The Coalition گفت Gears 5 فاقد دخانیات است

time

3 دقیقه-۱۳۹۸/۰۴/۲۲

main-image

The Coalition ظاهرا هیچ نشانه ایی ازسیگار کشیدن در Gears 5 را نمایان نمیکند. همانطور که مشخص شده است که هروسیله ایی که در آن تنباکو بکار رفته است باید در آینده از بازی های شوتر پاک شود.

Variety گزارش میدهد که توسعه دهنده بازی Gears 5 یعنی The Coalition آگاهانه تصمیم گرفته است که پس از بحث در مورد دخانیات با سازمان های ضد آن ها منابع سیگار و دخانیات را از بازی های شوتر خود حذف کند.

حقیقت در ابتدا به ترنر درمورد نگرانی های به نمایش گذاشتن دخانیات در بازی Gears 5 اشاره کرد.ترنر با سازمان Esport همکاری میکند که یعنی وظیفه Gears 5 Esport به عهده آن است و حق پخش برنامه این بازی بعهده اوست.

راد فرگوسن, سرپرست شرکت The Coalition , تصمیم گرفت که تصاویری را در مورد شامل نشدن دخانیات در این بازی را برای Variety ارسال کند:

فرگوسن گفت : من اثرات مخرب سیگار را مشاهده کرده ام. این برای من مهم بوده که از سیگار بعنوان وسیله روایی استفاده نکنم.پس تیم ما تصمیم گرفت که از برجسته کردن سیگار در بازی Gears 5 خودداری کند . همچنین از استفاده آن در سری های بعدی بازی Gears Of War خودداری کند.

تنها تعداد انگشت شماری در بازی Gears Of War به طور منظم سیگار میکشیدند.بظور مثال,شخصیت هایی مانند مایکل باریک و الکساندرا برند سیگار کشیدن را به تصویر کشیدند.

Gears 5 با اینکه دخانیات را حذف کرده اما هنوز رده سنی آن بالا است, Gears 5 هنوز تیراندازی , خون و قطع اعضای بدن که Gears Of War نیز هست را برای شما به نمایش میگذارد.

اما با وجود خشونت و استراتژیک برای فروش این بازی این شرکت میگوید که حذف منابع تنباکو برجوانان تاثیر مثبت میگذارد.

Gears 5 در تاریخ ۱۰ سپتامبر ۲۰۱۹ بر روی کامپیوتر های خانگی و ایکس باکس وان قابل دریافت است.

حداقل سیستم مورد نیاز بازی Gears 5

مطلب پیشنهادی: Mewtwo دوباره به پوکمون گو باز میگردد

Author: blackincubus

iam admin

LoadingFavoritetag

0

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی