتفرم هستند می توانند با آنها بازی کنند.

در قابلیت کراس پلی شخص میتواند با افرادی که در ایکس باک وان , پلی استیشن ۴ و کامپیوتر خانگی هستند هم بازی شود.

پیچفورد با تکذیب شایعاتی که برای فردا وجود دارد فردا میگوید:برخی از مردم ممکن است فکر کنند که این اتفاقات فردا راجب کراس پلی بودن بازی Borderland 3 باشد. پیچفورد نوشت : سخنرانی فردا عالی است اما نه برای بخش کراس پلی.

در عوض پیچفورد میگوید که Gearbox متعد است که قابلیت کراس پلی را به بازی Borderland 3 بیفزاید ,ا ما پس از راه اندازی این بازی اتفاق می افتد.

پیچفورد توییتر دومش را منتشر کرد و گفت : این بازی در ابتدای کار دارای قابلیت کراس پلی نخواهد بود.

کراس پلی یک ویژگی محبوب بین بازی های آنلاین است, که در حال حاضر در عناوین بزرگی مانند فورتنایت , ماین کرفت و راکت لیگ پشتیبانی میشود, اما این کار آشان نبود. مدتی شرکت سونی به دلیل نگرانی امنیتی آنرا مسدود کرد.

سونی بعد از مدتی شروع به برداشتن این محدودیت کرد , اما برخی شرکت ها مانند HI-REZ ادعا میکنند که هنوز بازی هایشان در سونی دچار مشکل میشوند و آنها را به سختی وارد قابلیت کراس پلی میکند.

بازی Borderland 3 در تاریخ ۱۳ سپتامبر ۲۰۱۹ برای کامپیوتر های خانگی در فروشگاه اپیک گیمز , ایکس باکس وان و پلی استیشن ۴ منتشر میشود.

حداقل سیستم مورد نیاز بازی Borderland 3

مطلب پیشنهادی : Borderland 3 و قابلیت های آن

Author: blackincubus

iam admin

LoadingFavoritetag

0

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی